Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Καλως σας βρηκα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλως σας βρηκα! :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Μεγάλη μπουκιά φάε , μεγάλη κουβέντα μην πεις χαχαχχχααχαααχαχα

Κακιούλες δικές μου είναι αυτές… :oops:

ειναι που λενε καλυτερα να μασας παρα να μιλας???
χεχεχε :lol: :lol: :lol:

Όχι καλέ…δεν θα πλουτίσεις κιόλας τις τσιχλο-βιομηχανίες!!!

Υ.Γ Η τριντεντ με γεύση λεμόνι πάντως είναι μαμάτη…λολ

Εννοεις αυτην που εχει δυο γευσεις? Λεμονι εξω βανιλια μεσα ή το αντιστροφο?
Εαν ναι, ειναι σουπερρρρ…

Και στην τελικη, καλυτερα να πλουτισουν οι τσιχλοβιομηχανιες παρα οι καπνοβιομηχανιες, μιας και προσπαθω να κοψω το καπνισμα… Αν και οταν βγαινω για ποτο-καφε-ποτο, ειναι πολυ δυσκολο να κρατηθω γμτ… εσυ καπνιζεις?

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι μιλάς τουλάχιστον όσον αφορά εμένα.
Με την πιο-πρώην (για να μην λέμε ονόματα και τσιτώσει η deathbitch), τώρα που μπορώ να δω ψύχραιμα τα πράγματα, το πράγμα είχε τελειώσει από την πρώτη φορά που χωρίσαμε. Το ζόρι που τράβαγα πρόπερσι το καλοκαίρι έχει να κάνει με τον καθαρό εγωισμό μου, που αυτή είχε άλλον κι εγώ μιζέριαζα. Η δεύτερη φορά ήταν φιάσκο!!
Η δική σου περίπτωση είναι διαφορετική. Απλά έπεσες σε μαλάκα, σε άνθρωπο που δεν μπορεί να ξεπεράσει τα κολλήματα του εγκεφάλου του!!
Ίσως εδώ να έχει δίκιο η deathbitch και απλά να μην μου έχει τύχει μία περίπτωση που να μην μπορούμε να είμαστε μαζί ενώ θέλουμε!

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι μιλάς τουλάχιστον όσον αφορά εμένα.
Με την πιο-πρώην (για να μην λέμε ονόματα και τσιτώσει η deathbitch), τώρα που μπορώ να δω ψύχραιμα τα πράγματα, το πράγμα είχε τελειώσει από την πρώτη φορά που χωρίσαμε. Το ζόρι που τράβαγα πρόπερσι το καλοκαίρι έχει να κάνει με τον καθαρό εγωισμό μου, που αυτή είχε άλλον κι εγώ μιζέριαζα. Η δεύτερη φορά ήταν φιάσκο!!
Η δική σου περίπτωση είναι διαφορετική. Απλά έπεσες σε μαλάκα, σε άνθρωπο που δεν μπορεί να ξεπεράσει τα κολλήματα του εγκεφάλου του!!
Ίσως εδώ να έχει δίκιο η deathbitch και απλά να μην μου έχει τύχει μία περίπτωση που να μην μπορούμε να είμαστε μαζί ενώ θέλουμε![/quote]

Βρε αγαπη μου γλυκια… δεν μιλαω για το πως εβλεπες εσυ την κατασταση με την προ-πρωην σου! Μιλαω για το πως την ειδε αυτη! Αυτη σηκωθηκε κι εφυγε και το σκυλομετανοιωσε και καταλαβε τι ησουν. Ανεκαθεν σε αγαπουσε αλλα ειχε το μαμακισμενο μυαλο της εχθρο της. Αυτο εννοω. Εσυ δεν το εχεις κανει ποτε αυτο, και για αυτο δεν μιλαω για δικη σου συμπεριφορα. Μιλαω για δικη σου εμπειρια!

Ευτυχώς που είναι η προ-πρώην? φαντάσου να είχαν περάσει καμιά 10ριά άλλες μετά τον χωρισμό?
thanks πάντως? και δεν πειράζει? μπορείτε να χρησιμοποιείτε όλα τα ονόματα? δεν θα βάλω και φόρο? :lol:

Γειά σου deathbitch, είχες κανένα νέο? :frowning:

Μπα? μόνο μίλησα με έναν κοινό παλιό γνωστό μας και μου είπε πως είναι ακόμα στην εντατική?
Ξέρετε πως είναι αυτά? και εγώ καλύτερα από πολλούς? θα ήταν θαύμα να είχα κάτι καλό από τώρα? και φυσικά ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι θα κάνω?

[size=2][Πάντως ευχαριστώ για το ενδιαφέρον? ούτε ο κολλητός μου δεν με ρώτησε τι κάνει?][/size]

Ότι και να σου πώ τώρα κοριτσάκι… Πάντως να κάνεις αυτό που θες πραγματικά στην καρδιά σου, μην κολλήσεις! Κι αν χρειαστείς υποστήριξη… εδώ είμαστε! Καμμιά φορά είναι καλύτερα να μιλάς σε ανθρώπους που δεν ξέρουν την κατάσταση…

Να ?σαι καλά?

Deathbitch, sorry εαν γινομαι αδιακριτη,
αλλα ειχατε τοσο πολυ καιρο να μιλησετε?

Γεια σου silverάκι. Είδα ότι είχατε πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση με το φιλαράκι σου σήμερα, κρίμα ρε γαμώτο που την έχασα!

Μεταξύ μας, μου θυμήζει έναν δικό μου κολλητό που μια ζωή ψάχνει την τέλεια σχέση και μια ζωή την μαμάει! :wink: Γαμώ τα παιδιά κατά τ’άλλα, αρκεί να μην είσαι γκόμενά του!

Δεν γίνεσαι αδιάκριτη, μην ανησυχείς? την είχα ξαναδεί πριν 1 χρόνο έξω από τον ΟΚΑΝΑ στην Ομόνοια, καθώς πέρναγα για να πάω στην σχολή? όχι, ο δρόμος μου δεν ήταν αυτός? [απλά είχα ένα προαίσθημα].
Εμ, τότε μιλήσαμε ξανά? και από τότε τίποτα?

[Α? για να μην με πείτε και γαϊδούρα :lol: : καλώς μας ήρθες]

Πρέπει να σας αφήσω τώρα γιατί έχω μια πολύ σοβαρή δουλειά (για να ελαφρύνουμε και το κλίμα λίγο!) Μου την έχει στημμένη η κολλητή μου (που πονάει κι αυτή!) να πάμε σε μια καφετζού. :lol: :lol: :lol:
Αν γίνει τίποτα καλό, θα σας ενημερώσω! Καλό ΣΚ!

Γεια σου μοργκαν και αντιο! Δεν καταφεραμε σημερα να παρλαρουμε! next time! καλο σουκου να εχεις!

Deathbitch, καλως σας βρηκα!
Γενικοτερα τα προαισθηματα πρεπει να τα εμπιστευεσαι γιατι συνηθως βγαινουν σωστα. Στην συγκεκριμενη φαση που βρισκεσαι, τι σου λεει το feeling σου?

1.ΕΕ ναι είναι τέλειες…
2.ωω ναι καπνίζω, κ δεν σκοπεύω να το κόψω :twisted: …Davidoff slim μαύρο…

χα! και γω davidoff classic… Υπεροχο τσιγαρο…!!!
Το ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου οτι στα 28α γενεθλια μου θα εκανα το τελευταιο μου πακετο… και προσπαθω να κρατησω την υποσχεση μου! Νταξει κανω μεχρι 5 την ημερα…!!! δεν γινεται (και δεν θελω) να το κοψω τελειως…! :wink:

ΚΑΛΟ ΣΟΥΚΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: 8O 8O :? :stuck_out_tongue: