Slough Feg-Wrathblade-T.B.A. Athens 2/9 @ Kyttaro Club - 10 ? είσοδος

Δηλαδή 10 ευρώ ρε μαγκες, τι ψυχη έχουν;;;;Τοσο έχουν οι φραπογαλιές με τα γκομενέτα, ε μη βγειτε μια μέρα!!! ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ

Η προπωληση καλως εχοντων των πραγματων θα αρχισει σε καμια βδομαδουλα…

Μπράβο Γρηγόρη! Φοβερές κινήσεις!

Σεβασμος και μονο στον Γρηγορη, ενας απο τους πιο αξιολογους διοργανωτες που υπηρξαν και υπαρχουν στην Ελλαδα. Θα τιμησουμε.

[B][SIZE=“5”]ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ![/SIZE][/B]
Ελπίζω να είσαι καλά με τη μέση σου. Περαστικά.

ΥΓ: Wrathblade=δραματικό/επικό μεταλ. Το αλμπουμ τους γδέρνει σάρκες. Ριφάρες!!!

O Greg μόνο χθεσινός δεν είναι στο χώρο και οι συναυλίες που κάνει ΠΑΝΤΑ έχουν τις καλύτερες τιμες.
Σκέφτεται από τη σκοπιά του οπαδού και όχι του επαγγελματία διοργανωτή που θα κοιτάξει πρώτα το κέρδος.

Βρείτε άλλον που να έχει φέρει μπάντα κατευθείαν [SIZE=“6”][B]από Αμερική[/B][/SIZE] χωρίς αεροπειρατεία, να έχει βάλει το εισιτήριο 10Ε ([SIZE=“6”][B][COLOR=“Red”]ΔΕΚΑ ΕΥΡΩ[/COLOR][/B][/SIZE]) και οι άνεργοι με τους μικρότερους να μπαίνουν [SIZE=“6”][B]τζάμπα[/B][/SIZE].
Γουστάρει να έχει πολύ κόσμο μια τέτοια συναυλία με το όποιο κόστος.
Μόνο βανάκι δεν έχει ναυλώσει να περνάει από τα σπίτια μας για να πηγαίνουμε στο Κύτταρο.
Αν δεν αξίζουν τέτοιες κινήσεις στήριξη ας βγει κάποιος να πει ποιες αξίζουν.

Εν ολίγοις καλά τα λόγια περί τιμιότητας αλλά ακόμα καλύτερες οι πράξεις.
Γιατί καλώς ή κακώς εκ του αποτελέσματος όλα κρίνονται.
Κάποιος δεν θα πάει στη συναυλία του Γρηγόρη και θα τον πει τίμιο αλλά θα τα σκάσει στο rockwave και μετά θα αρχίζει να κράζει την DIDI.
Οπότε κάτι έγινε. Ο Γρηγόρης τίμια μέσα και η DIDI 2 μηνες διακοπές.

//Το Wrathblade, μετά το Carmina Barbarica των Wotan, είναι το καλύτερο άλμπουμ της τελευταίας 10ετίας.
Τόσο ΚΑΥΛΑ που εκπσερματώνεις πρόωρα.
[Wrathblade - Signs of Wrath](Wrathblade - Signs of Wrath)
Άντε γεια.

Αδελφε σε ολα συμφωνουμε εκτος απο αυτο εδω. Ο worst enemy (μια και αυτος ηταν που ειπε πως βρισκει τιμια την κινηση αλλα δεν θα παει στο live) αν δεις τα ποστ του εδω μεσα, θα καταλαβεις οτι γενικα δεν ακουει αυτο το ειδος μεταλ. Ειναι σαν να πεις σε ‘μενα να παω στους Slipknot δηλαδη ατοπον. Οσο για το αλλο με την didi αφ’ ενος μην προτρεχεις βγαζοντας συμπερασματα οτι θα κραζει και τετοια, και αφ’ ετερου εαν καποιο live της didi εχει ενα lineup που αρεσει σε καποιον και εχει τα φραγκα δεν θα του απαγορευσουμε εγω κι εσυ να τα δωσει. Δεν ειναι ολα απολυτα…

Τιγκα φιλικα ολα αυτα, και ναι το Wrathblade ειναι ενα αλμπουμ που εχει φαει ΤΡΕΛΟ λιωσιμο ως τωρα…

Βέβαια…Είσαι Αθήνα πχ.Και λες θα βγω,βγαίνεις πήνεις 5 μπύρες και σου στοιχίζει ο κούκος αηδόνι.Πιες 2-3 και δες και μπαντάρες live,στήριξε και την σκηνή.Πόσο χειρότερα θα περάσεις?
Ντάξει,άμα κάποιος βγάζει καντήλες με το είδος ας μην πάει,προφανώς,δεν είναι υποχρεωτικό.

Εγώ αν είμαι πάντως Αθήνα τότε θα έρθω,κι ας μην έχω ιδιαίτερη σχέση, ακόμα τουλάχιστον, με τις μπάντες (λίγο Slough Feg μόνο).

ακομα δεν εχω παει σε live του γκρεγκ αλλα βλεπω οτι προσπαθει παρα πολυ να οργανωσει μια συναυλια που αξιζει να παμε ολοι… δεν τρελενομαι για το ειδος αλλα αυτη τη φορα αν ειμαι αθηνα θα παω και ουτε που σκεφτομαι να δειξω την καρτα ανεργιας… 10 ευρω δεν ειναι πολλα για μπαντα απο αμερικη και γνωστα ελληνικα σαπορτ… συνεχισε ετσι…:wink:

Παρομοίως!!!

Προστεθηκαν και οι Ελληνες [B]Ruthless Steel[/B] στο line-up…

Eκσπερματωση προωρη θα ελεγα… Η τιμη τιμια και μπραβο:)

Επ’ ευκαιρια, προστεθηκαν και οι [B]Demolition Train[/B] στο line-up

Αρα εχουμε:
[B]Slough Feg[/B]
[B]Wrathblade[/B]
[B]Demolition Train[/B]
[B]Ruthless Steel[/B]

oi SLOUGH FEG sto EIGHTBALL - SALONICA SAVVATO 1 SEPTEMBER 2012…More info soon!!!

αυτα ειναι 8)

μακαρι να γινει και αντιστοιχο ντηαλ και για τους Grand Magus τωρα

Εσεις οι βορειοι, μη σνομπαρετε το λαϊβ, γιατι μετα θα γκρινιαζετε οτι δεν ερχονται μπαντες πανω, και το ‘να και τ’ αλλο…:stuck_out_tongue:

akouo edo kai xronia:

  1. akriva eishthria.

TA KSEFTILISAME…

  1. gia to poutso sinavliakoi xoroi, hxos, ktl…

EMEIS MONO POIOTHTA = KYTTARO

  1. Ti menei ???

akriva pota…

xm…

NOIKIASAME TO BAR KAI THA PROSFEROUME:

Megalo pothri mpira = 2euro
Poto = 4 euro

kai prizonomai na fero kai kana KOOLI , gia trela coctailakia!

Groupares tha exoume, sto kalitero xoro tis Athinas,

oso gia ta ksidia…

αν ημουν αθηνα θα ερχομουν τρεχοντας.τωρα δυσκολο.παντως πολλα μπραβο για την προσπαθεια :smiley:
να στηριξετε οσοι μπορειτε.

Όχι ρε τρελέ! Πραγματικά αυτή ήταν η πινελιά που τα κανε όλα ένα κλικ πιο γαμάτα!

[SPOILER]είπε ο πότης.:D[/SPOILER]

Η συναυλια ξεκινα να αποκτα θρυλικες διαστασεις, ε.