Slipknot @Release Athens 23/7/2022

Βασικά παίζει ήδη να έχει σπάσει ρεκόρ προσέλευσης το release όχι στις 23:00 που θα βγουν οι slipknot

Σε σχέση με Muse το 2016 ??

Που να ξέρω :stuck_out_tongue:

Εγώ τόσο κόσμο από τόσο νωρίς γεμάτο μέχρι τον πύργο δεν το έχω ξαναδεί όχι φέτος , γενικότερα

1 Like

Cure το ρεκορ νομιζω!

4 Likes

Σοβαρά τώρα , τι απόδοση θα είχαν οι Jinjer αν δεν είχαν γονατίσει από την ζέστη

Φαίνεται ότι υποφέρουν και είναι ακοπα ισοπεδωτικοι . Οδοστρωτήρες

7 Likes

Έχω μείνει μαλακας μιλάμε για την εμφάνιση της χρονιάς

2 Likes

Άνετα , ε ;

Δεν μπορώ να πιστέψω το επίπεδο και την ποιότητα του ήχου τους και των φωνητικών. Στουντιακου επιπέδου…

2 Likes

ρεαλιστικά μιλώντας, δε δίνει κανένας 5000 προσκλήσεις. εδώ δεν δίνουν σε όλα τα μέσα. καμιά 200-500άρα σε φεστιβάλ. (μπανταίοι, media τα μεγάλα απο 10 και 50άδες αν έχεις τπτ χορηγούς)
Οι οποίοι, αγοράζουν και κοψοχρονιά αν δεν πουλήσουν και δίνουν σε διαγωνισμούς κτλ.(έγινε σε αρκετά φέτος ας είναι καλά εταιρία κινητής)

Τίμια προσπάθεια και εμφάνιση από την tribute μπάντα των sepultura. Χαμός από κόσμο πιθανότατα ρεκόρ για το φεστιβάλ

Sepultura χωρίς Kisser, χωριάτικη χωρίς λάδι ( αλλά τι να κάνεις , ιερός λόγος για την απουσία του )

αλλά κοπανηθηκαμε , δεν γίνεται να σε αφήσουν ασυγκίνητο τέτοια κομμάτια. Καλά παίξανε

1 Like

Η Τατιάνα μάγεψε?

4 Likes

Ένας τύπος που δεν ακούει καμία από τις μπάντες λέει ότι οι Jinjer ήταν φανταστικοί και οι Sep ξύπνησαν μνήμες. Στα παλιά τους ίδρωσα τη φανέλα σε ένα μικρό pit που άνοιξε δίπλα μου.

Πολύς κόσμος, αλλά δεν ξέρω πόσο. Αρκετά άνετα είμαστε, σε λίγο θα πάω πιο μπροστά. Ας δούμε και το big thing τώρα.

3 Likes

Ποιες μνημες ξυπνησαν αν δεν ακουει sepultura. Μας δουλευεις;

Ίσως εννοεί ότι άκουγε παλιούς seps . τώρα πως ξυπνάς μνήμες χωρίς καβαλερες κ kisser δεν ξέρω.
Ένας τύπος στο Facebook του release έγραψε ότι τελείωσε το νέρο ! Πακέτο αν είναι αλήθεια

1 Like

Τελείωσε γτχτς

Έχω περιέργεια να μάθω γιατί στη Ρουμανία έπαιξαν τρία κομμάτια παραπάνω και μάλιστα πολύ ωραία

Γάμησαν μεν , 90 λεπτά δε

Ρε μάγκες βλέπω βιντεάκια που ανεβάζει ο κόσμος κ γίνεται της καρακαργιολάρας!!!μπράβο σας!!!

Αντε να επιστρέφουμε στον συναυλιακό χάρτη…

4 Likes

Τελείωσε το νερό, οντως, πριν καν βγουν οι Slipknot.

Είπαν πως το κοινό ήταν 35000, πολύ μου φαίνεται για να είμαι ειλικρινής.
Το ρεκόρ το έχουν οι Cure.

Καλύτερο κοινό και λοιπές παπαριές απ’ τον Κορει, τρία κομμάτια όμως ξέχασε να τα πει εδώ.
Devil in i
Snuff
Vermilion
Μόνο το πρώτο βέβαια έλειψε ουσιαστικά.

4 Likes

Εγώ και ένα sing along στο snuff το ήθελα

Καλύτερη χώρα του κόσμου για διακοπές εννοούσε. Όχι για εργασία :stuck_out_tongue:

Κόσμος πάρα πάρα πολύς. Το ποσο δεν μπορώ να το εκτιμήσω με αυτό τον χώρο…

Στο spit it out από τον πύργο και μπροστά γινατισαμε όλοι . Υπέροχη στιγμή

5 Likes

Οι slipknot το είπαν ;
Άκου τελείωσε το νερό με 40 βαθμούς …, το λες και για παρέμβαση εισαγγελέα …δεν κάνω πλάκα

2 Likes