Slipknot-All Hope Is Gone

Re pedia 3erei kanenas ti paizei me slipknot?vrika kati tragoudia sto kazaa alla en vrika tpt gia kainourio album kai ta loipa.Vre mpas kai kikloforise?

Κυκλοφόρησε από 24 Μαίου το νέο cd των Slipknot

Παιδιά, και συγκεκριμένα xristos, δε νομίζω να είναι τόσο δύσκολο πια να γράψετε ένα μήνυμα στη σωστή κατηγορία! Η κατηγορία ‘Απορίες & Προβλήματα’ αναφέρεται σε θέματα που έχουν να κάνουν με τη λειτουργία του site και του forum και όχι μουσικά. Δεν κάνει κακό να διαβάζουμε καμιά επεξήγηση…

gooooal!

hehe lol aftoi den ine pou exoun 4 ki8aristes, 2 drummer, ena dj, sinolika oloi ki oloi ine 9, ke forane oloi maskes??? hehe po po katantiaaaaaaaaaaa

nai, einai 9, kai paizoun gamata
katantia e!?

tetia “sigrotimata” , prosopika mou ti dinoun…
i mousiki pai teliose…

stamata na akous mousikh totes :slight_smile:
kalo ston kosmo 8a kaneis :wink:

Μαλλον καλυτερα να σταματαγαν οι Slipknot…

8O Αμεεε! Μουσικάρα, μην το συζητάς! Κανένας ρυθμός, συνθέσεις μόνο για ξύλο και 9 μ****** που δεν μπορούν να μείνουν για πάνω απο 3 δεύτερα σταθεροί στη σκηνή απ’την πρέζα! Ε, και τι να κάνουν τα παλικάρια; Χτυπιούνται έτσι για γούστο…
Μιλάμε ότι χωρίς αυτούς δε θα εξελισσόταν η μουσική σκηνή και τι θα κάναμε οι καψεροί?!?! Let’s get serious!!! :stuck_out_tongue: :twisted:

Γιατι τετοια κακια ρε παιδια???
Δεν σας αρεσουν? ΟΚ!
Δεν καταλαβενω…Πρεπει ολοι να ειναι Tool, Rush,η Dream theater??
Και εκτος απο τεχνικης αποψης,Πεστε μου ενα Group που παιζει σαν αυτους, με τετοιο ηχο και τοση ενεργεια???
Εγω δεν λεω…Δεν μπορουν να μας αρεσουν ολα,αλλα οι τυποι ειναι μοναδικοι στο ειδος τους και ας ειναι και καραγκιοζηδες επανω στη σκηνη.Καλα κανουν.Πρεπει να κανουν κατι ιδιαιτερο για να βγαλουν φραγκα απο τη μουσικη τους.Εμεις μπορουμε να το κανουμε???
Και οι καφροι μουσικη παιζουν ρεεεεεεεεεεεε!!!

Slipknot = pwn

slipknot can suck my d… :stuck_out_tongue:

all nu metal “bands” can do the same!

Αυτο ειναι σεβασμος στη Μουσικη!!!
Ειστε για τον πουτσο.
Θα επρεπε να αρχισω να κατεβαζω και εγω χριστοπαναγιες για τους Dream theater,Hammerfall, Helloween, Iron Maiden και γενικα ολα τα group που δεν γουσταρω να δω τι θα λεγατε.
Να σας πω και την αληθεια, στα αρχιδια μου για τους Slipknot αλλα με ενοχλει πολυ ο τροπος σας.

Ωραίος τρόπος… Φυσικά και σου επιτρέπεται να έχεις όποιαν άποψη θέλεις για ορισμένα συγκροτήματα, αρκεί να την εκφέρεις με κάποιο σεβασμό. Δε νομίζω οι άλλοι να σου επιτέθηκαν ή να είπαν κάτι εναντίον σου.

Ωραίος τρόπος… Φυσικά και σου επιτρέπεται να έχεις όποιαν άποψη θέλεις για ορισμένα συγκροτήματα, αρκεί να την εκφέρεις με κάποιο σεβασμό. Δε νομίζω οι άλλοι να σου επιτέθηκαν ή να είπαν κάτι εναντίον σου.[/quote]

εχεις δικιο.Sorry.Το παρακανα λιγο…Αλλα δεν γουσταρο κατι τετοιους τυπους που κραζουν ασχημα αυτο που δεν γουσταρουν.

k k… sorry! :stuck_out_tongue:

Kai btw, opioi theoroun tous Slipknot nu-metal prepei na exoun akousei mono Wait and Bleed kai Spit it Out kserontas tpt parapano gia tin banda.

Μαλλιοτραβηχτείτε :smiley: