Sonisphere Festivals

Σχετικά με τα ονόματα που αναφέρθηκαν…

The promoters of ?Sonisphere Festival? have announced the dates for some European countries. The billing of each date has not been confirmed yet. The Polish edition with feature METALLICA, SLAYER,ANTHRAX, MASTODON and BEHEMOTH. More bands will be announced today for the UK edition.

[SIZE=“2”]Σ Ε Π Α Ρ Α Κ Α Λ Ω Θ Ε Ε ΜΟΥ. . . [/SIZE]

[SIZE=“5”]Ο Χ Ι Σ Τ Η Μ Α Λ Α Κ Α Σ Α[/SIZE]

τα μυαλα μου στον τοιχο!

Θέλω το ίδιο με της Πολωνίας!!! Αλλά επειδή είμαστε Ελλαδιστάν το βλέπω να μας φέρνουν τους Maiden…ξανά.

παντως αν πραγματοποιηθει με τετοιο line up ειναι πραγματικα ονειρικο για τα ελληνικα δεδομενα

Φέρτε Behemoth γαμώωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

Έλα ρε Ελλάντα …
χαχα

Μετάλλικατς και Μάστοντονς να δούμε και γράφτε τους όλους τους άλλους! :stuck_out_tongue:

Α και ΣΛΕΗΕΡ! \m/ ! Για το ΜΑΙΤΑΛ ρε γαμώτο

http://www.metallica.com/index.asp?1=1&item=602811
Και σχεδόν επίσημα και από τους Metallica!!! Ναι ρεεεεεεεεεε!!!

Additional Sonisphere shows will be announced in the next week…

Υπεμονή…

Φέτος το κυνήγησα για Ολλανδία και Βαρκελώνη και δεν τα κατάφερα…κοίτα να δείς που θα το δω εντός έδρας… :smiley:

Ρε μην αρχίζετε γκρίνιες αυτούς θέλουμε αυτούς οχι…
Απλά να μην έχει Mastodon…χαχαχα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πέρα απ’ την πλάκα…
Στο χωράφι να μην είναι κι ας έχει όποιους θέλει για support…

δηλαδή δεν θα κοιμηθούμε μεχρι την αλλη βδομάδα…??? μαλακια!!! :stuck_out_tongue:

Άραγε θα το οργανώσει η ΝτιΝτι ή όχι? Εμένα πιο λογικό μου φαίνεται να μην το διοργανώνει…

εγώ ξενερώνω με μεταλικατς πάντως :?

και μακαρι!!!

Είδα το πρώτο ποστ και έπαθα! Υπεργαμιστερό θα ήταν κάτι τέτοιο…
Και όπως είπαν και άλλοι “οχι μαλακασα”…
Αλλά λογικά πέφτει και μέσα στην εξεταστική, ε?:stuck_out_tongue:

Με τους Mastodon το πρόβλημα είναι ότι δεν έρχονται μόνοι τους να τους απολαύσουμε ώρα? :lightsabre:

Θα συμφωνήσω με προλαλήσαντες για mastodon μόνους τους για να γουστάρουμε :slight_smile:
Από την άλλη βέβαια ας έρθουν Φλεβάρη μόνοι τους και να’ρθουν και τον Ιούνιο για τα μπάνια τους τα παιδιά… :lol:

P.S. Θα δεχόταν η didi να κάνει festival όπου “All shows are general admission.” (από http://www.metallica.com/index.asp?1=1&item=602811) :-k

Oλα τα ονοματα που ακουγονται ειναι τεραστια.Μου φενεται πως το 2010 θα μας παει αρκετα καλα…:stuck_out_tongue:

Α, και για να μην ξεχνιομαστε: προσεξε κανεις την τιμη της περσινης συναυλιας στη Βαρκελωνη (ωστε να συγκριθει με την ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ τιμη του ΙΔΙΟΥ headliner πριν απο ΔΥΟ χρονια στο ελληνικο ΧΩΡΑΦΙ);

Για 70 γιουρα στο χωραφι ειναι αρκετα…Αλλα δεν ερχοντουσαν και οι going through.Οποτε πιστευω πως ηταν καλη η τιμη…

εμένα για ντιντι μου βρωμάει.
περιμένω να δω τελικό λαιν-απ και τιμές εισιτηρίων. :wink: