Sopa/pipa/acta

Και το grooveshark φαινεται να ακολουθει σιγα σιγα,ηδη το μπλοκαραν στη Γερμανια.
Περιμενω κινηση anonymous.

Η κινηματογραφική σύλληψη του ιδρυτή του Megaupload

http://www.cosmo.gr/Epikairotita/Kosmos/Eidiseis/h-kinhmatografikh-sullhpsh-toy-idryth-toy-megaupload.1587051.html

Η κατάσταση αγριεύει όσο πάει:(

τι μπορουμε ομως εμεις γαμω να κανουμε για να αντισταθουμε?κατι τετοιες στιγμες ευχομαι να μην ειχα καθολου κοινωνικη ζωη απτα 11 μου για να μουν ενας καλος χακερ τωρα

αισχος ρε, αισχος…

Ενώ άμα ήσουν hacker θα τους έκλανες μια μάντρα…
Είδαμε και πόσο πολύ τους πείραξε που ρίξανε 5-10 site.

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager

μάλλον άρχισαν να κλάνουν μέντες και άλλα αντίστοιχα site

κοιτα γω πιστευω ειλικρινα πως υπαρχουν πολυ και πολλα καμμενα παλικαρια ανα την υφηλιο που μπορουν να τους κλασουν αρκετες μαντρες.το γιατι δε το κανουν δε το ξερω.ισως φοβουνται να δρασουν αυτονομα…περιμενουμε και απαντηση anonymous.

θα κλείσουν το rapidshare να δεις τι θα γινει

Μέχρι τώρα έχουμε και λέμε:
megaupload,filesonic,fileserve,uploadstation,filejungle,x7.to

δεν ξέρω άμα ξεχνάω κάποιο

Απ’τα 4 πρώτα κατέβαζα τα ταινιάκια μου. ΣΚΑΤΑ στα μούτρα. :frowning:

το ηλίθιο της υπόθεσης είναι ότι κανείς δεν θα κερδίσει τίποτα στο τέλος. εάν κλείσουν στο μέλλον κανένα wikipedia ξέρω γω, από που θα αναζητούμε τις πληροφορίες που θέλουμε; είναι όλα τόσο συμμαζεμένα που γίνεται η ζωή μας πιο εύκολη. το ίδιο ισχύει και για τα υπόλοιπα σάιτ. συγκρούεται η ηθική με το νόμιμο.

ηρθε το τελος…το σχεδιο έπιασε…μπήκε στο dna μας η υπερβολική επαφή με ταινιες-μουσικες και τώρα πρέπει να γίνουμε αδηφαγοι καταναλωτές.

[B]ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ[/B]

Βέβαια χωρίς να υπολογίζουμε τα torrents αυτά είναι τα site που μοιράζουν υλικό και δεν έχουν κλείσει ακόμα

[SPOILER]
Rapidshare
Hotfile
Wupload
Uploaded
Letitbit
Extabit
Mediafire
Depositfiles
Netload
Crocko
Filefactory
Badongo
4shared
Przeklej
Dump
Uploading
Storage
Megashares
Furk
4FastFile
UploadBox
GoldFile
GigaSize
Enterupload
TurboBit
Diglo
HitFile
Oron
Kickload
ZippyShare
SoundCloud
BitShare
PiggyShare
FreakShare
SpeedyShare
Fyels
[/SPOILER]

Μαρεσει που απάντησες :stuck_out_tongue:
και με στοιχεία κιόλας.!

Δεν είναι τόσο εύκολο να κόψουν όλο το ιντερνετ. Όχι πως δεν μπορούν αλλά χρειάζεται αρκετό καιρό για να γίνει.

ναι ρε…αστειακι ηταν το δικο μου

Μολις τωρα κατεβαζα απο mediafire,σταματησε το downloading και δεν μπαινει σε καμια σελιδα mediafire…Ελπιζω πως ειναι κατι προσωρινο…

Edit:Μαλλον προσωρινο ηταν,τωρα ειναι ολα ΟΚ.Τρομαξα ομως ρε γαμωτο!!!

Όχι το MEDIAFIRE γαμώτο. Αυτή ήταν η σταγόνα.