Παζαρι δισκων @ sin city 20/12/09

δεν υπάρχει σταθερη ημερομηνία δυστυχώς… όποτε κάτσει γίνεται παζάρι.

νομίζω πως η ταρίφα είναι κάπου στα 25-30 ευρώ.

μεσα σιγουρα.Θα παρω και το φιλαρακι μου.3 ευρω η εισοδος ετσι?

Κάποιος που να έχει ξαναπάει σε παζάρι μπορει να μας πει αν βρήκε πράγματα που έψαχνε πολύ ή έστω πράγματα που βρίσκεις εύκολα σε καλές τιμές…?

Αυτος ειναι ο σκοπος, να βρεις πραγματα που ψαχνεις καιρο σε πιο λογικες τιμες, αλλα και τις υπολοιπες κυκλοφοριες σε καλυτερες τιμες…

…μιας και η διακιολογια του ΦΠΑ δεν υπαρχει. :stuck_out_tongue:

εγώ πηγαίνω σε παζάρια από το 95 και έχω βρεί τα άπειρα πράγματα κατά καιρούς. ίσως και να έχω πάει και σε όλα τα αθηναικά παζάρια που έχουν γίνει. μερικά ήταν εξαιρετικά, άλλα ήταν μέτρια. η χαρά του να ψάχνεις όμως είναι η ίδια :smiley:

Ειδικά οι heavy/power αδες καλό είναι να ρίξουν μια ματιά οπωσδήποτε στο εμπόρευμα του Τραμπ μιας και θα βρούν υλικό που δύσκολα θα βρουν αλλού σε ξεφτίλα τιμές!Εγώ έχω πάρει cd ramses Μεχικάνους 10 η 9 ευρουλάκια που σε γνώστο κατάστημα κάνει 25.(Τραμπ το Σαββατο περιμένω τσάμπα σιντάκι για την διαφήμιση ε; η έστω κέρασμα κιμαδόπιτα Σάββα :lol:)

ετσι ακριβως!! η χαρα ειναι παντα η ιδια!! αφηστε ομως και τιποτα για το παζαρι ρε βινυλεμπορες!!! ολα στο e bay πια!!! ελεος…

άμα έχει τελειώσει η κιμαδόπιτα θα σου πάρω κοτόπιτα :lol:

so there. Για να πάρουμε και να δώσουμε.

θα χει και cds ετσι? :?

φυσικά

Και μεταχειρισμενα,δεν μας πειραζει αν ειναι σε καλη κατασταση,αρκει να ειναι αναλογη και η τιμη :stuck_out_tongue:

tha katevaso kai go arketa HARD ROCK AOR CDS.

Οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο. :!: Μεγαλυτερη ποικλια…

Αντε να δουμε, μακαρι να βρουμε καλες ευκαιριες…

Θα φέρω δισκογραφία Σκοτ Κέλλυ, αλλά φαντάζομαι θα την έχεις συμπληρώσει ήδη.

Δεν τα εχω ολα σε cd, λογω χρηματων. Τα εχω ολα σε mp3.

Ενας φιλος μου με ρωτησε εαν στο παζαρι θα υπαρχουν hip-hop cd.Υπαρχουν λοιπον;

λογικά όχι. υποτίθεται πως πρόκειται γιά μέταλ-ροκ παζάρι

Οχι μεταλ,ΜΕΤΣΑΛ!!! #-o