Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

1000 φορες που εγινε στο Οακα αποτι στη Λεωφορο,δεν με νοιαζει αν θα γινοντουσαν επεισοδια με γαδαδες και τα συναφι που υπηρχαν στον αερα τοτε(ειχε βγει μολις και η νδ κυβερνηση και γενικα ειναι η χαρα του καθε μπαχαλου να κανει επεισοδιο σε μπατσοκρατουμενη γειτονια μετα απο λαιβ Slayer)ΑΛΛΑ πραγματικα μαγκες δεν νομιζω να την παλευα να δω τα support με νταλα ηλιο και 40 βαθμους στη Λεωφορο,θα υπηρχε μεγαλο προβλημα πιστευω για κοσμο…Παντως και για μενα το highlight οταν επαιξε Gemini,δεν μπορουσα να το πιστεψω οτι το χανε μεσα για την συναυλία!Απτα αγαπημενα μου 90s κομματια του σφαγεα

2 Likes

μωρέ εγώ ξέρω άτομο που χαλάστηκε τόσο πολύ που δεν έγινε λεωφόρο, που δεν πήγε τελικα !!! Μάλλον πρέπει ακόμη να χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο

2 Likes

Παιδιά ας είμαστε σοβαροί, λογικό είναι να υπάρχει αντίδραση όταν σου λένε ότι από ανοιχτό χώρο σε πάνε σε κλειστό μέσα Ιουλίου, και μιλάμε και για πρώην ντιντίδες ε.
Το αποτέλεσμα εννοείται δικαίωσε τους διοργανωτές αλλά μέχρι να δούμε τι και πως υπήρχε μια αμφιβολία.

2 Likes

https://puckhcky.com/collections/slayer

Πολλα γαμηστερα για οποιον ενδιαφερεται