Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

Αυτο δε θα 'ταν ενηλικιωση, αλλα ξεπαρθενεμα. :lol:

Να τους ριξουμε ενα τριμπαλο το συζηταμε.

Αλλα τωρα που το σκεφτομαι, δε θα μπορεσω να βγω στα γενεθλια μου γαμω το sonisphere γαμω. #-o

Πες τα γιατι μερικοι μερικοι νομιζουν οτι ζουμε σε μια χωρα που το χρημα ρεει…

Καλά μόλις το είδα δεν πίστευα στα μάτια μου. Έκανα κανένα 5ωρο να συνέλθω 8O8O
Μια χαρά το line up, όπως περίπου το περίμενα. Μεγάλη έκπληξη για μένα οι stone sour, γαιτί θα ήθελα να τους δω. Θα δούμε και τη φάτσα του corey :stuck_out_tongue: όσο για την τιμή του εισιτηρίου με κάλυψε ο νέκρο

και εγώ 80? είχα δώσει για Metallica το 2007 και τώρα σχεδόν με τα ίδια λεφτά θα δούμε πολύ περισσότερα ονόματα

κοροιδο ειναι οποιος εδωσε 80 ευρω το 2007 στους μεταλλικα.

οχι τωρα.

χαχχαχ καλά ναι εννοείται…

Δεν είχα ίδεα ότι είχε τόσο το εισητήριο τότε ή παίζει να το χα κανει delete απ’ το μυαλό μου…έλεος έτσι

όποιος έσκασε το 2007 τα 80 δεν έχει λόγω να μη πάει τώρα

Εχει κανεις σας ρε την αισθηση οτι 85 euro ειναι για αρκετους (και για μενα) 2 μερες δουλεια???
Οταν τα λεφτα τα μαζευεις απο “χαρτζιλικια” ναι ειναι λογικο να λες οτι ειναι πιο ευκολο και οτι μαζευονται! Οταν ομως τα βγαζεις τοτε καταλαβαινεις την αξια τους!!!

μαθαίνουμε από τα λάθη μας :stuck_out_tongue:
χαχαχαχα
αν και ήθελα πολύ να δω anthrax (με bush) δεν με βλέπω πηγαίνω…:frowning:
πολλά τα λεφτά για άλλες μπάντες όπως bolt thrower, fear factory και lamb of god…(και ποιός ξέρει τι ακόμα μας περιμένει…)

Και για μένα 2 μέρες δουλειά είναι.
Τι προσπαθείς να μας πεις ακριβώς?

Δεν εκανα QUOTE να το απαντησω εκει που θελα :stuck_out_tongue: μλκια :lol:

μ’ αρέσει που έκανες και κουότ το ποστ μου για να απαντήσεις σε πράγματα που ΔΕΝ είπα :lol: έχε χάρη που χεις για νικ τον καλύτερο δίσκο των r.c., αλλιώς θα σου χωνα :p.

είπα εγώ ότι είναι ΠΑΡΑΛΟΓΟ που να παίξουνε στο φεστιβάλ λιγότερη ώρα απ’ όση θα παίζανε μόνοι τους? ήμαρτον ρε φίλε, ξαναδιάβασε το ποστ σπαταλώντας παραπάνω από 2 seconds.

επίσης, αν δε θεωρείς γκρίνια ουσίας οποιαδήποτε γκρίνια αφορά τη συμπεριφορά της didi απέναντι σε αυτούς που της τα σκάνε κάθε χρόνο, προβληματίσου.

φεστιβάλ περιοπής δε γίνεσαι επειδή φέρνεις τα ίδια ονόματα που φέρνουν και τα φεστιβάλ στο εξωτερικό :).

δεν το ήξερα τότε ότι θα έρθουν μετά από 3 χρόνια με 85? και περισσότερα ονόματα :stuck_out_tongue:
άλλη φορά πριν πάω σε live θα πηγαίνω σε μάγισσες και χαρτορίχτρες να μου λένε αν θα ξαναέρθει το συγκρότημα και πόσο θα έχει τότε το εισιτήριο :lol: :lol:

Κι εγώ ήμουν από αυτούς που είχαν κωλομετανιώσει που δεν είδαν Μετάλικα το ‘07 (χωρίς να είμαι ο μεγαλύτερος φαν τους) και γι’ αυτό τώρα, στις 24 Ιουνίου, δεν υπάρχει ούτε μία περίπτωση να μην είμαι εκεί. Με σαπόρτ Μάστοντον και Στόουν Σάουερ το όλο πακέτο είναι απλά ΟΝΕΙΡΙΚΟ.
Εννοείται ότι η τιμή βέβαια είναι πιασοκώλικη όσο δεν πάει, αλλά δεν γαμιέται, θα τα βρούμε τα λεφτά εύκολα ή δύσκολα…

Δεν διευκρινιζουν τον αριθμο των εισιτηριων που κανουν 85.Και επειδη προβλεπω να ειναι σχετικα λιγα και θα εξαντληθουν τη πρωτη μερα απο την τεραστια ουρα των πιο πωρωμενων που θα χουν στηθει απτ’ αξημερωματα για να εξασφαλισουν εισιτηριο…οι υπολοιποι 95 :stuck_out_tongue: Λογικα θα εχει και πουλμανακια που πηγαινουν ως Μαλακασα…ε;:-k

καλή ερώτηση…ένας θεός ξέρει

Πόσο μα πόσο όμως χαίρομαι που αυτή τη φορα -Αν πάω- θα είμαι με αυτοκίνητο…

Ντάξει απλά δεν θα ξεχάσω τι είχα τραβήξει το 2008 με τα γαμοτρένα και τα λεοφορεία…Δράμα

από θέμα μεταφοράς η λύση είναι μόνο μία. αμάξι και μετά το πέρας της συναυλίας ξαπλώνεις στο γρασίδι για καμμια ωρίτσα να σπασουν οι πολλοί και φεύγεις με την ησυχία σου…

Γκρινια,γκρινια,γκρινια…Οταν βγει ο Jamez με το THAT WAS JUST YOUR LIFE ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ???
ΑΤΗΕΝΖΖΖ!!!METALLICA IS WITH YOU!!!ARE YOU WITH METALLICA???

Είπες οτι είναι παράλογο να λέμε…αν ερχόταν ο καθένας μόνος του,πόσο θα ήταν η σούμα,σκεφτείτε και τις άλλες παράμετρους…και απλά σου απάντησα οτι μια παράμετρος είναι και η διάρκεια σε ενα φεστιβάλ…

Όσο για το από πάνω μπολντ (μη μου πείς οτι ούτε αυτό είναι δικό σου :p:p )
Ακριβώς αυτό που λες θεωρώ γκρίνια ουσίας…την κοροιδία και τη συμπεριφορά της didi σε όλους τους άλλους τομείς και γι’ αυτό θα αποφασισώ εν καιρώ αν θα πάω τελικά…απλά δε θεωρώ την τιμή τόσο παράλογη για τη συναυλία αυτή… :slight_smile:

Κοψε κατι… :wink:

Η καλυτερα μιλα για SLAYER!
Αιμα θα δουμε στο raining blood αραγε???:-s

βαλε μεσα κ volbeat rammstein γμτ μου…
Εκτος κ αν τους φερουν μαζι με RATM:p