Sonata Arctica

Ακουω αν σας αρεσουν… Γενικως οτι θελετε να πειτε γι αυτους…:stuck_out_tongue: :wink:

Μου αρέσουν πάρα πολύ… Από τους λίγους που καταφέρνουν να ξεχωρίσουν στο χώρο του euro-power…
Αλλά δεν έχω ακούσει το τελευταίο τους:(

Μονο οι διασκευες τους…

μακριά από μας τέτοια πράγματα! :stuck_out_tongue:

Έχω όλα τα άλμπουμ τους, σαν συγκρότημα είναι πολύ καλοί για το είδος τους, είναι μελωδικοί όσο πρέπει αλλά οι διασκευές τους δε μ’ αρέσουν…#-o

ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Πάντως η διασκευή τους στο fade to black είναι αστεία.

Πραγματι, αλλα στο still loving u ειναι ολα τα λεφτα!!!8)

Δε μου αρεσουν… βασικα τους αντιπαθω.

oh I love you Ken!!!

:lol2::lol2:

χάλια μαύρα είναι!ξεκινάω δεν ξέρω κι εγώ πόσο πιο χαμηλά από την κανονική εκτέλεση…μα εκεί θέλει τα @@ για την ερμηνεία,χαίρω πολύ το λέω κι εγώ έτσι…
νταξ,μετά το όλο σκηνικό που γίνεται πιο power έχει ένα ενδιαφέρον…:stuck_out_tongue:

To καινουριο τους παντως ειναι για τον λουτσο…

Συνεχίζει την παράδοση των προηγούμενων κυκλοφοριών τους δλδ.

Συμφωνω απολυτα με τον φιλο…:smiley:

ΟΙ διασκευες τους κατι λενε…αλλα τα κομματια τους…

Πίσσα και πούπουλα στους ιερόσυλους που τόλμησαν και έπιασαν το Fade to Black… εδώ άλλα πιο @@δατα συκγροτήματα και ουτε που το σκέφτονται :stuck_out_tongue:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Υ.Γ:Πρόσφατα άκουσα σε live την εκδοχή των Disturbed στο Fade to Black. Το “εκτέλεσαν” και αυτοί :slight_smile:

Κάτι κομμάτια που άκουσα τα βαρέθηκα όσο δεν πάει.[-X

riff ψαχνεις και riff δε βρισκεις:? :? :?

Απορω που δηλωνουν οτι εχουν στη συνθεση τους κιθαριστα.

Ε… καλουτσικοι ειναι βρε! Εχουν μερικα ωραια τραγουδια… Δεν ξερω γιατι, αλλα η φωνη του τραγουδιστη τους μου την δινει λιγο, αν και ειναι καθαρη, σωστη…

δεν είναι τίποτα το τρελό,αλλά μου αρέσουν και θα ήθελα να τους δω και live,όχι ότι κόβω φλέβα,απλά για να λέω ότι τους είδα.


Now playing: Anathema - Electricity
via FoxyTunes