Slipknot

πολύ καλό

Ήρθα εδώ να το ποστάρω, με προλάβατε ρε μπαγάσες!

Νταξει πιασαρικο και σιγουρα θαναι ωραιο live κομματι, αλλα IOWA 2.0 ? Ουτε καν.

Χτες architects και while she sleeps… σήμερα Slipknot… γαμηθηκε το σύμπαν διαολε

3 Likes

τι μου θυμησατε ρε καθικια !
3 Likes

…και He is Legend σήμερα! Ωραίο το Slipknot, για τον σκοπό που εξυπηρετεί τουλάχιστον!

2 Likes

Μετριασμένος ενθουσιασμός και η υπερβολικά like a dead beat winner/I wanna be a sinner φάση δε βοηθάει ιδιαίτερα. Προφανώς Iowa δεν περιμένει κανένας (πιστεύω), αλλά

Βασικά, αυτό το μπρέικ κάπου στο τέταρτο λεπτό με το μπλαστμπιτ και το ριφφ σιδηρόδρομο.-

1 Like

φοβερή εμφάνιση και μακάρι να τους ξαναδούμε

1 Like

Δεν ξέρω αν είναι early mix η τελικό αποτέλεσμα ο ήχος αλλά η παραγωγή βγάζει λίγο από … Iowa είναι ένα δεν θέλουμε δεύτερο…

Πολύ δυνατό! Το έχω ακούσει πολλές φορές από εχθές. Περιμένουμε τα επόμενα!!!

1 Like

Δεν ξαναβγαίνει ούτε Iowa ούτε το πρώτο και υπάρχουν πολλοί λόγοι για αυτό. Οπότε ναι, κανένας δεν περιμένει κάτι αντίστοιχο. Μακάρι να ακούσουμε κάτι αξιοπρεπές και εμπνευσμένο, λογικά δε θα αργήσει. Οψόμεθα.

Τα περι Iowa δε τ λεω εγω, ο Κορει εριχνε τις δηλωσεις του κλασσικα

Corey Taylor: Slipknot’s New Album Will Be ‘Iowa’ Levels of Heavy

](http://loudwire.com/corey-taylor-slipknot-next-album-iowa-heavy/)

Ναι το ξέρω ότι είναι λόγια του Corey, με τα χρόνια έχει φροντίσει να γίνει ξεκάθαρο σε όλους μας όμως ότι το 99% αυτών που λέει είναι παπαριές.

Λίγα πράγματα είναι αναξιότερα λόγου από το συγκεκριμένο.

1 Like

Slipknot ξεπέρασαν σε streams τους Imagine Dragons !!!

COREY TAYLOR: Αποκαλεί “λαπά” τον τραγουδιστή Adam Levine (MAROON 5), μετά τις δηλώσεις του περί rock μουσικής!

https://rockoverdose.gr/corey-taylor-feud-adam-levine-rock-nowhere/

Καλα τον εκανε τον σκατοφλωρο,οταν μιλαει για το ροκ και το μεταλ θα πλενει το στομα του με νεφτι και χλωρινη,χιπ χοπα φαπας.

1 Like

Καλά το πάνε.

Μεταξύ μας, από τη στιγμή που δεν κωλώνεις να διώξεις τον Joey, σιγά μην κολλήσεις στον κομπάρσο…

7 Likes