Sonisphere Bulgaria 2011

Και γω δεν το ήξερα αλλά το διάβασα σε κάποιο πόστ εδώ και είπα να ρωτήσω περισσότερα :stuck_out_tongue: Για να δούμε λοιπόν αν θα οργανώσουν και φέτος εκδρομές μπας και καταφέρουμε να πάμε!:slight_smile:

Και το μπόλιβαρ είχε πέρσι εκδρομή… Επίσης αφίσες είχα δει και στο Alone αλλά δεν ξέρω αν ήταν δική του εκδρομή ή απλά διαφήμιζε κάποια άλλη…
Εγώ πάντως πήγα με το μπόλιβαρ και αν βάλει φέτος ΔΕΝ την συνιστώ σε κανέναν… Ο τύπος ήταν απαράδεκτος…[-X

Έβγαλε και φέτος το μπολιβάρ,35 ευρά

Κι εγώ είχα πάει πέρυσι με το Boιlivar κι αν εξαιρέσεις την καθυστέρηση στην αναχώρηση αλλά και στα σύνορα λόγω ενός ανεγκέφαλου (για να μην τον αποκαλέσω αλλιώς) η εκδρομή ήταν αρκετά καλά οργανωμένη.
Το μόνο που μπορώ να καταλογίσω στο Μιχάλη (τον οργανωτή) ήταν η επιμονή του να περιμένει ένα ολόκληρο λεωφορείο έναν τύπο που μας είχε γραμμένους κανονίκά.
Αν,όπως ανάφερε ο comealot,οργανώνει και φέτος θα τον προτιμήσω.

Αυτό που με εκνεύρισε εμένα ήταν ότι επειδή εγώ έμενα σε hostel και όχι μαζί με την υπόλοιπη εκδρομή δεν ξέραμε που είναι τα λεωφορεία για να φύγουμε… και τον έπαιρνα τηλέφωνο από την πρώτη μέρα αλλά δεν χτυπούσαν καν τα κινητά του… Τελικά πάλι καλά που βρήκαμε το τηλέφωνο του οδηγού και δεν μείναμε για πάντα στη σόφια…
Το τραγικό είναι ότι όταν τον βρήκα και τον ρώτησα γατί δεν απαντάει με είπε ότι και τα δύο ήταν καρτοκινητά και τελείωσε η κάρτα του και δεν φταίει σε κάτι αυτός… Πραγματικά ήθελα να τον πλακώσω επιτόπου…

Μμμμ ωραίες πληροφορίες δίνετε παιδία! Να ρωτήσω και γω κάτι. Η εκδρομή ήταν αυθημερόν?:-k

Επειδή ήταν 2ήμερο πέρσυ είχε και αυθημερόν για όσους ήθελαν μόνο Big 4 και διαμονή για όσους ήθελαν να δουν και Rammstein. Οπότε φέτος που είναι μόνο μία μέρα αυθημερόν. 5-6 το πρωί πίσω Σαλόνικα.

Μμμμ καλή φάση ακούγεται! Για να δούμε τι θα παίξει φέτος…!:roll:

E λογικά μια από τα ίδια θα είναι!

Τότε… Καλά να περάσουμε!! Βλέπω και το Sonisphere της Κων/πολης κάτι λέει… (μπορείτε να με βρίσετε αν υπάρχει ανάλογο threat ήδη :p)

ξανθη μενω… Σοφια σου ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιι
καλυτερο line up λογω του alice cooper, καλυτερες τιμες, πιο κοντινη αποσταση…και κανενας λογος να τρεχω αθηνα
παντως ισως ανακοινωθουν και αλλα ονοματα στο μελλον…
κανενα αγγλικο σιτε για να αγορασς εισιτιρια ξερετε? δεν καταλαβαινω την τυφλα μου

http://www.eventim.bg/en/tickets/sonisphere-bulgaria-bankya-national-hippodrome-261608/performance.html
:slight_smile:

Το βουλγάρικο site της eventim έχει και επιλογή γλώσσας στα Αγγλικά.
http://www.eventim.bg/en/?

καλη φαση!

Βολευει περισσοτερο απο την Art on the Road…φυγαμε!

Μετά τα του Zagreb Art On The Road??? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!

τι ειχε γινει αδερφε?

http://rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1122411&postcount=677

Ουαου!!!
Επρεπε να το μυριστω,τους παρακαλαω 2 βδομαδες στο Facebook για να μου στειλουν καποιο μειλ με προσφορες η πως πληρωνω και πληροφοριες για την ημερα της συναυλιας και με γραφουν στα αρχιδια τους…καλα που επισκευτηκα ξανα το Forum και ειδα για το 8ball…
Αν ειναι δυνατον!!!
Τελος παντων…Ελπιζω το 8ball να ειναι καλα,θελω απιστευτα να δω Maiden…ειναι η αγαπημενη μου μπαντα και δεν τους εχω δει Live…