Sonisphere Festivals

ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται:p:)

αρκετοί θα το έχουν δεί αυτό το όνειρο

Τα νευρα μου με αυτη την υποθεση! Δεν μπορω αλλο να περιμενω αυτη τη γαμημενη ανακοινωση…τι διαολο κανουν; Τους ειπε κανει οτι οι Big4 ειναι 5 κ ψαχνουν τον 5ο τοσο καιρο;;

[SIZE=“6”]Βγαλτε την καργιολοανακοινωση γαμω!![/SIZE]

οχι… απλως στραβωσε το πραγμα κ σκεφτονται πως να μας το πουν…:stuck_out_tongue:

[SIZE=“5”]ρε βγαλτε την ανακοινωση γιατι θα πεσει ξυλο!!![/SIZE]

Παιδες 20 ποστ την ημερα που λενε βγαλτε την ανακοινωση δεν βοηθανε σε κατι.
Ετσι και αλλιως τι σημερα ανακοινωθει τι στις 20 Μαιου παλι προλαβαινουμε να παμε.

Και μην χαιρεστε οτι ανεβαζετε posts γιατι θα πεσει βαρβατο delete :twisted:

Άγιε μου Βαλεντίνε, ήμουν καλό παιδί φέτος και θέλω να μου φέρεις για δώρο τους big4!!!Την Σωτηρία την Μπέλλου, τον Στράτο τον Διονυσίου, Τον Στελλάρα τον Καζαντζίδη και headliner τον Μάρκο Βαμβακάρη!Σε παρακαλώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!
#-o:dunno::-k#-o#-o

Ε ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΠΙΑ!!!

Μου βρωμάει Didi Music για να αργεί τόσο μα τόοοοοοοοοοσο πολύ!.. #-o [-X

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! :lol::lol::lol:

Μπας και γίνει Big 1 με Slayer μόνο;

#-o:lol:

Θα βγαλει στοιχιματα ο ΟΠΑΠ σε λιγο για την μερα ανακοινωσης και τις μπαντες συμετοχης!! [-X [-X #-o

under:metallica slayer 2,40
over:metallica slayer megadeth anthrax 4,50

δλδ δεν ξερατε οτι θα το “κανει” η didi music το sonisphere??

Σκατά στο σόνισφηρ και στους μπιγκ-4.
Ποτέ να μη γίνει.

Ναι γιατί οι υπεύθυνοι του Sonisphere, τα έχουν κλείσει τα ονόματα και απλά η Didi το καθυστερεί,γιατί έτσι γουστάρει…Να δω τι άλλο θα ακούσουμε εδω μέσα…
Μέχρι και να “υπερασπιστώ” την Didi με αναγκάσατε.Φτου φτου φτου…

… κι όχι μόνοι αυτό… σαμποτάρει και μπλοκάρει ανακοινώσεις για Βουλγαρία, Ρουμανία και Τουρκία… πουτ$ν$ ντι-ντι… !!!

Θα σηκωθουν οι Τουρκοι να μας φανε κ θα πουμε οτι εχουν κ δικιο…

Βαρεθήκαμε ρε παιδιάαααααααα…

Τι κωλοκατάσταση Θεέ μου!

παιδια…στις 24 ιουνιου οι μεταλλικα ΔΕΝ θα ερθουν παντως…να το ξερετε…πηγα ειδα το death magnetic tour και λεει οτι στις 24 ιουνιου θα παιζουν στην ιταλια ρωμη…επομενως τον πουλο ολοι μα!!!#-o#-o:(:frowning:

Στο site του fanclub,έχουν ανακοινώσει μέχρι 19 Ιουνίου για Τσεχία.Εσύ που το είδες?

Για να μην ξυπνησει ο καθενας και το δει και αρχισουν τα εγκεφαλικα να πω οτι ο φιλος εχει κανει λαθος…

Ρωμη ναι…24 Ιουνιου ναι…Αλλα το 2009…

Προς αποκατασταση της αληθειας και πολλων μεταλλικων καρδιων…

μετα απο 870723857252 εγκεφαλικα… εβαλες τα πραγματα στην θεση τους…