Πρόταση για το site! (οχι φόρουμ)

^^ [SIZE=“5”][B]ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ !!![/B][/SIZE]

[SPOILER]Ρε κάτι βλάκες που κυκλοφορούν…:lol:[-X
Mission λέει. faeenamalaka ![/SPOILER]

λάθος!

Θα μου άρεσε να μπορώ να κλικάρω στο όνομα του συντάκτη και να βλέπω όλες τις κριτικές του ή κάτι τέτοιο,δεν ξέρω πόσο εφικτό είναι,αλλά επειδή συνήθως με κάποιους ανθρώπους έχεις πιο κοινά ακούσματα,θα μπορούσες να ανατρέχεις στις λίστες τους για πράγματα που μπορεί να σου ξέφυγαν.

Εχει γινει εδω και λιγο καιρο…:wink:για δες λιγο καλυτερα:)

και γιατί δεν το κάνεις; :stuck_out_tongue:

:roll: Δεν το βρίσκω…:roll:

Διάβαζα μια κριτική αλλά δεν μπορούσα να το κάνω από εκεί…
Το βρήκα…

Πρόταση. Τις νέες κυκλοφορίες να τις tweetάρετε αναγράφοντας και εάν ο δίσκος είναι thumbs up!!! :slight_smile: Απλό είναι και βολικό για να ενημερώνετε ο follower πότε μπαίνει μια νέα κριτική και εάν “αξίζει” να τη διαβάσει. Bλέπω ότι για κάποιες κριτικές γίνεται tweet αλλά όχι για όλες (προφανώς το κάνετε με μη αυτοματοποιημένο τρόπο).

πως παει η φαση με το νεο δικτυο που ανακοινωσατε πριν κατι μηνες?δε ξερω που αλλου να ρωτησω.

*δεν ήξερα που να το χώσω

Δυσεύρετο υλικό από συναυλία των Beatles το οποίο βρισκόταν στην αφάνεια για 48 χρόνια πρόκειται να προβληθεί στις Η.Π.Α.

Το μισάωρο αυτό set που έλαβε χώρα στο Washington Coliseum το [B]1963[/B] είναι η πρώτη ολοκληρωμένη συναυλία των «Σκαθαριών» σε αμερικανικό έδαφος

http://www.rocking.gr/news/Stin_epifaneia_i_xameni_sunaulia_twn_Beatles/12670/

κάντε μια αλλαγή. δεν είναι το 63. το 64 είναι

Διαβάζω σχεδόν καθημερινά τα νέα στην κεντρική και θα ήθελα να προτείνω κάτι.

Θα προτιμούσα να γράφατε ξεκάθαρα την πηγή/προέλευση των ειδήσεων που βρίσκετε.
Όχι μόνο για λόγους αξιοπιστίας/εγκυρότητας αλλά για να δίνεται και η δυνατότητα στον αναγνώστη να ψάξει περαιτέρω αν ενδιαφέρεται.

Π.χ. διάβασα [B]αυτό[/B] για τις δηλώσεις του Kisser των Sepultura.
Γίνεται πολύ αποσπασματική αναφορά και δεν υπάρχει κάποιο λινκ για να διαβάσουμε τυχόν ολόκληρη τη συνέντευξη. Βασικά δεν αναφέρεται καν πού δημοσιεύτηκε η συνέντευξη αυτή (περιοδικό, site κλπ).

Ή ακόμη και σε [B]αυτό[/B] το φλέγον ζήτημα θα μπορούσε να υπάρχει μια παραπομπή ;p

Εγώ λέω να ποστάρονται τα πραγματικά αξιόλογα ποστ στην κεντρική.Σαν το έπος του jim-rotten.Ή κάτι post-αφιερώματα από κάποιους Ellanor,Country Joe,Floydised που έχουν υπάρξει κατά καιρούς κτλ.Πάντα φυσικά με την έγκριση των χρηστών.

[SPOILER]Θα τραβήξουμε και τις ψωνάρες που θα θέλουν να εμφανιστεί το όνομα τους στην κεντρική και ίσως να αρχίσουν να συνεισφέρουν στα μουσικά.[/SPOILER]

Ο Ντίνος Παυλίδης είναι τόσο underground που δεν μας λέει τι ακούει κάθε μήνα;

Παρακαλώ, όταν βάζετε είδηση για τους [SIZE=“6”]Megadeth[/SIZE] να μην βάζετε trivia για τους [SIZE=“1”]Metallica[/SIZE]. Φχαριστώ.

Banner “Πρώτο Θέμα”…;

Well done…=D>

το συγκεκριμένο banner είναι Google Ad :roll:

Με καλύψατε.

Τα google ads εμφανίζονται ανάλογα με τα cookies σου και τις ιστοσελίδες που έχεις κλικάρει πρόσφατα. Εμένα μου βγάζει Nespresso μηχανές καφέ για παράδειγμα :wink:

I know. Δεν είχα προσέξει ότι είναι google ads ο συγκεκριμένος χώρος banner.

adblock plus, chrome και είστε κομπλέ αν υπάρχει θέμα με διαφημήσεις :slight_smile:

Δεν σας μαθαίνει ορθογραφία βέβαια το συγκεκριμένο plugin αλλά δεν πειράζει :slight_smile: