Sonisphere Bulgaria 2011

Καλά για τους Αθηναίους σίγουρα δεν λέει. Δεν αξίζει τόσος κόπος. Εκτός αν είστε βαμμένοι Cooperάδες βεβαίως βεβαίως!!!

Cooperάδες ειμαστε…για τουκρκια πως θα ναι τριημερο…??? :-k:-k με πιες μπαντες…??? ξερουμε ποτε ερχεται η ανακοινωση…???

Στράτο chill out. Έχουμε ακόμα μήνες. Όταν ανακοινωθεί θα το μάθουμε!!

To 2009 έβγαλε ένα άλμουπ με τα καλύτερα τραγούδια και το ονόμασε (πως αλλιώς?) POISON… Συνεχίζει δηλαδή να προμοτάρει ενα ΓΑΜΑΤΟ τραγούδι που ΟΜΩΣ βγήκε το μακρινό 1989…

Είναι σαν να βγάλουν οι Μaiden ένα άλμπουμ με τα καλύτερα τους και να το ονομάσουν Killers…λες και απο τότε δεν έχουν βγάλει καινούργια και επιτυχημένα τραγούδια…

Είναι λιγάκι αστείο…

Eεεεεεεε???

Στον υπνο σου το κυκλοφορησε?

Παιδια οσοι πηγατε περσι,ποσο λετε να μας βγει η εκδρομη?
κανα 30αρι?
αν ανακοινωθει κατι ποσταρετε…
Ευχαριστω!

Ναι 30 πάνε έλα πρέπει να είναι. Εγώ είχα πάει στο 2ήμερο οπότε είχε και διαμονή (70 ευρώ νομίζω) αλλά για AC/DC που ανεβήκαμε ήταν σίγουρα 30.

Και τα έξοδα εκει πραγματικά ελάχιστα!

Ωραια…Πολυ πιο φθηνο απο το δικο μας!
Και με Cooper και Apocalyptica που μ αρεσουν…
Με τι ειχες παει περσυ φιλε?
εννοω με ποιο club,σταθμο κτλ…

Με 8ball. Καλή παρέα και πολύς χαβαλές!

Εξαιρετικα!!!
Θα το τιμησουμε φετος!

Aαααα να κανω και αλλη μια ερωτηση…Εισητηρια απο που θα παρουμε?καπου διαβασα οτι θα βγαλει ο γερμανος…Ισχυει?

Δεν ξέρω σίγουρα αν θα φέρει ο γερμανός,μπορείς όμως να κλείσεις από εδώ http://www.eventim.bg/portal/en/music/humour/test_son/261608/performance.html και να τα παραλάβεις είτε με courier (πράγμα που δεν το συνιστώ-πανάκριβα έξοδα αποστολής) είτε την ημέρα της συναυλίας (όπως πέρυσι εμείς) που θα έχει εκδοτήρια κοντά στο χώρο διεξαγωγής της συναυλίας και τα παραλαμβάνεις με τον αριθμό της κράτησης.

Αν τα κλεισουμε απο το eventim θα τα πληρωσουμε εκει περα?η θελει πιστωτικες και μαλακιες?

Kάνε υπομονή φίλε!Σιγουρα θα βγούν εκδρομές από θεσσαλονίκη όπωσ πέρισυ!Με εισητήρια και μεταφορά μέσα!

Aπό το site[SPOILER]Payment Methods
1.Prepayment
You will receive a payment form by mail. With this form you have to pay the ticket value into our account. Please pay the amount with reference to the purchase ID into our account whithin 5 working days.

  1. Cash on delivery
    Тhe sum of the chosen tickets plus the delivery cost are to be paid by you when the courier arrives on the appointed delivery address.

3.CreditCard
Your VISA / Euro-Mastercard card will be debited with the open amount. The Payment is being handled by the holding company CTS Eventim AG, Contrescarpe 75a, 28195 Bremen / Germany.[/SPOILER]

Eγώ πέρυσι με πιστωτική πλήρωσα(prepaid) και όλα ok

oi Art on the road ανακοινωσε εκδρομη 90 ευρω με εισιτιριο

Είχε οργανώσει και το Silver Dollar πέρσι για Sonisphere? 8O

Έχω την εντύπωση πως όχι…(δεν παίρνω και όρκο βέβαια…)

Το silver dollar ουτε εγω νομιζω πως ειχε οργανωσει…Για 8μπολ κ ροκρεντιο ξερω μονο!!