Skid row

Gamath banda genikos… Pistevo pos kataferna na ginoun toso gnostoi giati eixan poly sklhro hxo gia th skhnh!!!

Vevaios O Bach ektos apo 2 - 3 live pou exo, sta alla den thn palevei!!!
Eksairesh ta LIVE SNL, to live sth rossia aide k kati proima!!!

Eftyxos h fonh tou ksanavriskei th forma ths siga siga!!! Alloste einai 30kati xronon mono… Malakia na xathei apo tora…
Tora gia tous ypoloipous… To “Thickskin” an vgaleis ekso to omonymo, to New Generation (hmmmm poio Beautiful People thymizei…) k to Mouth Of Voodoo ta alla den ta palevo!!! Vevaios den ftai pou leipei o Baz!!! O kainourgios exei apistefti larygi!!!

An kapoios thelei kati apo Baz, ektos Skid Row, As Parei to Framshift 2(progressive metal) h to Bring Em Bach Alive pou einai sxetika fthno k exei k 3 kommatares!!!

C YAAAAAAAAA!!!

PS O tragoudisths ton Steelheart legetai Matijevic!!! Mijatovic einai palio For ths Real M.!!! :wink:

απλα τα παιδια σπερνουν . ta 2 πρωτα album τους φοβερα. μετα ομως μονοι τους εβγαλαν τα ματια τους κατα τη γνωμη μου.:wink:

Παιδια οι τυποι ειναι απιστευτοι…και οχι μονο στα 2 πρωτα album αλλα και στη συνεχεια…και μην ακουσω απο κανεναν οτι δεν ειναι κλασικο pozer (γιατι το ακουσα κι αυτο)…φιλικα παντα…:slight_smile: :slight_smile:

ειδικα μετα το slave πολυ pozer ειναι . ελεος τι αλλο θα δουν τα ματακια μου (φιλικα παντα:p )

Μαλλον δεν ξερεις τι ειναι pozer…φιλικα παντα…!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μωρε ξερω παλολου που δεν ειμαι ποζερας . αλλα και εσενα λιγο μπερδεμενω σε βλεπω στο τι ειναι ποζερ… φιλικα παντα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βρε εγω μια χαρα ξερω τι ειναι pozer…το θεμα ειναι πως ειμαι σιγουρος οτι κανεις λαθος…για πες μας τι ειδος ειναι οι Skid Row…??? να γελασουν και λιγο τα παιδια στο forum…φιλικα παντα…:stuck_out_tongue:

Hard rock γτ εσυ τι ειδος λες να ειναι??? και μετα απαντα μου ποτε εβγαλαν το πρωτο τους Album oi skid row??..φιλικα παντα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ειπαμε ειναι pozer…και το πρωτο album ηταν το ομονυμο το 1989…ακολουθησαν αλλα 5 studio albums kai 1 best of μεχρι το 2006 στο ιδιο περιπου υφος…φιλικα παντα…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

καλα το βαρεθηκα το θεμα πιστευαι οτι θες δεν θα σε κανω εγω senior:p … φιλικα παντα:p :stuck_out_tongue:

Αξιόλογο group!

Ειναι pozer… Ε και??? Φαγωθηκατε ολοι με το pozer, και το black metal πχ ειναι black… Toσο αθλιο πια ικαι υποτιμητικο ειναι για ενα συγκροτημα να ειναι pozer…?:?

το hardline δεν ειναι φοβερο???Life’s a bitch και τα μυαλα στα καγκελα!!!

Aπό τα καλυτερα και πιο αγαπημένα συγκροτήματα στον χώρο του Hard Rock…Mόνο και μόνο που έβγαλαν τον δυναμίτη Slave to the grind ενώ όλοι περίμεναν απλά μια κόπια του πρώτου ομώνυμου δίσκου δείχνει ότι το συγκρότημα δεν υπολόγιζε τίποτα και κανέναν…Κρίμα που η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη…

+10000

To debuto tous einai enas orgasmos 35 leptwn kai 39 deyteroleptwn.

Τα 2 πρωτα ειναι αψογα, αλλα το “Slave To The Grind” υπερτερει στα σημεια.

Τα καλύτερα για μένα είναι τα “skid row”+“slave to the grind”.Τα άλλα δε μου άρεσαν πολύ…

δισκάρα το ομώνυμο,αλλά μετά δεν μου άρεσε τίποτα…και τον bacn τον θεωρώ υπερκεκτιμημένο.αν ήταν και λίγο ασχημούλης δε θα είχε αποκτήσει το όποιο όνομα έχει…

Ζούμε στα 00s…