Sony PSP, γνώμες

Βγηκε το 2

αλλα δεν κυκλοφορει ακομη ;p

παιδια παντως το kingdom hearts: birth by sleep μου φαινεται τελειο εχωντας και εμπειρια απο τα kingdom hearts στο PS. Φιλε mackintosh και γω το σκεφτομαι για PSP…και μαλλον καταληγω στο GO γιατι όταν βγει το PSP 2 (ή ΝGP) το PSP 3004 δεν θα εχει συμβατοτητα με τους καινουριους τιτλους. Βεβαια μπορει να μην είναι συμβατα και κανενα απο τα δυο υπαρχοντα…εσυ τι εκανες τελικα?

τσονταρα κι αλλα λεφτα και πηρα νεο πισι και καιω την ψυχη μου σε εναν i7 :stuck_out_tongue:

Εννοειτε οτι κανενα απο μοντελα του psp που κυκλοφορουν τωρα δε θα εχουν συμβατοτητα με τα παιχνιδια του ngp. Ειναι σα να λες οτι το ps2 θα παιζει παιχνιδια του ps3, δεν γινεται αυτο. Εγω παντος θα σου προτεινα να παρεις το 3004 μιας και το Go παιζει παιχνιδια μονο απο psn ενω το 3004 παιζει και του psn και απο umd.

α σωστο αυτό! δεν το ειχα σκευτει…ειναι και πιο φθηνο μια χαρα θα κατσει :stuck_out_tongue: thanks! …mackintosh τι είναι το i7?

ερώτηση.
το 1001 με το 3004 πχ έχουν συνδεσιμότητα? μπορώ να παίζω διπλό πχ ή πρέπει και οι 2 να έχουν από 3000 και πάνω?