Slipknot

Εχουν ανακοινωθει οι Ευρωπαικές χώρες που θα παίξουν το 2020, και η Ελλαδα δεν ειναι μεσα.

Μια και μοναδική φορά θυμάμαι να ανακοινώθηκε συναυλία 1 χρόνο πριν γίνει {u2 OAKA} δηλαδή μέχρι Νοέμβρη μην πω και Δεκέμβρη ελπίζουμε

Επίσης κρατάω την αισιοδοξία του Πάνου Πετρόπουλου που είπε στο rockvelvet radio ότι υπάρχουν πολλές πιθανότητες

Το σούπερ θα ήταν να τους έφερναν πακέτο με Korn. Να επαναληφθεί η κοινή περιοδεία του 2015. Βέβαια oι συναυλίες αφορούσαν μόνο το UK. Όλα τα ωραία στο UK.

1 Like

Εμπ1!

2 Likes

Το συγκεκριμενο εγινε σολντ αουτ σε περιπου 4 λεπτα … Το UK καλο για μικροτερα venue και αλλες σκηνες, για αυτα τα ποπιουλαρ δε βρισκεις εισητηριο ευκολα.

3 Likes

Τίμια κριτική. Ίσως να πρόσθετα 0.5

απο τα καλυτερα του δισκου

1 Like

Πριν 18 χρόνια σαν σήμερα, οι Slipknot ύμνησαν το μίσος και την kafrila for kafrila’s sake (πχ το κρεσέντο βρυχηθμών στα πρώτα 30 δευτερόλεπτα του People = Shit) με τον εξής δίσκο:

image

7 Likes

Ο δίσκος του αιώνα μέχρι στιγμής.

1 Like

Δισκαρα ρεεεεε

people = shit μλκ μου, πιτσιρικάς να βάζω τα ακουστικά πιο βαθιά στα αυτιά μου και το diskman τέρμα μέχρι να νιώσω…

4 Likes

Χαλάρωσε λίγο…

Ακούω αντιπρόταση

Χώνομαι σπόντα και ξαναχάνομαι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Έτσι είναι αυτά… γούστο του @apostolisza8 και καπέλο του… Το πιο κοντινό για μένα θα ήταν το The Blackening αλλά στο τέλος της μέρας και πάλι θα επέλεγα την κατσίκα

1 Like

Καλά ξεκάθαρα αυθόρμητη και υποκειμενική επιλογή. Απλά είναι ο πρώτος δίσκος που σκέφτηκα.

Δισκάρα η κατσίκα πάντως, αδιαπραγμάτευτο αυτό.

2 Likes

To φίδι είναι καλύτερο από την κατσίκα αλλά ok τώρα εγώ πάω σε προηγούμενο αιώνα.

Πάντως το φίδι είναι ο καλύτερος δίσκος σε όλους τους αιώνες.

3 Likes

Χαχα
Ελπίζω να μιλάς για αυτό το φίδι.

Pantera_The_Great_Southern_Trendkill

:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

Εκατοντάδες είναι.

1 Like

Χαχα! Η αλήθεια είναι ότι εννοούσα ένα φίδι 5 χρόνια πιο πριν από το φίδι που πόσταρες :stuck_out_tongue_winking_eye:

Νομίζω ότι ο @drenie έχει αρχίσει ήδη και ψυλλιάζεται το φίδι που εννοώ!

1 Like