Sonisphere Festivals

Αναρωτιέμαι τι metal μέρα θα κάνουν στo Rockwave τώρα που κλείσανε to Sonisphere…

Αν ειναι στο χερι των διοργανωτων ποιες μπαντες θα φερουν ας μην μας ξαναφερουν Μειντεν.

http://www.rocking.gr/article6751.php

ωραια νεα και πολυ καλο line up.αν και δεν ειμαι ιδιατερα φαν ουτε των μεταλικα,ουτε των μειντεν,το φεστιβαλ και τα ονοματα που τους πλαισιωνουν,αξιζει πραγματικα.

Δεν είναι line-up, είναι τα ονόματα που “παίζουν” στο φεστιβάλ και όπως γράφει είναι “φημολογούμενα”.

Confirmed Line up Πολωνίας

Metallica
Slayer
Anthrax
Mastodon
Behemoth

Τα μυαλά στα μιξερ… αρχίζω φυσικοθεραπείες και γυμναστική…

χαχαχχαχαα παλι μαστοδον!!!ΠΑΛΙ!!!:papas:
καλα…τα υπολοιπα8O8O:bounce::vibrate:

καλά έτσι και έχουμε παρόμοιο line up με τη πολωνία…

:papas::papas::papas:[-o<[-o<[-o<

ωπ,ναι λαθος για το line up#-o.το προβλημα σας με τους μαστοντον,περα απο το οτι ερχονται καθε χρονο,ποιο ειναι?

οτι θες δε θες τους κολλανε παντου…και κυριως οτι το καλοκαιρι παιξανε πανω απο DOWN που τους βλεπαμε πρωτη φορα και θελαμε παραπανω ωρα (υποθετω κ οι υπολοιποι!!!)ενω αυτους τους ειχαμε δει αλλες 3φορες αναγκαστικα!!!

Την ίδια ώρα παίξανε Down και Mastodon.

Το πρόβλημα με Mastodon είναι ότι τους θέμε ΜΟΝΟΥΣ ΤΟΥΣ!

ωραια…να ερθουν επιτελους μονοι τους και να σταματησουν να κρεμονται απο τουλ και μεταλικα…εεεεχουμε συγκροτηματα να επιλεξουμε να συμπληρωσουν το κενο σε μια χωρα που διψαει για λαιβ:p

Ωραια ακουγονται ολα αυτα και περιμενω να δω ποιο θα ειναι το billing, εστω κι αν στις 24 Ιουνιου εχουμε Μουντιαλ και ειναι Πεμπτη, συνεπως λογω φορτου εργασιας ειμαι σιγουρος οτι θα ζοριστω πολυ. Θα κανω ομως μια χαζη ερωτηση: το φεστιβαλ διοργανωνεται απο τους Ταλικα;;;;; Ειδα τις περσινες αφισες και… guess what? Οι Μεταλικα ηταν χεντ! Μου κανει λιγο παραξενο, εστω κι αν δε με χαλαει καθως εχω να τους δω απο τη Ριζουπολη. Αντε να δουμε…

Ρε παιδία τρίβω τα μάτια μου.έιναι αλήθειά?

ειναι πολυ κοντα στο να γινει αληθεια:D

Aς μην εχει Lamb Of God και Mastodon. Τοτε θα ειμαι εντελως χαρουμενος (αλλα νταξει δεν θα χαλαστω τοοοοσο πολυ για να μην παω).

ω θεε μου…φερτε και ΜΕΓΚΑΝΤΕΘ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Χμ.Τα 2 πρωτα φημολογουμενα ονοματα παιζει να συνυπαρξουν ξερω γω?:stuck_out_tongue:

πολυ γρηγορος εισαι ρε…
στον παπαρδελα το εστειλα ε…

εγω απλα να ευχηθω (οπως προειπαν και αλλοι συντροφοι)
ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΑΣΑ.

οακα, καραισκακη, υπαρχουν χωροι ακαρδοι διοργανωται…