Slayer,Down,Rotting Christ,Napalm Death,Kvelertak 01/07/13 @ Πλατεια Νερου

Ποιό Fuckin Hostile ρε μαλάκες, εδώ παίξανε Hallowed Point, έκλαψα λέμε…

εμενα παντως με ειχαν διαλυσει πολυ πριν παιξουν το φακιν.δε λεω νταξει αυτο το ΟΥΑ ΤΟΥ ΘΡΙ ΦΟ δε περιμενα να το ακουσω ποτε στη ζωη μου.αλλα pillars of eternity ρε πουστημ? cheers θεριε

τι να λέμε. Προσωπικά κάνω σαν τις γκομενίτσες που βλέπουν το Ρουβά. Είμαι σε μια παρατεταμένη κατάσταση μαστούρας απο προχθές με τους Down. Τους βλέπω συνέχεια μέσα στο σπίτι μου να πίνουν μπύρες και να ρεύονται :stuck_out_tongue:

Down γαμώ το θεό…! :stuck_out_tongue: πρέπει επειγόντως να θεσπιστεί ένα stoner-o-sludge-o-festival…είμαστε πολλοί ρε πούστη μου!! :smiley:

Εδώ παίξανε At Dawn They Sleep! Τι να λέμε τώρα, μεγάλη καψούρα!

Ω ναι! Ε, για μένα αυτά τα 2 ήταν μεγάλη έκπληξη και γκάβλα. Αν παίζανε και κάνα Dittohead θα ήμουνα ολοκληρωμένος. Αλήθεια, γιατί το Divine Intervention το έχουν τόσο φτυσμένο, πάντα αναρωτιώμουν.

Όντως πολύ καλή η επιλογή του At Dawn they Sleep. Λέγαμε με τα παιδιά στη συναυλία, γιατί να μην μπουν ΜΙΑ ΦΟΡΑ με το Black Magic ρε γαμώτο… Αυτό το κομμάτι είναι τέλειο για opening, καθώς στην αρχή μπαίνει σιγά σιγά και μετά αρχίζει το χώσιμο…

Εγώ πάλι θα ήθελα και κάτι ακόμα από το Hell Awaits, θα μπορούσαν να παίξουν ακόμα κάνα 20λεπτο είναι η αλήθεια αλλά και πάλι σε όλους μας κάτι θα έλειπε. Τόσες κομματάρες που έχουν τι να πρωτοπαίξουν…

ελα ντε, απωθημένο το χω να ακούσω μια φορά το dittohead ή το sex, murder, art ή το killing fields ή ότι όποιο να ναι βασικά, έτσι και αλλιώς το Divine…γαμεί επικά

http://www.youtube.com/watch?v=zN-MIenhlbE χαχαχαχ i get a blowjob in the suuuuuuuun

ναι μάλλον από την 4η φορά και μετά θα αρχίσω να πιάνω τη σοφία του ανσελμο. άσε μας ρε μεγάλε…

σε εθιξε δηλαδη ο ανσελμο?να του πουμε να σε στειλει κανα καλαθι

Όταν δεν θα τους φέρνει κανένας, να δούμε που θα μπαίνεις κούτρα πάντως :wink:

Νοοτροπία ΠΑΣΟΚου, που με την επιδότηση για το χωράφι πήρε BMW και έλεγε στο καφενείο “τους γάμησα” #-o

αφού ήρθαν. Δεν με νοιάζει να ξανάρθουν.

Ποσο χρονων εισαι? Απλα αναρωτιεμαι.

Ηλικια τρολλ.Οριστε τον ταισα και εγω τωρα,ευχαριστημένοι;Τελικα 40 δεν πλερωσες το τικετο;

εσύ γιατί ασχολείσαι τόσο πολύ με το αν με έθιξε ο άνσελμο; τράβα κάνε το ποδηλατάκι σου και θα σου χει έτοιμη μπουγατσούλα η μαμά μετά

ναι αλλα ο ξαδερφος μου ειναι στρατιωτικος και πιο δυνατος απτον ξαδερφο σου

Αν και περίμενα πως θα παρακολουθούσα την εμφάνιση των Slayer με αδιαφορία, καθώς έχω ξενερώσει με την αποφασή τους να συνεχίσουν μετά τον θάνατο του Hanneman και θεωρώ το τωρινό σχήμα tribute μπάντα στους Slayer, μπορώ να πώ πως η εμφανισή τους με κέρδισε. Υπήρχαν στιγμές (At Dawn They Sleep, Seasons In The Abyss) που αισθανόμουν πως η απόδοση τους ήταν φοβερή και μου κάνει εντύπωση που ακούω και διαβάζω κυρίως αρνητικά σχόλια, αν και ο ήχος σίγουρα είχε θέματα. Γενικά, πάντως, ακόμα και στην πρώτη τους εμφάνιση στο Rock Of Gods, θυμάμαι κόσμο να γκρινιάζει για τον Dette ή για τον ψυχρό τρόπο με τον οποίο επικοινωνούσαν με τον κόσμο, και πιστεύω πως οι εμφανίσεις των Slayer στην Ελλάδα είναι κάπως “αδικημένες”, ακόμα και στους Big4 εγώ τους βρήκα άκρως πορωτικούς.

Etsi… AN thimamai kala, to 1998 sto peristeri, pou einai i monadiki fora pou tous eida, eixan paiksei to Ditto Head.

Kata ta alla, mono 213 leme!