Sonisphere Festivals

ρε πάτε καλά??
τι Big 4 και maiden λέτε?

AC/DC και Motorhead :har::drunk::har:

Καλά,δεν περίμενα να κλειδωθεί, απλά το έγραψα μπας και σταματήσει να γράφει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του.Γιατί το μισό θέμα θα πρέπει να μεταφερθεί στο “Φήμες για συναυλίες” ή να ανοίξει ένα άλλο “Τι συγκρότημα θέλω να δω” ξέρω γω…

Έχουν σβηστεί αρκετά ποστ, προειδοποιήσεις να κοπεί το “τι μπάντα θέλω να δω” αλλά οκ, το να πέσουν και πόντοι γι’ αυτό είναι παράλογο, υπομονή για τις ανακοινώσεις που θα ανοίξει και νέο τόπικ!

εγω θελω να δω ramstein8)

BAN 8)

GUYS! Χθες ειδα λιγο Χακο και στο τελος της εκπομπης λεει “Κλεινουμε με Metallica, θα μιλησουμε και για την επερχομενη εμφανιση τους στην Ελλαδα, την επομενη φορα…” και εβαλε το Enter Sandman απο το Francais pour une nuit. Λετε να ερχεται η ανακοινωση επιτελους???

Tsiknallika ΡΕΕΕ!!! και τωρα καυλωσα μ αυτο που ειπες… :drunk::vibrate::vibrate:

MΑ ΠΟΣΟ ΤΡΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΝΤΟ!!!

εσυ να πας να δεις τους μεταλικα φιλος…

Πιο πιθανό θα το έβλεπα η ανακοίνωση να γινόνταν από RockHard και MTV παρά από τον Χάκο, αφού η DiDi έχει καταφέρει να πλακωθεί και με MAD και με Metal Hammer.

Βέβαια, χωρίς Μαντζούκα αλλάζουν τα πράγματα…

σωστος…

…εγώ θέλω να δώ Motorhead:roll::):!:

Ελα…στα 1000 ποστς θα εχουμε ανακοινωση!

καθολου δεν θας μας χαλαγαν…

στα πανω βαλτε τωρα και mastodon…

αντε ανακοινωστε για εδω γαμωωωω μπορει καποιοι να θελουμε να παμε και εξω!!!

καθε μερα βλεπω ονειρο οτι ανοιγω το rocking και βλεπω ανακοινωση το big four στην Ελλαδα…καθε μερα το ανοιγω 4 φορες μονο για αυτον τον λογο πλεον…
αντε ρε παιδια φερτε τους να τα καψουμε ολα!:frowning:

+100000

ετσι ειναι τασο.μια γαμημενη ανακοινωση περιμενουμε!!!

εγω χτες ειδα στο ονειρο μου οτι ηρθαν Big4 παντως.:slight_smile:

δυο πραγματα περιμενουμε
1)την επιστροφη του gamato.info
2)την ριμαδα την ανακοινωση για το sonisphere

Σε νιωθω αδερφε !! :smiley: :smiley: 8)