Smackdown

αναρωτιεμαι παιζει να παρακολουθει κανεις στο ροκινγκ ρεστλινγκ?αν ναι ποσταρετε και γραψτε αγαπημενους wrestlers


\m/

εεεεεεεεεετσι!undertaker και τα μυαλα στα καγκελα!

Τι διαλο σας αρεσει απο αυτον τον παραφουσκωμενο γεροντα,του θανατα?

Εγω ειμαι φανατικος του ρεστλινγκ,και παρακαολουθω και tna,και αμα μου ρθει apjw.
Αγαπημενοι wrestlers ειναι:

CM Punk
Chris Jericho
Rey Mysterio
Mr.Perfect(R.I.P)
The Suicidal,genocidal,homicidal,deathdefying Sabu!
Matt Hardy
Shelton Benjamin
Huriccane Helms
Jeff Hardy
Mr.Kennedy
The fighting irish Finlay
The miz
John Morisson

Απο Tna:

Motorcity Machineguns(Chris Sabin & Alex Shelley)
Christian Cage
LAX(Hernandez & Homicide)
James Storm
Petey Williams(ο οποιος τα εχει σκατωσει τωρα τελευταια)
Rhino
Shark Boy(Γαμαει και δερνει!)

Και αλλαξτε τον τιτλο αμεσως,δεν γινεται να μιλαμε για ρεστλινγκ,και να εχουμε για τιτλο ενα brand του wwe.

Eddie Guerrero (Latino Heat), αλλά RIP…
Triple H
Rick Flair (γιατι ειναι μεγαλος υποκριτης και υπουλος)
Goldberg
Sting

respect στους τρεις πρωτους,στον hardy και τον batista που ειναι και μισος ελληνας:)α και ο hogan ειναι θρυλος παιζει να ειναι ο πρωτος wrestler που ειδα ηταν σε ενα επεισοδιο του baywatch οταν το επαιζε ο αντ1(αιωνες πριν)και εγω πηγαινα νηπιαγωγειο.r.i.p. και στον Guerrero πρεπει να τον εφαγαν τα αναβολικα και οι καταχρησεις του παραλθοντος:( (για το ποστ του nightwing)

Kαι αλλο θρεντ για τα μπαουγκ?

[SIZE=“5”]KANE[/SIZE]

:lol: :lol:

Λες να μαστε τυχεροι και να ναι το τελευτεο??..Μπααααα

Κι αλλο κομπλεξικουλη αρειανακι που παντου βλεπει μπαουγκ;:stuck_out_tongue:

Δεν αντεχω με τιποτα να το βλεπω,τοσο στησιμο και τοση ξεφτιλα ποια δεν την μπορω:pΠαντως γουσταρω πολυ τον κοντουλη τον Μεξικανο,πως τον λεν να δεις…Τελος παντων,αυτος:pΤο παλικαρι κανει τρελα ακροβατικα!

Stone Cold Steve Austin :slight_smile:

Rey Mysterio.

Και αυτα που κανουν,δεν τα κανετε ουτε στα ονειρα σας.
Και αν δε σας αρεσει κατι μην ποσταρετε ρε παιδια.Ελεος δηλαδη.Πρεπει να ερθετε και να πειτε την κακια σας?

Thanx!:DΑυτος!:slight_smile:
Χαχαχαχαχαχα,ελα ρε Nightwing,τα τοπικ ειναι για να λεμε την αποψη μας και οχι μονο οσοι εχουν θετικη αποψη,και ειδικα στα αθλητικα τα περισσοτερα ποστ στα τοπικ των ομαδων ειναι απο οπαδους αλλης ομαδας που τους την λεν,σιγα τα ωα,δεν εκανα βουντου σε οσους τους αρεσει:pΟσο για το οτι δεν τα κανουμε ουτε στα ονειρα μας,εννοειται,αλλα τι σχεση εχει αυτο;:stuck_out_tongue:
Τεσπα!Βασικα αυτο το ποστ το εκανα για να ακουσω την αποψη σας γιαυτο το θεμα μιας και ασχολειστε…Και μενα μου αρεσει βασικα και για χαβαλε βλεπω κανενα βιντεακι η κανεναν αγωνα,αλλα στην πλακα βεβαια και για να δω κανενα αεροπλανικο,και να γελασω λιγακι με τις ανυπερβλητες καλτιες που εχει μεσα:pΑ!Παιζω και smackdown στο playstation!Eκει συνηθως την βγαζω με τον triple H.Σε ενα smackdown στο ps1 που ειχα επαιρνα συνεχεια τον Al Snow,τι γινεται αυτη η ψυχη;Ακομα υπαρχει;Και φυσικα να μην ξεχασω το απολυτο φετιχ μου,τα βυζία της Jacquelin στο εισαγωγικο της βιντεακι:p

Σταματα γιατι κανεις δεν αντισκεται στις δυναμεις του κατω κοσμου ωρε!Θα φωναξω τον νεκροθαφτη!

Εγω απλα μια απορια εξεφρασα. Κοψτε φατσες απο τις φωτογραφιες δλδ!

Μια σελιδα πριν ειναι,σε μισο λεπτακι θα σκασει μυτη:lol:

Εγω να το κραξω η θα φαγωθω?

Δεν βαριεσαι…

Μεγαλυτερη βλακεια δεν εχω δει στη ζωη μου ε. Θυμαμαι στο γυμνασιο ειχε ξεκινησει το hype στο Ελαντα και πλακωνομασταν στο διαλειμμα smackdown style. Καλη μαλακια.

Περα απο αυτο, η ψευτια και το θεατριλικι πουλαει φαινεται. Δηλαδη νταξει, καταλαβαινω αυτους που βλεπουν μποξ κλπ, αλλα αυτο αγκιζει τα ορια του pathetic…

Αυτα.

Ε βασικα αυτο ειναι,για το γελιο που βγαζει το βλεπεις:pΕνταξει,σε καποιους μπορει να αρεσε καιι στα σοβαρα ,δεν ξερω…:stuck_out_tongue:

Καλα αυτοι που το βλεπουν για το γελιο ειναι ελαχιστοι σε σχεση με τους φανατιλες. Ειδικα στις ΗΠΑ το τι κρεατιλα μαζευεται δεν λεγεται.

ειναι cult η κατασταση :!: αγαπαμε cult-ιλα, βγαζει τρελο γελιο+ κανουν κατι ακροβατικα μερικες φορες…8)