Skid Row 27 & 28 Νοεμβρη σε Αθηνα και Θεσσαλονικη

τι θα πει αν μπορέσεις ρε καραγκιώζη??:lol: :lol: :lol:
have fun:)

Με ζήτησε κανείς; :-k

:stuck_out_tongue: :lol:

To setlist που παίζουνε σε αυτό το tour Νοεμβρίου είναι το ακόλουθο:

[SPOILER]01. Thick Is The Skin
02. Piece Of Me
03. Sweet Little Sister
04. New Generation
05. 18 And Life
06. Monkey Business
07. Another Dick In The System
08. Big Guns
09. Psycho Therapy
10. I Remember You
11. Disease
12. Slave To The Grind
13. Beat Yourself Blind
14. Get The Fuck Out
15. Youth Gone Wild

Το πολύ πολύ να αλλάξει η σειρά…[/SPOILER]

Και μερικές πολύ πρόσφατες photos!
Τραβηγμένες πριν 10 μέρες!

[SPOILER]David “Snake” Sabo - guitars

Scotti Hill - guitars

Johnny Solinger - vocals
[/SPOILER]

:drunk: :band:

Πω πω αυτα ειναι…Φτιαξε με φτιαξε με Μητσο…!!!

Χαχαχαχα, ΘΕΟΣ!!!

Πλάκα πλάκα επειδή βλέπω μεγάλη πώρωση, λέτε να τελειώσουν τα εισιτήρια πριν πάρω; :-k

Μην ανυσηχεις…Ο Sentient πηρε το Νο.60 οποτε εχει ακομα…

Και εγώ πριν 10 μέρες το Νο. 39… :-k

Mεγάλη πώρωση υπάρχει, αλλά δεν νομίζω ότι είναι και πολύ μεγάλος ο αριθμός των πωρωμένων… :roll: :lol:

Πάντως, το live είναι σε ακριβώς 2 εβδομάδες, οπότε αν πάρεις μέσα στις πρώτες 7 μέρες, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα! :smiley:
Πιο μετά δεν ξέρω…

thanks,cheers!

'Νταξει, της καραποταναρας εγινε(σκοπιμο το ορθογραφικο). Θα γραψω περισσοτερα σε κανα δυωρακι! :smiley:

αυτο πρεπει να ειναι το σημερινο Setlist

[SPOILER]Thick Is The Skin
Piece of Me
Sweet Little Sister
New Generation
18 And Life
Monkey Business
Makin’ A Mess
Big Guns
Psycho Therapy
I Remember You
Disease
Slave To The Grind

Beat Yourself Blind
Get The Fuck Out

When God Can’t Wait
Youth Gone Wild[/SPOILER]

Ενταξει, εισαι πολυ αλητης, μου χαλασες το αποκλειστικο:p! Αυτο ακριβως ειναι! Το εχω και σε φωτο. Πες μου ΤΩΡΑ τις πηγες σου…

τι πηγες ρε μλκ. ενα search εκανα σε google και λοιπα. :lol:

μόνο και μόνο επειδή είσαι scorpionιστής το’κανε

Ποτε σκατα προλαβαν και το εβγαλαν…:stuck_out_tongue:

καλο Playlist αν και κατι λιπει … :frowning: … αλλα εχει μεσα κομματαρες .

συμβουλη σε cozyra & rasprutinopaido τραβατε παρτε εισιτηριο … αιντε :smiley:

Κατσε ωρε να παρω χρημα το Σαβ/κο και θα παρω στα καπακια…

Λεπον το βραδυ ξεραθηκα και δεν εγραψα λεπτομερειες.
Η συναυλια γινοταν στο Astoria 2(πρωην Mean Fiddler) εναν μικρο χωρο χωρητηκοτητας 800 ατομων και το εισητηριο εγραφε επανω 7 ακριβως αλλα θα ειχε και 1-2 support bands οποτε εσκασα κατα τις 8 παρα δεκα για να μην με φαει η ορθοστασια. Οταν εφτασα ηταν στα δυο τελευταια τους τραγουδια οι GU Medicine. Ενα μιγμα metalcore με πανκ και μετριοι απο οσα ακουσα. Μετα ηταν οι Sign απο την Ισλανδια(!). Βαριες κιθαρες, λιγο βαβουριαρικο ηχο, ο ντραμμερ σαν να βγηκε απο κανα New Wave συγκροτημα και ο τραγουδιστης μια ξεφωνημενη! Επειικως απαραδεκτος, σαν φρικιο και οταν ανοιγε το στομα του ηθελα να του στειλω ντοματες. Καλα οταν τσιριζε ηταν για μπουκετα. Εμοιαζε με τον Ville Vallo αλλα στο χειροτερο(φαντασου tolkki…) Τελειωνουν το σετ και ενω εγω φυσικα δεν κοιτουσα στην σκηνη μου ηρθε ενα αντικειμενο στον ωμο, λεω “ποιος μ@λ@κ@ς…” ε τελικα ητανε μια πενα απο τους αποτυχημενους!:lol:
Στις 9 και 15 με ενα τεταρτο απο οτι προγραμματισμενο να βγουν, βγαινουν οι τυποι που ολοι πηγαμε να δουμε. Και ξεκινησε το τρελο το παρτυ. Της πουτανας απο κατω, τιγκα στα φρικια που ηταν και σουρα και μου την εσπασαν κιολας γιατι σκορπιζαν της μπυρες στο κοσμο, επεφτα επανω σου δυνατα κτλ. Ενταξει τους καρφωσα μερικες παντως… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Το συγκροτημα με πολυ ενεργεια, απο κατω να γινεται χαμος. Παιξανε για την ευχαριστηση μας και βαλανε πολλα παλια και το ειπανε κιολας. Ωραιος ο Solinger, εμενα δεν μου πολυ-ελειψε ο Bach, κερδισε τον κοσμο και στο μπλα-μπλα ελεγε βλαχο-αμερικανιες αλλα το παραδεχοταν κιολας οτι τετοιος ειναι! Ο Rachel Bolan εμοιαζε με 25 χρονος στο χαλαρο ομως. Ενταξει ο Scotti Hill φαινοταν οτι ειναι ψυχακιας, χθες το σιγουρεψα. Σε μια στιγμη κοιτουσα στο αριστερο μερος της σκηνης, ενω αυτος συνηθως ηταν απο την αλλη και βλεπω πολυ τζερτζελο στην μεση του κοσμου και να εχουν κανει μερικοι εναν κυκλο σαν να εχουν καποιον στην μεση. Απο αυτο τον χαμο ξεπροβαλει ενας λαιμος κιθαρας. Κοιταω στην σκηνη, που ειναι ο Σκοτι οεο? Καθαριζει ο κοσμος και ηταν εκει μεσα και επεζε ακομα!:stuck_out_tongue: Δεν ξερω αν πηδηξε μεσα στον κοσμο(γιατι ηταν στο 1 μετρο η σκηνη με τον κοσμο) ή πηγε απο αλλη μερια αλλα ενταξει, ειναι τρελος.
Τρελα στα 18 and life, Slave to the grind kai Youth gone wild το αποκορηφωμα για μενα ηταν το I Remember you που το πεξανε μονο με μια ακουστικη και φωνη και πριν το σολο μπηκαν ολοι. Ξελαριγκιαστηκα εκει.
Επιασα και μια πενα του Σκοττι και βρηκα και αλλες 2 που δεν εχω ιδεα ποιανων ειναι!:stuck_out_tongue: #-o :lol:
Γενικα τα 'σπασε το live!:thumbup:
Μην τους χασετε!8) :wink:
Το σετ-λιστ το γραψε πριν ο φιλτατος Ανγκμαρ!

Wow!!!Super!!!Εχω ενα πολυ καλο προαισθημα για αυτη τη συναυλια…χθες πηρα για εναν φιλο το εισ ν.78…ελπιζω να εχει κοσμο…κριμα θα ειναι να μην γεμισει…

Δεν το χάνω! Με ή χωρίς τον Bach δεν παίζει ρόλο! Πότε άλλωτε θα τους ξαναδούμε. Και οι White Lion ήρθαν μόνο με τον Tramp αλλά το Live ήταν εξαιρετικό. Τα κομμάτια μετράνε. Αυτά που μας σημάδεψαν μουσικά για μιά ζωή!

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

πο πο με αυτα που λετε ψηνομαι κι εγω πολυ ασχημα…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

θα ψαξω να βρω παρεα για να ρθω, θα ναι γαματα τελικα… 8) 8)