Sonisphere Festivals

Slayer confirmed for:

Athens
Romania
Turkey

@ Sonisphere fests!

Παιδιά καλοί οι slayer αλλά αν δεν έχει big4 ή maiden έχω φύγει για έξω…

Μεγάλες μπάντες πάντως, μακάρι να γίνει.
Θα φτιάξω φανουρόπιτα.

Αυτοί ο μπιγκτέσσερα που λέτε παιδιά καλοί είναι? να ακούσω?

Ξεκίνα με το Ομώνυμο

Έχω ξεχάσει να τα κάνω ομώνυμα. :frowning:

:lol::lol:Στα μαθηματικα που ειχες το μυαλο σου;:stuck_out_tongue:

Ειχα σταματησει να γραφω στο thread μεχρι να βγει κατι επισημο, αλλιως ειναι ανουσιο να λεμε ποτε θα βγει η κωλοανακοινωση και τετοια, τα εγραψα και εγω, αλλα τωρα ας βγει πρωτα και μετα. Αλλα και οσοι γραφετε για χαβαλε, το ιδιο προβλημα δημιουργειιται, ακυρα post χωρις ουσια… Ας το χαλαρωσουμε λιγο.

ρε παιδια μηπως ξερετε ποτε θα βγει αυτη η ρημαδα οι ανακοινωση???
θα πεθανουμε λιγο ακομα!!!τι θα γινει γιατι παιζουν με τα νευρα μας???
:blow::blow::blow::blow::blow::blow::blow:

[SIZE=“6”]ΟΧΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΞΕΡΑΜΕ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΦΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΡΕΝΤ 100 ΣΕΛΙΔΩΝ ΝΑ ΡΩΤΑΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ[/SIZE]

νάιτγουινγκ… είσαι καλά? :-s

Κατι σφηνακια ηπια μωρε.

συγνωμη ρε φιλε ψαιτγκνοιγκ…απλα δεν μπορω αλλο να περιμενω!!τα νευρα μου!!!τι θα γινει???θα δουμε μπιγκ φουρ!!!

τελικα τι θα γινει μηπως ξερει κανεις ποτε θα το ανακοινωσουν δεν μπορω να περιμενω αλλο γαμω την ντιντι και οχι στο χωραφι γτι με πιανει βηχας βαλτε επιτελους ενα ταπητα ρεεε ανετ ποτε θα ανακοινωθει γαμω την πουτανα μου δεν βλεπετε δεν μπορω αλλο τα νευρα μου δεν μπορω να διαβασω απο την αγωνια εφαγα και ολα τα νυχια μου μας γκαστροσατε

χαχαχααχ να΄τος και ο αλλος!!!

ελα τελος σβηστε τα

Ανοίγω το PC. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα, εμφανίζεται η γνώριμη οθόνη των windows. Μπαίνω ενστικτωδώς στο rocking.gr. Η αναγγελία της αμεφάνισης των Big 4 εμφανίζεται μπροστά στα μάτια μου. Δάκρυα χαράς τρέχουν στα κουρασμένα από την αναμονή μάτια μου.
Μπαίνω σε όλα τα sites, διαβάζω ξανά και ξανά την χαρμόσυνη είδηση. Στέλνω mail στους χεβυμεταλάδες φίλους μου, τηλεφωνάω και στον πιο φανατικό από αυτούς. Το headbanging θα είναι ατέλοιωτο, η πόρωση ανυπέρβλητη…

Ξαφνικά ξυπνάω…κοιτάζω σαν χαμένος το ρολόι…ώρα 4 πρωινή… η είδηση ακόμα δεν έχει βγει…η μοίρα και η στέρηση μου παίζει δύκολα παιχνίδια, αναγκάζοντας να βλέπω την είδηση για τους Big4 στον ύπνο μου…Προσπαθώ να ξανακοιμηθώ γιατί σε 4 ώρες πρέπει να σηκωθώ για τη δουλειά.

[SIZE=“5”]Ανακοίνωση τώρα, αυτή τη στιγμή![/SIZE]

metallica
slayer
magadeth
anthrax

28 ιουνιου 2010 live an club

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΟΜΩΣ!

μπαχαχαχαχχαααχχαχααχα
αχαχχΑχααΧΑαΧαΧααχΑΧαΧααΑΧαχαχαΧΑχαχα
αχΧαΧααχαχαχαΧΑχαχαΑΧΑχαΧΑχαΧΑΧ
αχΑΧχαΧεαχΑχΑΧαΧΑρΑΧαΧαχαΧΣΔΑΧαΧΑαχΑΧΑ
ΑσαδαΧΑαχΑΣΔαΧασΑΧααςΕχααΧΑχαςαχΑχεΧφΣΑΑαχαχα

και ομως φανταζεσε να παιζαν εκει
μεσα στο an 700-800 τιγκα
και 3 4 χιλιαδες
απεξω να πλακωνονται
μια συναυλια που ειχαν δωσει
οι metallica στη τζακαρτα
το γηπεδο ειχε γεμισει
και ειχε απεξω καμια 10ρια χιλιαδες
που τα σπαγανε αμαξια φωτιες
μαγαζια ολα πουτανα

καντους 30 - 40 χιλιαδες τους αλλους απ’εξω κ θα εισαι οκ…