Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

Δεν θα διαφωνήσω,αλλα επρεπε μετα απο 20 χρονια να ερθει ενα Release και να τους βαλει τα γυαλια. Αλλα τωρα μιλαμε για μια αλλαγη χωρου που εχει γινει ολοκληρο θεμα ( δικαιολογημενα ή μη ). Τα της οργάνωσης για το ΟΑΚΑ, θα τα πουμε μετα το Σαββατο…

1 Like

Ένα ευχάριστο, μεγάλη πτώση της θερμοκρασίας από Πέμπτη με το Σάββατο να έχει ιδιαίτερα χαμηλή, για την εποχή, θερμοκρασία από 19 έως 29 βαθμούς Κελσίου.

3 Likes

Προς πώληση VIP εισιτήριο για Slayer.
Δεν είναι δικό μου, είναι φίλης. Δεν το πουλάει επειδή άλλαξε ο χώρος και ξενέρωσε, αλλά απλώς γιατί προέκυψε σοβαρό πρόβλημα υγείας και, αφ’ ενός, δεν μπορεί να την παρακολουθήσει, αφ’ εταίρου, χρειάζεται ό,τι χρήματα μπορεί να μαζέψει.
70 ευρώ , επικοινωνία με pm , ευχαριστώ.

Καλα εκατσε αν επαληθευτουν οι προγνωσεις γιατι αν ηταν σαν σημερα με ασθενοφορα θα φευγατε…

1 Like

Γιατί β΄ πληθυντικός; Δεν θα πας;

Δυστυχως δεν βγαινω οικονομικα…

1 Like

Ανεβαινουν τα τρικαλα σιγα σιγα συναυλιακα παντως…Εχουμε κ την φεστιβαλαρα :wink:

1 Like

Με ειχε ξενερωσει ασχημα η ολη αλλαγη χωρου και η τελευταια στιγμη που αυτο εγινε, αλλα οσο περνανε οι μερες τοσο μεγαλωνει μεσα μου η προσμονη για την συναυλια. Με την ελπιδα να εχουμε κλιματισμο και εξαερισμο και να ειναι ανθρωπινες οι συνθηκες… Για να δουμε…

FUCKIN’ SLAYER…

1 Like

Έλα να ανεβαίνουμε

Πωλείται εισιτήριο στα 48 ευρώ, τιμή αγοράς, hard copy. Πληροφορίες σε pm.

Ξέρει κανείς αν θα υπάρχουν καθίσματα στον χώρο ή θα έχουν μαζέψει εντελώς τις εξέδρες;

Αυτα απο την ανακοινωση που εβγαλαν

2 Likes

Αισθανομαι τυχερός που δεν εκανα την μλκια να ενδωσω σε παροτρυνση φιλου να κατεβω 500 χλμ μόνο για Slayer (5 φορες τους ειδα…). Επέλεξα το πακετο της Βερόνα λοιπον και απολαμβανω με ενα σακουλάκι :popcorn: την (δικαιολογημένη) γκρινια σας για το φιασκο των Αθηνών εχοντας στο μυαλό μου ακόμη ζωντανά τον Bob να ουρλιαζει σαν 18χρονος “fuck you”, τον Anselmo να ισοπεδωνει την αρενα με full Pantera setlist , τον Γαλλικό οδοστρωτήρα να δινει ρεσιταλ καταστροφης και τους σφαγεις να αποδιδουν τα μέγιστα υποχρεωνοντας το κοινό σε ενα αναελέητο Headbanging με μπόλικο ξυλίκι …
Αντε βρε, και του χρόονου με εγχωρια “φεστιβαλαρα” τεσσάρων γκρουπ (3 support ελληνικα) και headliners τους Εurope…

1 Like

Πτώση τιμής για VIP εισιτήριο, στα 60 ευρώ, ευχαριστώ.

Όποιος θέλει να ξεφορτωθεί το εισιτήριο του, είμαι εδώ να τον ξαλαφρωσω.Ειναι για φίλο της τελευταίας στιγμής.

Slaaaayeeeeeeeeeeeeeer

1 Like

\m/

Σε ζηλευω ρε καργιολη !!

1 Like

66506038_1359552587533869_7923233359877111808_n

1 Like