Site για αγορες μεσω ιντερνετ!

παιδια εχω κατι ερωτησεις.Τι πρεπει να κανω για να αγορασω κατι απο το ebay και ειναι ασφαλες; Δεν ξερω τιποτα για τις αγορες απο το ebay γτ δεν ασχολιομουν και πολυ οποτε θελω να μου πειτε καμια πληροφορια

Αν παραγγείλω 2-3 μαζί θα πάνε 30$ τα έξοδα αποστολής δηλαδή; Άρα μία η άλλη; Έλεγα αν πάρω 2-3 μαζί μήπως μου ερχόταν φθηνότερα απ’ότι στο Μετρόπολις.

Ε για να ξερεις.Στα περισσοτερα ταχυδρομεια οι χρεωσεις πανε αναλογα το βαρος και οι χρεωσεις
αλλαζουν στα 100γρμ,300γρμ,500γρμ,1κιλο,2κιλα κτλ.
Οποτε 2-3 βινυλια πανε καπου στο κιλο αν θεωρησουμε οτι θα στα πακεταρουν σωστα και με προσοχη.
Γιατι δεν στελνεις ενα e-mail ? :smiley:

Σωστό, δεν το σκέφτηκα…'στω.

Απλά βγάζεις μια κάρτα, βάζεις κωδικό κλπ και κάνεις τη παραγγελία σου όμορφα κ ωραία.

εγώ έχω αγοράσει από το metclub shop…στα φέρνουν οκ αλλά χρεώνεσαι πολλά μεταφορικά ψάξτο καλύτερα, δες total price και σύγκρινε…άμα πάρεις πολλά μαζί συμφέρει…ελπίζω να βοήθησα…

εγω το play το εμαθα απο δω κ με εχει σωσει!!!11 γιουρια το heaven and hell 17 στο μετροπολις!!!

το music stack το ξερει κανεις??

Κακο design(καθολου customer friendly) και συνηθως ελλειπες description αλλα στο ουσιαστικο μερος εχει πολυ πραμα και αν παρεις απο πωλητες με καλο feedback δε θα υπαρξει προβλημα:wink:

thanks

εχω βρει εναν με 97%

ειναι καλο?
ή να ψαξω για 100%???

Εεεε τώρα φαντάζομαι ότι αυτό το 3% που θα έμεινε ανικανοποίητο θα είναι:

α) ανικανοποίητο λόγο της κακιάς γκαντεμιάς για τη συγκεκριμμένη παραγγελία ή
β) Οι υπερψείρες που τους χαλάει ότι το Packaging είχε σελοτέιπ κολλημένο οριζόντια και όχι κάθετα όπως υπόσχεται ο πωλητής.

lol

οκ
οπωτε θα το δοκιμασω!!!

τι καρτα?

Τηλεκαρτα

εγώ είμαι το Β πάντως :lol:

κάτι άσχετο, κάνα καλό e-store για μπασκετικά παπούτσια γνωρίζουμε?

Cosmokarta!

Πιστωτική/χρεωστική.

Εγώ έχω μια απο Τράπεζα Κύπρου.

Αμα θες παραπάνω πληροφορίες στείλε πμ.:slight_smile:

Μπασκετικα ή τα κλασσικα λευκα ψηλα thrashαδικα? :stuck_out_tongue:

Και εγω χρεωστικη εχω απο την Κυπρου, αλλα στο Play.com δεν την δεχεται…
Οποτε παιρνω απο το amazon.

εγω εχω μια αττικης και μια κυπρου, προπληρωμενες και οι 2, και τις δεχεται μια χαρα το πλει.κομ. :-k

Mε τις χρεωστικες οντως παιζει προβλημα, την ειχα παθει και εγω πριν απο 2-3 χρονια που βαριομουν να “φορτιζω” καθε λιγο και λιγακι την προπληρωμενη και εβγαλα μια χρεωστικη να τραβαει λεφτα απο τον τραπεζικο λογαριασμο, αλλα δεν… οποτε επεστρεψα στην δοκιμασμενη λυση της προπληρωμενης απο την Τραπεζα Αττικης. Πλεον με το e-banking που εχει η συγκεκριμενη τραπεζα ανα πασα στιγμη τραβαω λεφτα απο τον λογαριασμο και τα βαζω, χωρις προμηθεια κιολας, στην προπληρωμενη μεσω ιντερνετ χωρις να τραβιεμαι σε ουρες.

Εdit: Πλεον μπαινουν και γρηγορα τα λεφτα στην καρτα. Αμα τα βαλεις πρωι, απογευμα τα εχεις, αλλιως την επομενη μερα

Οπ, γραψε λαθος. Προπληρωμενη καρτα εχω, την οποια φορτιζω μεσω atm. Δυστυχως δεν την παιρνει το Play.com (εχει free delivery ή λαθος εχω καταλαβει?)