Slipknot

Mεγαλη αληθεια !

Αναλωσιμος,θα βρουν αλλον ,θα του δωσουν μια μασκα και θα ξεχαστει.Τους τα τρωει ο corey το λαμογιο.:rofl:

1 Like

Συνεργασία του ράπερ Kid Bookie με τον Corey Taylor. Πολύ καλό το αποτέλεσμα! :+1:

Και πίνει και φτύνει ρίμες ο Corey!

Τελευταια ευκαιρια του taylor να επαναφερει τους slipknot σε υψηλο επιπεδο,πολλες υποσχεσεις εχουμε διαβασει,οι οι αλλαγες στο line up και οι διαμαχες για τα φραγκα δεν ειναι οτι καλυτερο,το all out life ηταν ενα καλο δειγμα αλλα δεν φτανει απο μονο του.

Και να στειλει πακετακι εναν δισκο στον glenn benton των deicide μπας και τον καλοπιασει. :stuck_out_tongue:

Έλα βγήκε και το video clip της συνεργασίας των Kid Bookie και Corey Taylor.

Cheap Bookie? Εντάξει συγγνώμη συνεχίστε :stuck_out_tongue:

1 Like

H μεγαλυτερη ΑΡΠΑΧΤΗ του τειλορ τα τελευταια χρονια,καταλαβαινει οτι το τελος των σλιπνοτ ειναι κοντα,οι stone sour δεν τραβανε και το γυρισε αλλου.:sweat_smile::smile:

1 Like

Δεν ξέρω αν είναι αρπαχτή. Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι το κομμάτι είναι πολύ καλό! Αληθινό γαμηστερό RAP. Ο Corey αποδεικνύει ότι το έχει άνετα και με τη rap μουσική.

Πάντως σύμφωνα με το rockrooster, o Kid Bookie ήταν αυτός που προσέγγισε τον Corey Taylor.

Η συνεργασία ανάμεσα στους 2 καλλιτέχνες ξεκίνησε μέσω Twitter με τον Kid Bookie να τουιτάρει: «@CoreyTaylorRock πρέπει να δουλέψω μαζί σου πριν και οι 2 μας αποχαιρετήσουμε αυτό τον κόσμο…» και τον Corey να αποδέχεται την πρόσκληση: «Ας μιλήσουμε φίλε μου…»

Θα δυσκολευτηκε να πεισει μια απο τις μεγαλυτερες attention whores του χωρου.

3 Likes

Ψοφαω για αντιπαραθεση corey taylor vs glenn benton.

LIVE!

Ειδα λιγο,κακη αναλυση
βεβαια και ο ηχος μαλλον δεν αντικατοπριζε την πραγματικη συναυλια,εν αναμονη του νεου δισκου.

https://metalinjection.net/upcoming-releases/slipknot-tease-new-masks-announcement-on-thursday αντε με το καλό…

Κατανταει κουραστικο αυτο με τις μασκες και τα teaser,δεν ειμαστε στα 90s που δεν ξεραμε ουτε τις φατσες τους.

WE ARE NOT YOUR KIND
New Album August 9
Pre-order & Watch “Unsainted”

Tracklisting:

  1. Insert Coin
  2. Unsainted
  3. Birth Of The Cruel
  4. Death Because Of Death
  5. Nero Forte
  6. Critical Darling
  7. Liar’s Funeral
  8. Red Flag
  9. What’s Next
  10. Spiders
  11. Orphan
  12. My Pain
  13. Not Long For This World
  14. Solway Firth
3 Likes

Death because of death αυτό κρατάω σαν τίτλο :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 Likes

Αρκετά καλό… Σόρρυ κιόλας το all out life έφυγε από το tracklist?

το ρεφρενακι παίζει να αφορά Κορνελ και Τσεστερ ;; :thinking:

στο 3:00 κάνει πολύ άρρωστο breakdown , ρίχνοντας αισθητά το τέμπο . Που το βρίσκω αρκετά έξυπνο κολπάκι

Λοιπόν , 2 πραγματάκια που και τα 2 είναι νίκες των Slipknot εναντίον μου ( γνώθι σαυτόν μεγάλη αρετή παιδιά ε ; :wink: )

  1. στα πρώτα 1:20 είχα σκοπό να το κλείσω . Και μαζί και όλο το κεφάλαιο Slipknot απ την καρδιά μου . Μπαίνει το ριφφ . Αγαμθήτε μουνόπανα μου την φέρατε και το άξιζα

  2. Είχαν πει για Iowa heaviness ή κάτι τέτοιο σωστά ;; Δεν τον πίστεψα φυσικά

Ε, δεν τον λες και μεγάλο παπάτζα τον Κορευ . Έκανα αμέσως A/B test με people = shit . Για τ’ αυτιά μου ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΚΙΘΑΡΕΣ ΗΧΗΤΙΚΑ

μέχρι εκεί όμως . Δεν είναι 30 χρονών παιδιά επαρχίας πλέον που θέλουν να ταράξουν τα νερά .

Σε γενικές γραμμές δεν τρελάθηκα ιδιαίτερα αλλά είναι Slipknot

1 Like

Ωραίο κλιπακι ωραίες και οι καινούργιες μάσκες… έχουμε και νέο μέλος… θα αρχίσουν τα στοιχήματα για το ποιος είναι