Slough Feg-Wrathblade-T.B.A. Athens 2/9 @ Kyttaro Club - 10 ? είσοδος

Ο Greg είναι υπόδειγμα διοργανωτή… (και δεν το λέω για γλύψιμο προφανώς :p), μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες κινήσεις και έχουμε ξανατιμήσει όπως θα τιμήσουμε και αυτή τη φορά. Τα συγκροτήματα μπορεί να μην είναι τόσο του γούστου μου όμως αυτές οι κινήσεις αξίζουν την υποστήριξή μας. Ελπίζουμε να συνεχίσεις έτσι Greg και μη μασάς εμείς γουστάρουμε!!

το επόμενο βήμα είναι να φέρει τίποτα λατινοαμερικάνες χορεύτριες ξέρω γω:!:

Υπολοιποι φραγκοφονιαδες παρτε μαθηματα.

Λοιποοοοοοοον, ενα μικρο bump για τις μεχρι τωρα νεες ανακοινωσεις.

Αρχικα, το support στη Σαλονικα, θα ειναι οι Remember Lizzy (χωρις να ξερω τι αλλο θα ανακοινωθει στην πορεια) με τιμη ιδια με αυτην της Αθηνας

Επισης, τα εισιτηρια βρισκονται απο την Παρασκευη στα σημεια προπωλησης, απο οπου τσιμπησα και το δικο μου [B](Νο. 0201)[/B]

Τελος, ιδου και την αφισα της συναυλιας για την Αθηνα:

Ξερω πως Sadistic Intent δεν παιζει να ξαναδω, ξερω πως θα περασω εξισου καλα (ισως λιγο παραπανω καλυτερα), ξερω πως και εκει δεν θα εχει καμια τρελη τιμη, αλλα απο σεβασμο και ευγνωμοσυνη θα επιλεξω Slough Feg.

Σου βγαζω το καπελο mister Greg.

εισητηρια που πωλουνται?

Απ’ οσο θυμαμαι εχει στο Sirens, στο No Remorse, στο Metal Era και αν δεν κανω λαθος και στο Ticket House…μπορει να ειναι και αλλα, αλλα αυτα εδω μου 'ρχονται τωρα. :wink:

sirens,no remorse,metal era,shiva,ticket house, monsterville, inferno

ας ποσταρει κανενας φανμποης προσφατο σετλιστ η εστω καποια τραγουδια που ειναι πιο πιθανο να ακουσουμε γιατι δεν προλαβαινω να ακουσω δισκογραφια… το sea wolf παιζει? γαμει!!!

Το σετ, θα ειναι τιγκα σπεσιαλ για τα 2 λαϊβς εδω μια και θα παιξουν πολλη περισσοτερη ωρα, και οι προσφατες εμφανισεις τους ηταν σαν τριτο-τεταρτο ονομα σε φεστιβαλ, οποτε επαιζαν καμια δεκαρια κομματια και μετα αντιο.

Αν θελεις παντως: http://www.setlist.fm/setlist/slough-feg/2012/mclaren-park-amphitheater-san-francisco-ca-23dcac9b.html

και http://www.setlist.fm/setlist/slough-feg/2012/tauberfrankenhalle-lauda-konigshofen-lauda-konigshofen-germany-43de475b.html

ta eishthria einai sta merh propolishs, osoi pistoi…

ισχυει και για θεσσαλονικη?

sigoura sto nephilim einai, kai sto steel gallery (paizei omos na einai kleistos o kostas).
mallon prepei na exei kai sto ticket house, xoris na eimai sigouros…

οκ θα περασω μια βολτα αυριο να δω και θα ενημερωσω για οποιον ενδιαφερεται!

Το nephilim ειναι ανοιχτο και εχει εισητηρια!

[SIZE=4]Ελπιζω με καποιο μαγικο [SIZE=1][SIZE=4]τροπο[/SIZE] [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=1]Greg διαβαζεις;![/SIZE] να παιξουν και το Simian Manifesto γιατι το τραγουδι τσακιζει, δεν νομιζω οτι το εχουν παιξει σε παλαιοτερη συναυλια, αρα αν το παιξουν εδω, θα ειναι χαρουμενοι που το παιζουν πρωτη φορα για εμας, και εμεις θα κανουμε σαν εκστασιασμενοι πιθηκες απο κατω.[/SIZE]

:thumbup::!:

Μαλακία… Δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ, θα είμαι εκτός Αθηνών. :frowning: Πραγματικά όμως όσοι μπορείτε στηρίξτε το λάιβ, θα ντρεπόμουν αν πήγαινε άπατο.

Είμαστε πανέτοιμοι για τη liveάρα στη Θεσσαλονίκη.Σε 7 μέρες λοιπόν!

Γαμώ την τρέλα μου δίνω Σάββατο και Δευτέρα. :frowning:
Καλά να περάσετε :cry: