Slipknot

Πόσο δεν αντέχω την νέα μουτσουνα του κορει ρε πστμ… Αλλά live είναι βόμβα έτοιμη να εκραγεί ο κερατάς… Νταξ για τον νέο δεν το συζητάμε σωστό τζανκι είναι ότι πρέπει για τη θέση…

1 Like

Τους εκθειάζει ο Νεργκάλ.

1 Like

ειναι μεγαλος φαν της μουσικης γενικότερα ο Νεργκαλ. Ωραιος τυπος.

1 Like

20 χρόνια!

3 Likes

Στην απέξω εμεις…

17 δευτερόλεπτα από καινούριο τραγούδι. Εμένα κάτι μου λέει ότι θα είναι καλύτερο από τα 2 πρώτα. Ίσως παρακινδυνευμένο βέβαια αυτό που λέω.

1 Like

Ζόρικο!!!

6 Likes

Πολύ ενδιαφέρον με ωραίο ήχο

1 Like

:bomb::bomb::bomb:
Ωραία πράματα

1 Like

Νομίζω ότι και όσοι από εμάς γουστάραμε πολύ Slipknot πριν 15-20 χρόνια αλλά μετά χάσαμε το ενδιαφέρον μας, μπορούμε να αναμένουμε έναν σοβαρά καλό δίσκο.

4 Likes

Δυστυχώς κατάντια.

1 Like

1 λεπτο αχρηστη και ανουσια εισαγωγη χωρις λογο υπαρξης,δεν μου ειπε κατι το κομματι,μαλλον ειναι απο τα fillers του δισκου.

…Videoclip - single από τα fillers του δίσκου? Εγώ γιατί δυστυχώς πιστεύω ότι πρόκειται για το τραγούδι που υπερηφανευόταν ο πανίβλακας ο Corey ότι είναι το πιο heavy που έχουν γράψει ποτέ?

Ομολογώ πως την πρώτη φορά που το άκουσα βαρέθηκα πάρα πολύ. Μετά από μερικά ακούσματα γίνεται οκ, έχει και τα death metal riffs που βοηθάνε και το επιθετικό ρεφρεν, θα μπορούσε να είναι κάνα δυο λεπτά μικρότερο και να ήταν γαμω

Εμένα πάντως με άρεσε η μαυρίλα του. Λογικά αυτό εννοούσε ο Taylor όταν έλεγε για Iowa, που προφανώς ούτε απέξω δε πλησιάζει στην αρρώστια, αλλά και πάλι.

Στο “You want a real smile?” με ρίχνει εύκολα.

Το βασικό του ριφφ είναι ωραίο(αυτό στο 0:58), αλλά το υπολοιπο κομμάτι τέρμα προβλεπόμενο/βαρετό.

Καλό κομμάτι, όχι κάτι ιδιαίτερο, αρκετα προβλεπομενο.

Οι ανούσιες εισαγωγές με εκνευριζουν,δλδ γτ να περιμένω 1 λεπτο μέχρι να πεσει το ριφφ.

1 Like

στο unsainted ίσως παίζει ρόλο που θα είναι το πρώτο κομμάτι . Και θα συνδέεται με την εισαγωγή.

Το Solway Firth μπορεί να " αργεί" τόσο πολύ λόγω του βίντεο . Ή επειδή θα είναι το τελευταίο κομμάτι

Ωραίο και σκοτεινό! Την πρώτη φορά δεν με τρέλανε αλλά μετά από 2-3 ακούσματα το λάτρεψα!