Sleepmakeswaves - 5-6/4/15 - Μαυρη Τρυπα (Θεσ) - An Club (Αθηνα)

και ασε τους αλλους να γκρινιαζουν για χειμωνες…
[CENTER]
[/CENTER]

Δελτιου τυπου

Ακουμε τα απαντα τους και τρελαινομαστε, εδω

και σε ημερομηνίες που βολεύουν! εκεί από τώρα :smiley:

i just postrocked all over my room

κάντε κι ένα έντιτ στον τίτλο…

Αυτά είναι τα ωραία. Εκεί θα μαστε

Mother of Millions support :vibrate:

Καλό γκρουπ. Δεν είχα ακούσει

Τους Sleepmakeswaves δεν τους εχω ακουσει, αλλα για Calf που ειναι support πανω, ειναι εγγυημενα γκρουπαρα.

http://calfgreece.bandcamp.com/album/bastards-anatomy-use-a-unicorn-go-to-apathy

τελειώσανε λέει τα early birds και συνεχίζεται η προπώληση με 12? στη Θεσσ/νίκη και 14? στην Αθήνα

Είμαι περίεργος να δω πώς θα χωρέσουμε 100+ άτομα στη Μαύρη Τρύπα…

εδω την εχω την νερντοαπαντηση…

θα παω να τους δω/μιλησω αυριο

Καμια ρωτνηση ενδιαφερουσα;

τι ωραια μπαντα ρε παιδια, τι ωραια μπαντα

πολυ προσεγμενος ηχος και ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ

για πειτε οι βορειοι

εδιτ: τριπλ ποστ, γαμημενοφορουμε, εμετοι.

ε τι να σε πούμε,οι Αυστραλοί δίδαξαν ποστροκ για περίπου 1 ώρα κ 40 λεπτά

τα σαπόρτ απλά απαράδεκτα και δεν κολλούσαν καθόλου με την όλη φάση (είχαν ωραία visuals παρόλ’αυτα)

κοσμο ειχε;

καμια κατοσταρα πρεπει να ημασταν
για μαυρη τρυπα καλα ηταν

Τα support όντως δεν κολλούσαν με τη φάση, αλλά γελάω με το “απαράδεκτα”, καλά γάμησαν οι mother of millions.

Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά (μετά τους midas fall) στη διοργανώτρια εταιρεία, στα ίντερνετς οι πόρτες άνοιγαν 20:00 και το λάιβ ξεκινούσε 20:30, στο εισιτήριο ξεκινούσε 21:00, τελικά ξεκίνησε 21:30

Και τα 100 άτομα που λέει ο φίλος ίσως είναι υπερβολή - αυτό είναι το ποστροκ κοινό της πόλης μας

Οσο για τα σαπόρτ ναι δεν μου άρεσαν
Οι Mother of millions ίσως να ήταν πιο ενδιαφέροντες χωρίς τον τραγουδιστή/standup κωμικό ενώ οι Calf καλύτερα θα ήταν να μην υπήρχαν καν (πέθανα στο γέλιο με τα καραγκιοζιλίκια του κιθαρίστα)

Για την ώρα έχεις δίκιο φυσικά.

Α και σημαντικό επίσης ότι και οι 3 είχαν πολύ καλό ήχο.

μόνο εγώ κωλογούσταρα και με τα 2 σαππόρτ? :stuck_out_tongue: (ντάξει όντως το παράκανε ο κιθαρίστας των Calf)

περίμενα λιγότερο κόσμο είναι η αλήθεια. γαμώ τα λάηβ γενικά. μας αφήσαν τα μυαλά στο χέρι…

για να δικαιλογήσω και λίγο τη λοβλάητ, είχε ανακοινωθεί μια μέρα πριν ότι οι πόρτες ανοίγουν 9 και θα ξεκινήσει 9.30 όπως και έγινε.

ό,τι και να πούμε πάντως είναι λίγο για τη μπαντάρα που είδαμε ρε…

και ήχος κρύσταλλο!!

[QUOTE=mixalis_purple;1666952-]μόνο εγώ κωλογούσταρα και με τα 2 σαππόρτ? :stuck_out_tongue: (ντάξει όντως το παράκανε ο κιθαρίστας των Calf)

-για να δικαιλογήσω και λίγο τη λοβλάητ, είχε ανακοινωθεί μια μέρα πριν ότι οι πόρτες ανοίγουν 9 και θα ξεκινήσει 9.30 όπως και έγινε.
[/QUOTE]
θα συμφωνησω με τον bastard για τα support, ναι μεν δεν κολλουσαν στη φαση, αλλα ειδικα οι mother of millions ηταν πολυ καλοι. οι Calf εχουν ζορικο ηχο και δεν ειναι για ολες τις ωρες, αλλα μια χαρα περασα και σε αυτους.
τωρα για την ενημερωση, ειχε βγει τουτο 1-2 μερες πριν την συναυλια στην σελιδα του event