Skid Row 27 & 28 Νοεμβρη σε Αθηνα και Θεσσαλονικη

Παιδες εγω θα τους δω Θεσ/νικη μονο! Ειμαι λιγο στεγνος κ δεν μου περισσευουν για ταξιδακι:p ! Ξερει κανεις για τα opening acts??? Αθηνα νομιζω είναι οι Wild Machine (τους είδα εδώ με Wanted κ γάμησανε!) αλλα για Σαλόνικα δεν έχω ακουσει κάτι!!

Εχω το εισιτηριο νούμερο 2 !!! Το 1 το πηρε ο Six String Sting . grrrr :evil: :bleh:

δε ξέρω, αλλά είμαι πολύ θετικά προδιαθετιμένος για αυτό το live…:metal: :rockon:

To support act στο live της Αθήνας θα είναι οι Έλληνες hard rockers Livestock!

Πολύ καλό μπαντάκι, με ωραίες κιθαριές και αξιοπρεπή φωνητικά! :thumbup:

Μπορείτε να τσεκάρετε εδώ κάποια κομμάτια τους!
Αξίζει τον κόπο, πιστεύω!

Ειδικά, το “Man of Two Faces” είναι μεγάλη κομματάρα! :metal:

Συνήθως τα ελληνικά supports τα βαριέμαι, αλλά αυτή τη φορά θα περάσω πολύ καλά σε όλη τη διάρκεια της συναυλίας! :smiley: :drunk:

Πρώτη μούρη θα είμαι!!!
Πάντως ξέρουμε σίγουρα ότι θα ακούσουμε Slave to the Grind, Big Guns, I Remember You κ.λ.π;;;;
Εννοώ αυτά που όπως και να το κάνουμε είναι κάποιων <<άλλων>> Skid Row οι οποίοι μείναν στις αρχές των 90’ s…

δεν είναι κάποιων άλλων SKID ROW, των ίδων είναι. Τα τραγούδια δεν τα έγραφε ο Bach…

Του Gary Moore ???:-k

εχουμε αναφερει και σετ λιστ απο παλαιοτερα λαιβ…

Κρίμα πάντως τέτοια group να τα βλέπεις σε τέτοια club :frowning:

Τι να κάνουμε, ελπίζω να περάσουμε καλά:rockon:

Δεν μπορεί να υπάρξει καλύτερη φάση από το να δείς ένα τόσο μεγάλο group σε τόσο μικρό club! :drunk:
Θα παίζουν για την πάρτη μας και μόνο!!! :vibrate:

[FONT=“Arial Black”]Είναι και αυτό μια σκέψη![/FONT]:smiley:

σημερα πηρα εισιτηριο νουμερο 60 . ελεος ρε γαμωτο ενα τοσο μεγαλο γκρουπ και ακομα στο νουμερο 60 … 8O δηλαδη τι να πω ???

Η απάντηση είναι απλή, έχω πει σε κάποια άτομα για Skid Row, και η πρώτη ερώτηση που γίνεται στο καπάκι είναι " Ο Sebatian τραγουδάει?" Τους λέω όχι," ε τι να αξίζει?"#-o

Το άλλο όντως αρνητικό είναι ότι γίνεται καθημερινή!

θα είμαι κείθε:)

θα εχει support τους scorps??? γτ στο εισιτηριο πανω λεει + local artist :-- :–

ελα ρε γιαννη καλα θα περασουμε

maiden +1 και απο μενα γι αυτο που πες :!: :!:

ε,για αυτό θα’ρθω:roll:

πλάκα πλάκα,το έζησα κι αυτό φέτος,να δω τους scorpions σε κλειστό χώρο από κοντά…:slight_smile:

ρε συ μονο και μονο που θα δουμε snake & bolan απο τα 2 μετρα τι αλλο θες ???:smiley:
νταξ δεν θα εχει το ψωνιο αλλα δεν πειραζει … skid row REEE8)

Αν φτιαξετε καμια λιστα για μιτινγκ βαλτε με μεσα…Παω απο βδομαδα για ticket…

ξέρει κανείς set list?:-k
maiden79?:-s

Σε ενα τερτακι φευγω για την συναυλια τους εδω! Αν μπορεσω θα ποσταρω! :smiley: