Soundgarden

πάντως χθες στo Rock Am Ring “απίστευτο” δεν τον έλεγες…ίσως έφταιγε ο ήχος βέβαια, αλλά ίσως

Αμα τους βλεπαμε και μεις ακομα κοντα, και το “συμπαθητικο” θα μας φαινοταν “απιστευτο”. :wink:

Αν και δεν τον εχω σκουσει σ’ αυτη την περιοδεια για να κρινω.

καλά εννοείται ρε, πλάκα κάνεις;

τσέκαρε [I][U]εδώ[/U][/I] και στα related θα είναι τα υπόλοιπα

Δες εδω και πες μου πως γινεται να το βγαζει.

Μεγάλη προσπάθεια και ερμηνεία ,όμως τα χρόνια που περνάνε φαίνονται.Αύριο και απο κοντά.

Δες τα πραγματα στη ρεαλιστικη τους διασταση. Ο Κορνελλ ειναι 48 ετων. Η ερμηνεια του γαμαει ακομα και για 30αρη κατα τη γνωμη μου. Δε γινεται να βγει οπως στο στουντιο, εμενα μου φανηκε α-πι-στευ-τος σε σημεια. Τρομερος λεμε!!

Συμφωνώ και εγώ!Έβγαζε απίστευτη φωνή Ο Cornell!Θα δείς και εσύ και θα μας πείς!Εγώ ακόμα να συνέλθω από τη συναυλιάρα του Βερολίνου!!:D:D

Elpatsavour, αν βρεις καμια ηχογραφηση ολοκληρης της συναυλιας δωσε σημα…

http://on3.de/#/

Live τωρα απο Rock Im Ring

Το 4th Of July ουτε που το ακουμπανε στα φεστιβαλ τελικα…[-X Τυχερος που το πετυχα στο Παρισι απ’οτι φαινεται

Eγω παλι χαιρομαι που δεν καθισα να ασχοληθω να τους δω, γιατι δεν παιζουν Fresh Tendrils. [-X

:smiley:

pantelis79 αν έχεις λογαριασμό στο dimeadozen έχει ανέβει όλη η συναυλία από το Βερολίνο σε καλή ποιότητα!!:smiley:

Γαμηθηκε να βρεχει το βραδυ. Μακαρι να τη γλυτωσουμε σημερα αλλα δεν το βλεπω

Ακομα πιο τυχερος που πετυχες επος Loud Love, σε εμας το εκοψαν γιατι το curfew ηταν στις …10 η ωρα #-o!

Elpatsavour ευχαριστω, ανεβηκαν δυο εκδοσεις μαλιστα!!! Η μια μιση βεβαια, αλλα μας κανει κι αυτη.

Μολις επεστρεψα στο ξενοδοχειο. Μας τα χαλασε λιγο ο ηχος. Κατα τα αλλα τελεια. Αυριο τα υπολοιπα. Κομματια ειμαστε

Καλή ξεκούραση και καλή επιστροφή!

EDIT: Gun, Loud Love, Ugly Truth, μια χαρά σας πήγε ρε!!

Αυτεςς ηταν και οι καλυτερες στιγμες του live. Μαζι με 4th of july

Δεν είχε Beyond The Wheel, αλλά δεν πειράζει. Γενικώς αυτά που εναλλάσουν έπρεπε να τα έχουν συνεχώς στο setlist και να εναλλάσουν άλλα, όμως ο κόσμος δε νιώθει πόσο μεγάλος δίσκος είναι το Louder Than Love. Σε κάποιες συναυλίες έχουν παίξει και το Get On The Snake.

εμαθα οτι τα γιδια οι ιταλοι εριξαν γιουχες στους Gaslight. γιδια ρε. ελπιζω να φαγαν ξυλο στους refused.

(τι ηλιθιωδως ακυρο λαηναπ γαμω τα πρεκια μου)

έλεος…