Skid Row 27 & 28 Νοεμβρη σε Αθηνα και Θεσσαλονικη

αντιγραφω απο την κεντρικη μας σελιδα:

Με ανακοίνωση που λάβαμε πριν από λίγα μόλις λεπτά γνωστοποιείται η άφιξη των Skid Row για δύο συναυλίες στη χώρα μας. Η πρώτη τους ζωντανή εμφάνιση θα λάβει χώρα την Τρίτη, 27 Νοεμβρίου στο AN club της Αθήνας (με τιμή εισιτηρίου 25 ευρώ), ενώ την επομένη, 28 Νοεμβρίου, θα εμφανιστούν στο Ξυλουργείο του Μύλου στη Θεσσαλονίκη. Προς το παρόν δεν έχουμε περισσότερες πληροφορίες για τα δύο live, αλλά μόλις υπάρχουν νεότερα θα τα μάθετε πρώτοι από τις σελίδες μας.

ειμαι ηδη εκει :!: με ή χωρις sebastian, θελω να τους δω παση θυσια :!:

Αντε γαμησου πλακα κανεις

Οχι δε κανει 8O 8O 8O 8O 8O

οχι. τραβα στη κεντρικη να δεις :!:

εντιτ: απαντησε σε λιγοτερο απο ενα λεπτο. μαλλον χαρηκε.

στο ΑΝ ε???
αμα πχ γινοτανε ενα reunion με sebastian θα τους βλεπαμε σε μεγαλυτερο venue?ή δεν θα τους βλεπαμε καθολου??
τεσπα,πολλες συναυλιες μαζεμενες και δεν εχουμε λεφτα ρε γαμωτο!!!

Αν ήμουν μεταλλουδίτσα κοριτσάκι πίσω στις αρχές των '90ς, τώρα θα ξεφώνιζα απο τη χαρά μου!

αλλά δεν είμαι. Καλή φάση πάντως

αυτο μολις ελεγα στο μσν. αστα. εχουμε περιπου 12 λαιβ ή και παραπανω μεσα στο νοεμβρη. καμποσοι θα ειχαν καταφυγει στα ‘‘συναυλιοδανεια’’ αν υπηρχαν ως λυση…

Προπωληση και τα σχετικα ποτε που πως?

εντιτ:Περιμενω απαντηση μειντεν 500-600 λεξεις

Αμέτρητα χρόνια περίμενα τη στιγμή που θα διάβαζα κάπου:

“Oι Skid Row, η θρυλική sleaze hard rock μπάντα από το Νew Jersey θα επισκεφτεί την Eλλάδα για πρώτη φορά στην σχεδόν εικοσάχρονη πορεία της!”

:bounce: :vibrate: :yahoo: =D> :drunk: :metal:

Μπορεί να μην έχει στις τάξεις της τον θεό Sebastian Bach, αλλά ακόμα και έτσι, o “Snake” Sabo, o Scotti Hill και ο Rachel Bolan θα κατεδαφίσουν άνετα το άμοιρο Αν club, παίζοντας κομμάτια από τις 2 πρώτες αξεπέραστες δισκάρες τους!

[SIZE=“4”]Play It Loud, Muthas!!![/SIZE]

[SIZE=“1”]P.S. 17 μήνες ύστερα από την ισοπεδωτική εμφάνιση του Sebastian, θα δώ και αυτούς κλείνοντας άλλο ένα συναυλιακό κεφάλαιο!
Πάντα τέτοια να έχουμε… :smiley: [/SIZE]

edit: @tolkki: Έχω κάποιες άλλες δουλειές αυτήν την ώρα και αρκέστηκα σε πολύ μικρό post… :-s

Ασχολίαστο… [-X [-X [-X

set list απο live του 2005

[SPOILER]Thick Is The Skin
Piece of Me
Makin’ A Mess
New Generation
18 & Life
Monkey Business
I Remember You
Riot Act
Get The Fuck Out
Psycho Therapy
I Remember You
Slave To The Grind

Beat Yourself Blind
Youth Gone Wild[/SPOILER]

set list απο live του 2006. οχι περιοδειας, καποιο special event μαλλον.

[SPOILER]Thick is the skin
Piece of me
Sweet little sister
New Generation
18 and Life
Monkey Business
Another Dick in the system
Big Guns
Psychotherapy
I Remember You
Disease
Slave to the Grind

Beat Yourself Blind
Strength
Youth Gone Wild[/SPOILER]

παιζουν μπολικα παλια. καλη φαση. :smiley:

χμ,ναι…ίδωμεν

I remember you και Ι remember you two

To 2ο ειναι το 1ο αλλα σε πιο γρηγορη εκτελεση με κιθαριδια κτλ

εντιν:εκανες εντιτ κουφαλα :lol:

καναμε γρηγορα τα κοπι πειστ φιλος. εχουμε και κρεβατι που μας περιμενει. :stuck_out_tongue:

τους είδα πριν λίγους μήνες στην Σουηδία, στο Sweden Rock και ήταν εκπληκτικοί… παίξανε σαρωτικά όλα τα παλιά καλά τραγούδια, μόνο ένα απο το τελευταίο και δυο από το προηγούμενο… πάντως εδώ έρχονται με την υπόσχεση πως δεν αφήσουν έξω από το set list ούτε ένα από τα γνωστά τους… Κ Ο Λ Α Σ Η!! :metal:

Πολυ καλο νεο!!!Μπραβο σε αυτον που τους φερνει…εστω και τωρα…το μονο κακο ειναι οτι πεφτει καθημερινη…αλλα δεν πειραζει,χαλαλι τους:) :slight_smile: :slight_smile:

Καλλιο αργά παρά ποτέ…Αλλα στο Αν?Ημαρτον…#-o

με τοσα λαιβ που εχει νοεμβρης, λογικο το βρισκω… θα το ρισκαρες εσυ να τους βαλεις gagarin και να ‘‘μπεις μεσα’’; εγω σιγουρα οχι.

πωπω τωρα το ειδα μου εφτιαξε τη μερα η ειδηση αυτη :yahoo: :yahoo:
κανω σαν κοριτσακι της δεκαετιας του 90 οπως λεει και ο ellanor 8)

λες να έχει πάνω απο 400 άτομα; δεν νομίζω… με τόσα ο διοργανωτής θα πήγαινε φυλακή ο άνθρωπος αν την έκανε στο GAGARIN με τα λεφτά που θέλει ο χώρος…
μακαρι να έχει τόσο προ-πώληση που να την πάνε στο GAGARIN τελικά…

Makari… Den milame gia tyxaio sygrotima. Ti na leme twra. Xarika para poly pou epitelous tha tous dw.:slight_smile: