Slayer

Κλασσικος douchebag ο KK,ανετα φευγει ο Tom και παιρνει αλλον για να συνεχισει τις business του,αλλωστε εχει γραψει εναν τονο υλικο για το νεο δισκο,ολα ετοιμα τα εχει.

Καυλα να βλεπεις τετοιες μπαντες σε εντελως mainstream εκπομπες (Χολτ εισαι μεγαλη μουρη!) !!!

4 Likes

Τίμιο να το διαλύσουν τώρα, βέβαια οψόμεθα γιατί έχουν δει πολλά τα μάτια μας από “τελευταίες περιοδείες”

2 Likes

Αυτα βλεπουμε κ κλαιμε

Και γαμώ! Μακάρι να περάσει αυτούσιο από Ευρώπη!

Αυτούσιο στο rockwave!!! Καλά στάνταρ μόνο Αμερική αυτό το τουρ. Πού τέτοια τύχη.

Νεκρός Hanneman, εκτός (2η φορά) ο Lombardo, όσο και να τους αγαπάω, όσο αντικειμενικά κορυφαία και να παίζουν ακόμα, καιρός ήταν…

3 Likes

Εγω για να ειμαι ειλικρινης ξενερωσα την ζωη μου οταν εμαθα το νεο χτες, δεν γινεται να ζουμε σε εναν κοσμο χωρις τους Fuckin’ Slayer.

Ήδη ζούμε.

1 Like

Μυρίστηκε χρήμα ο “πρόεδρος”

3 Likes

Τουλαχιστον live ακομα σκοτωνουν…

Έχουν τελειώσει εδώ από τότε π έφυγε ο Jeff

Δε λέω το αντίθετο, απλώς δε μου αρέσει καθόλου να μη βλέπω τον Jeff στη σκηνή μαζί τους.

1 Like

Δεν διαφωνω καθετα με αυτο το σκεπτικο αλλα η συνεχεια τους με τον Gary Holt που ηταν εκει απο την αρχη και ηταν κολλητος ολων τους στην θεση του και αν εξαιρεσεις τις μαλακιες του King και του management προς τον Lombardo εμενα μου εκανε. Ναι δεν θα ηταν ποτε ξανα το ιδιο χωρις τον Jeff αλλα τους απολαμβανα ακομα και ηταν ακομα Slayer.

Προφανώς τα δύο εναπομείναντα αυθεντικά μέλη δε μιλιούνται πια μεταξύ τους :grinning:, γι’ αυτό το διαλύουν.

1 Like

και πότε μιλιοντουσαν ;

1 Like

Δεν είναι ότι δε μιλιούνται -πολλές μπάντες στην ηλικία τους βρίσκονται μόνο στο στούντιο και καμιά ώρα πριν το live και πέραν αυτού δεν ξέρουν αν ο άλλος ζει ή πέθανε.
Όμως ο Araya έχει κάνει γνωστό από καιρό πως δε θέλει να ηχογραφήσει άλλο Slayer album. Και πέρα από το συναισθηματικό κομμάτι, ο κιθαρίστας και ο ντράμερ (ακόμα και ΑΥΤΟΣ ο κιθαρίστας και ΑΥΤΟΣ ο ντράμερ) μπορούν να αντικατασταθούν. Η φωνή όμως είναι σήμα-κατατεθέν, δε μπορεί να τον ξεφορτωθεί ο χοντρός και πάλι το αποτέλεσμα να είναι Slayer.

Και στην περίπτωση των αδιαφιλονίκητων Βασιλέων της ακρότητας, θεωρώ πως ισχύει αυτό που υποστήριζα και για τους Rush, ότι δηλαδή:

  • Δεν είναι κακό να σταματάνε τα συγκροτήματα εφ’ όσον κρίνουν ότι δεν πάει παραπέρα,

και επίσης ότι:

  • η μέχρι τώρα εμπειρία διδάσκει πως όταν ανακοινωθεί η “αποχαιρετιστήρια” περιοδεία είναι που η στιγμή της “απόσυρσης” αναβάλλεται επ’ αόριστον!