Skid Row 27 & 28 Νοεμβρη σε Αθηνα και Θεσσαλονικη

Όντως,χωρίς τον Σεμπάστιαν δε λέει και πολύ αλλά και πάλι είναι γαμάτο που έρχονται!

o Bach ήταν καλός performer, αλλά όχι συνθέτης. Ελάχιστες είναι οι δικιές του συνθέσεις στους SKID ROW… όλα τα γνωστά τους είναι του Snake και του Bolan…

ε και?η Νεφελη απλα ενωουσε οτι ειναι ομορφος.Ποιος τους μαμαει χωρις τον Μπαχ :lol: :lol:

Μα στην προκειμένη περίπτωση αυτό που μας ενδιαφέρει είναι το… performance. Τεσπά αφού τους έχετε δει και είναι καλοί… θα το σκεφτώ. :slight_smile: :slight_smile:

Το πρώτο τους είναι από τα πολύ αγαπημένα μου, όσο για το “An” ίσως είναι καλύτερα από άποψη ατμόσφαιρας, ενώ στο Gagarin αν είναι λίγος ο κόσμος, χέσε μέσα…Ξενέρωμα.

Καποιανου του χαριζανε γαιδαρο κι αυτος τον κοιταζε στα δοντια.
Μια παραπονιεστε οτι δεν ερχονται μπαντες.
Οταν ερχονται δε σας αρεσει εκει που παιζουν.
Αν θα σας αρεσει το μερος θα ειναι ακριβο το εισητηριο.
Αν το εισητηριο ειναι φτηνο δε θα σας αρεσει το support band.
Ε αποφασιστε ρε τι θετε

kala ta les. egw pantws tha epairna. twra kala tha einai an brw kai tipota sto Internet apo th synaulia meta…

Ήταν όμορφος,πια έχει μεγαλώσει…Όπως και να έχει εγώ δεν παραπονιέμαι,άλλωστε δεν ξέρω ακόμα αν θα πάω!τα 2 πρώτα μου αρέσουν πάρα πολύ,τα υπόλοιπα δε με ενθουσιάζουν!

Bασικά δεν ξέρω αν είμαι έτοιμος για συναυλία από ένα τέτοιο γκρουπ, μιας και είναι από εκείνα που τα έχω σε εκείνο το δυσθεώρητο ύψος των “κάτι παραπάνω από θεών” στην συνείδηση μου. Και φοβάμαι αν τους δω στην φάση που βρίσκονται τώρα, μπορεί να “απομυθοποιηθούν” έστω και λίγο μέσα μου. Αυτό το λέω κυρίως λόγω του πιθανού σεναρίου να παίξουν πολλά κομμάτια από το τελευταίο LP, το οποίο δεν μου άρεσε, και όχι λόγω της εύκολης απάντησης ( Skid Row = Sebastian Bach κλπ ). Ίσα ίσα που νομίζω ότι το Thick Skin είναι δισκάρα και μακάρι να το τιμήσουν δεόντως.

YEAH…!!!..Επιτελους ενα απο τα συγκροτηματα που θελω να δω πολυ ερχεται…!!!..Εστω και στο ΑΝ…Και με πολυ καλη τιμη…Θα παω οπωσδηποτε και με τα χιλια…Αν και εχουν περασει προ πολλου μου ερχεται μια ακατανικητη επιθυμια να το πω…18 AND LIFE BABY…!!!

πω επιασες καλο θεμα. εχω την καταλληλη απαντηση.

υπηρξα σε παρομοια θεση με τη δικη σου πριν 2 χρονια οταν μας επισκεφτηκε ο glenn danzig. γνωστος πωρουκλας, πηγα στο λαιβ, τον βρηκα, του μιλησα κτλ. δεν εχει βεβαια σημασια. προχωραμε στο ζουμι.

δεν ειχα δει ουτε ενα κλιπ απο τις εμφανισεις που ειχε κανει τα τελευταια χρονια. οταν τον ειδα λαιβ, παρατηρησα οτι αν και ειναι ακομα φοβερος περφορμερ απο θεμα σκηνικης παρουσιας, η φωνη του εχει πεσει πλεον πολυ. το φιλινγκ μετα απο εκεινη τη βραδια ηταν αναμεικτο. απο τη μια χαιρομουν που τον ειδα, απο την αλλη θα ηθελα το ημερολογιο να εγραφε 1992 και οχι 2005. ειχα μια μικρη πικρα οπως και να το παρει κανεις.

μετα ομως αναπολουσα καθε λεπτο της συναυλιας. απο την εισοδο του έως και το skulls των misfits που μας αφησε μλκς στο τελος. και το θεμα ειναι: το μετανοιωσα; σιγουρα οχι.

ειδα εναν απο τους αγαπημενους μου ερμηνευτες. δε μπα να ταν οπως ηταν. τον ειδα, και γουσταρα. τελος. και επειδη ακριβως οι τρεις πρωτοι του δισκοι με εχουν σημαδεψει, σε καμια περιπτωση δεν εχω μετανοιωσει. αντιθετως, εχω πει στον ουλβερ οτι αν περιοδευσει ξανα εστω καπου στην ευρωπη, θα μπω σε μεγαλο πειρασμο να κανω το ταξιδι για να τον δω μια τελευταια φορα.

οποτε πιστευω σου εδωσα μια απαντηση. απο 'κει και περα πραττεις οπως νομιζεις,

πο πο τωρα το ειδα. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ! δεν ξερω αν παιζουν λεφτα και μπορω να φυγω απο πατρα θα γουσταρα πολυ να τους δω…

8O 8O

Τι κεραμιδα ηταν αυτη ??? Αλλα μλκ στο An!! Μπορουσαν ανετα και Gagarin πιστευω.

Με μαμαει που ειναι μεσοβδομαδα με τα κωλοεργαστηρια αλλα δεν μαμιετε Skid Row ειναι ρε!!!

κι εγώ μέσα.

:-k Να δούμε πως θα χωρέσουμε στο “Αν”

ποσοι θα ειμαστε αμα ειναι να κανουμε λιστα να ξερουμε … εγω παντως θα παω 100%

Xo,xo, to pira simera to eisitiriaki mou gia London!\:D/ \:D/ (kai pira kai gia Magnum pou paizoun 5 mere meta! Kala aytos o Noemvris tha einai boba!)

Αμα κανετε λιστα count me in…!!!

γεια χαρα και απο μενα παιδες…με αυτα που βλεπω βλεπω να θυσιαζω γου.α.σ.π…δεν παιζουν και πολλα λεφτουδακια…ειμαστε και φοιτητες γαμω…σκιντ ροου απο την αλλη δεν χανονται και ως ποζερι θα τους τιμησω…τους προτιμω απο τον μπλακι αλλωστε εστω και χωρις τον αγορινο- ξανθοψειρα…
σκιντ ρουου και γκλεν για νοεμβρη λοιπον…αρχιζω να κανω οικονομια…

Κυκλοφορησαν τα εισιτηρια!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!Έχω προ πολλού περάσει την ηλικία αυτή αλλά για εκείνο το βράδυ, θα ξαναγίνω youth gone wild…:slight_smile:

τελικά μάλλον θα πάω8)