Παζαρι δισκων @ sin city 20/12/09

Παζαρι δισκων (και οχι μονο) στο SIN CITY στις 20/12 απο τις 11 εως τις 5. Εισοδος νομιζω 3 ευρω με καφε.

καλη φαση αν ειναι και αρκετοι ιδιωτες. :-k:roll:

Καλά νέα!Θα το τιμήσω,που θα πάει…

φανταζομαι θα ειναι καινουργια κι οχι second hand, ετσι?
αν ειμαι Αθηνα θα επισκεφθω σιγουρα.

Και μεταχειρισμενα και καινουργια!!! Τουλαχιστον ετσι ξερω εγω :lol:

Γιατί όχι μεταχειρισμένα?Μπορεί να βρεις φοβερά άλμπουμ σε εξευτελιστικές τιμές.

συμφωνω, αλλα ειμαι λιγακι μαλακας σε αυτο το θεμα.:lol:

A,αν είσαι μαλάκας αλλάζει!:lol:

Καλο αυτο, θα το τιμησω σιγουρα. Μπορει να βρουμε καμμια καλη ευκαιρια σε κατι που εχουμε αμελησει να εχουμε στην δισκοθηκη μας.

ελπιζω να μην γδερνουν μονο :stuck_out_tongue:

θα είμαι και γω εκεί σαν πωλητής, θα φέρω όλο το mailorder μου. 750 cd και βινύλια. c u there λοιπόν 8)

Κι απο black παιδια τπτ ε :roll:

κάτι ψιλά θα υπάρχουν αλλά εσύ τα έχεις όλα :lol:

χαχαχα
μπααααα χλωμο…φερτε πραμαααααααα να γουσταρουμε #-o

Αυτο σηκωνει πολυ κουβεντα :lol:

Ναι οντως…
Περα απο την πλακα ομως,στις μερεσ που ειμαστε δε νομιζω να βγει κανεις κερδισμενος αμα σου γδερνουν την γουνα για τι δεν θα πουλησουν και τπτ :stuck_out_tongue:

Μάγκες είναι δυνατόν να μου εξηγήσει κανείς τι παίζει εκεί πέρα διότι δεν έχω καταλάβει καλά;Δηλαδή πηγαίνουν ιδιώτες δίσκων,cd κτλ και τα πουλάνε;

όποιος θέλει να πουλήσει εμπόρευμα, πρέπει να επικοινωνήσει με το Sirens Records που διοργανώνει το παζάρι και να κλείσει θέση. υπάρχει κάποιο αντίτιμο ανάλογο με το χώρο που θέλει να καταλάβει ο καθένας

Ακριβως! Εκτος απο τα γνωστα μαγαζια θα ειναι και ιδιωτες οι οποιοι κρυβουν παντα διαμαντια :!::roll: Οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο. Αλλα ειναι και μια ευκαιρια στους ‘‘μαγαζατορες’’ να διωξουν στοκ σε χαμηλοτερες τιμες.

Αυτη ειναι η θεωρια…το τι θα γινει θα το δουμε στις 20/12 :slight_smile:

Μακαρι να το δουν κι αλλοι ετσι…

Και με πόσο περίπου μπάτζετ είναι να πάει κανείς εκεί;Αυτό γίνεται μία φορά τον χρόνο;