Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

Νανα. Τα έχουν σπάσει

Setlist έχετε δει; Πωπωπω Σατανά μου, μου θέλω και Louis CK την επόμενη μέρα, θα χρειάζομαι καροτσάκι για να πάω!

3 Likes

1 Like

Τι έγινε ρε παιδιά??

αλλαγή ημερομηνίας στα πρότυπα του πρώην συζύγου δεν παίζει ;;; Μιας και θα λείπω εκτός αθηνών :stuck_out_tongue:

Γιατί αυτό τώρα; Γιατί σε αυτήν την χώρα όλα αλλάζουν τελευταία στιγμή; Ποιος ξέρει τι πακέτο θα μας επιφυλάξουν πάλι.

Και όοοοοοοοοοοολον αυτόν τον καιρό το διαφήμιζαν ως το φεστιβάλ στο κέντρο της πόλης και το μετρό δίπλα και τ’ αρχίδια μου τα μπλε. Μακάρι να τηρηθούν οι προδιαγραφές κλιματισμού και εξαερισμού και δεν ξέρω γω τι άλλο γιατί θα τους πάρει ο διάολος.
(πονάω γιατί μένω και δίπλα σητν Λεωφόρο και με βόλευε ΓΤΧΤΚΤΠΤ)

4 Likes

α ξέχασα κάτι… ΤΟ ΠΑΡΚΕ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ Η ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΡΑΣΙΔΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ;;

6 Likes

Πολύ ωραιο ειναι το κλειστο του Οακα για live. Θυμαμαι pearl jam το 2006 το ειχα ευχαριστηθει και σαν χωρο. Το θέμα ειναι με τη ζεστη.

Γελάει ο Λώρης χαϊδεύοντας τη γάτα του

6 Likes

Ναι τι παιχτηκε τωρα; Για μενα το οακα ειναι βολικο μεν, αλλα απειρως πιο ξενερωτο απο λεωφορο, κριμα γιατι ειχαμε φτιαχτει με τη φαση

Ναι οκ καλα ηταν, αλλα αν θυμαμαι και σωστα η συναυλια δεν ηταν νταλα καλοκαιρι…

30/9/2006 ηταν το καλυτερο λαιβ που εγινε ποτε :stuck_out_tongue:.

3 Likes

Και φυσικά θέμα σε κλειστό χώρο που δεν εχει φτιαχτεί για συναυλίες ειναι πάντα ο ήχος…

3 Likes

PJ ειχε σουπερ ήχο. Και τωρα ο ηχος πιστευω σουπερ θα ειναι

Λογικη κινηση, απορω πως δεν ειχαν αλλαξει και πιο νωρις.

Lol μας μένει μόνο τώρα να δούμε και αλλαγή headliner…μακάρι Scorpions για μια τελευταία συναυλία

2 Likes

Kαποια απο αυτα που ακουγοντουσαν να γινονταν στη λεωφορο, θα κραζαμε ολοι οτι δεν καναν κατι και εγινε ο,τι εγινε. Το αν ειναι καταλληλος χωρος το κλειστο, δεν εχω αποψη μονο roger waters ειχα παει πριν χρονια

1 Like

Μηπως εχει να κανει με το οτι ειναι διπλα η γαδα?

Εύκολα κιόλας…

ΥΓ. Και κάποιοι AC/DC ψιλοκαλοι ήταν :stuck_out_tongue:

1 Like

Κλειστό του ΟΑΚΑ, τέλεια είδηση. 1 χιλιόμετρο από το σπίτι μου , γλιτώνουμε και την ζέστη της λεωφωρου και επιτέλους ένα μέταλ live σε γαματο κλειστο χώρο.