Slipknot

7 Likes

Επιτέλους, αυτό ναι, αυτό μάλιστα… Κατευθείαν θέση στην καρδιά μας

5 Likes

Κομματαρα μαυρίλα purityιλα

1 Like

Βγήκε στα γνωστά site

1 Like

Τι τραγουδάρα είναι το Birth Of The Cruel ρε σεις!

2 Likes

Και είναι το μόνο τραγούδι που αξίζει μαζί με το solway filth.
Κατά τ’άλλα σκουπίδι.

Liar’s Funeral/Red Flag :wave:

2 Likes

μια φορα το ακουσα χτες . Δεν με κερδισε ο δισκος , αλλά θα του δωσω ευκαιριες.
Μου φανηκε λιγο πιο “πειραματικο” και οτι StoneSour-εριζει.

Εμένα μου φάνηκε vol. 3 με πουτανιες από all hope is gone… Προς το παρόν μου αρέσει, πιστεύω όμως 2-3 θα μου μείνουν…

Spiders,Unstained,Birth,Nero Forte,Red Flag,εχει κομματια καλα,εχει ομως και καποια αδυναμα,περιττες εισαγωγες ενος λεπτου μεχρι να σκασει το ριφφ επισης δεν μου αρεσαν τοσο.

3 Likes

ω ρε μανουλα μου !!!
3 Likes

ω ρε παναγιτσα μου !
4 Likes

Και αυτά τα χαοτικά ρε παιδί μου…

1 Like

Δυστυχώς όχι από μένα . Λίγες στιγμές μου άρεσαν . Πολύ λίγες

1 Like

Σε καμια περιπτωση δεν μιλαμε για επιπεδο iowa και πως θα μπορουσε αλλωστε να συμβει αυτο,ενταξει ο corey ειναι γνωστος για τις μεγαλοστομιες του και το να ανεβαζει τον πηχυ ψηλα,ομως εδω εχουμε να κανουμε με εναν ανισο δισκο,οπου υπαρχει πχ μια 5αδα δυνατων κομματιων και επειτα ερχεται κοιλια με fillers/μετριοτητες.

Και ισως καλυτερα θα επρεπε να ανοιχτει το τοπικ του δισκου στις κυκλοφοριες για να πεσουν τα reviews εκει.

Κριμα πολυ μετριο για μενα … Περα απο το χιτακι το Unsainted που ειναι ετσι συναυλιακο κ πιασαρικο και αντε το Red Flag , τα υπολοιπα πολυ αδιαφορα δυστυχως. Το Gray Chapter μου αρεσε περισσοτερο δηλαδη.

Μεγάλη αγωνία…να μας ενημερώσουν έγκαιρα.

3 Likes

Εγώ καίγομαι να μάθω, δεν θα δεχτώ τον σιν μπόι κάτω από κανέναν σλιπκνοτ

Τον Σιν τον μπόι δεν τον κερδίζει κάνεις εντός έδρας.

Ελπίζω να εκτιμήσουν την επιτυχία που έχουν εδώ με το άλμπουμ και να μας τιμήσουν το 2020 πάντως