South Park

Μετριότατο επεισόδιο, εκτός από τη σκηνή που ο Randy πετάγεται μπροστά απ’ το κοριτσάκι για να φιλήσει το δελφίνι και το τέλος, με το εύστοχο σχόλιο περί ζωοευαισθησίας (sic).

btw o Patton το λέει καλύτερα απ’ τον Cartman :stuck_out_tongue:

Για μένα, το μεγάλο επεισόδιο της σήζον δεν το έχουμε δει ακόμα. Τα πρώτα δύο παραμένουν τα δυνατότερα. Περιμένοντας με αγωνία για τη συνέχεια…

υγ: εννοείται παίζει να μη δούμε το “μεγάλο” αυτό επεισόδιο καθόλου. :stuck_out_tongue:

Το νέο ήταν απο τα χειρότερα της σήζον για μένα… Μόνο στοιχείο που βρήκα έξυπνο ήταν η λέξη “bike-curious”…

εδιτ. Πραγματικά, δε μ’ άρεσε καθόλου.

πάντως άτομα όπως ο Halford γεφυρώνουν το χάσμα ανάμεσα στους μηχανόβιους με δερμάτινα κλπ και τους γκέι. :stuck_out_tongue:

oχι,καλο ηταν…

εγω παντως που εχω κατι αυπνιες τελευταια,πιστευω πως θα με βοηθησει πολυ…:stuck_out_tongue:παιζει να μπαινει και σε προσωπικο τοπ-5 χειροτερων επεισοδιων απο ολες τις σεζον…ο χαρακτηρισμος ‘‘αθλιο’’ ειναι πολυ μικρος…

Εκει που βγαζουν ενα καλο επεισοδιο και κρυφα μεσα σου λες οτι το επομενο θα γαμαει, βγαζουν μια ΠΑΑΑΠΑΑΑΡΙΑ και σε ξενερωνουν

Άνετα στα δέκα χειρότερα επεισόδια έβερ. Να μη πω και στα πέντε χειρότερα.

Η μονη σκηνη που γελασα ηταν εκει που ειχαν τα παιδια και τους καναν ερωτησεις και λεει ο τυπας

‘εστω,λεμε τωρα, οτι ειμαι γκευ, ειμαι φαγκ?’

και στην επομενη σκηνη τον δειχνει στο συνεδριο με τους γκευ 1η σειρα :lol3:

Από τα χειρότερα επεισόδια.Κάποια στγμή πάτησα pause γιατί βαρέθηκα.Αυτή η σαιζόν,αν και έχει καλές στιγμές,πάει από το κακό στο χειρότερο.

Χειρότερο με διαφορά το Eat, Pray, Queef…

Σκατά ήταν και τα δύο. Το Eat Pray Queef προσωπικά το βρήκα περισσότερο ενδιαφέρον…

Το Eat Pray Queef ειχε τιν επικη στιγμη οπου ακουγεται ενα Πρρρρ και λεει ο Τερανς “Μωρη, προσπαθω να απολαυσω το κρασι μου” και πεταγεται ο Φιλιπ ‘Οχι εγω ημουν, εκλασα’, και λυνονται στα γελια :lol3:

που πηγαν τα ομορφα σεναρια,οπως τυπος βιαζει κοτοπουλα με απωτερο σκοπο να κανει τον Μπαρμπρειντι να γνωρισει τη μαγεια του διαβασματος?..ή που ενα σεξουαλικα παρενοχλημενο παντα,τους εδινε συμβουλες περι σεξ και παρενοχλησεις,κανοντας ολους να ριχνουν μηνυσεις ο ενας στον αλλο?..και πλεον ναι,δεν μπορω,ο Καρτμαν εχει ΦΛΩΡΕΨΕΙ και ειναι απλα ενας μπουλης ωρες ωρες που του αρεσει να πεταει καμια ατακα μπας κ μας θυμησει τον παλιο καλο εαυτο του και γελασουμε…που πηγε ο νεαρος που ταισε σε παιδι που αντιπαθουσε,τους γονεις του…που πηγε ο νεαρος που χτυπαγε το κεφαλι του και νομιζε πως ηταν μια βιετναμεζα πορνη ή που εδειρε τον ευγενικο διδυμο του απο παραλληλο συμπαν και μετα τον εστειλε και πισω?..που οδηγησε τον στρατο του Νοτου ξανα στη νικη,εν ετη 2000…που πηγε ο ΠΙΠ?Ο ΜΠΑΡΜΠΡΕΙΝΤΙ?Ο ΜΕΦΕΣΤΟ?Ο ΜR HANKEY?OI 2 MλΚΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝ YOU ARE GAY,I AM GAY ΣΥΝΕΧΕΙΑ?..καλα,ναι,ειμαι κλαουρης,σταματαω…

Πω ρε μλκ…με συγκινησες :(:stuck_out_tongue:

Me nia, you guys nia

maybe a little bit mooooore niaaaa

O Καρτμαν στον ρόλο υπερασπιστή των αμερικάνικων ιδανικών και του ήθους?

Δε ξέρω, αλλά τέτοια αίσθηση μου έδωσε το preview. Μου γεννήθηκαν προσδοκίες για το νέο, ελπίζω να μη διαψευστούμε.

Καθε φορα που λες οτι ελπιζεις πως θα ναι καλο το νεο επεισοδιο ειναι πα…τατα :stuck_out_tongue:

ellanor, you got SERVED

Served? Χα! It’s ON dude, μόνο αυτό έχω να πω. Περίμενε και σου ρχεται! :stuck_out_tongue:

περιμενε να φερω το κασετοφωνακι πρωτα:p

Πάντως σοβαρά, εικόνες όπως αυτή:

…και ο τίτλος (“dances with smurfs”, πως λέμε “dances with wolves”), μου γεννούν ελπίδες. Ε, αν βγει μούφα τελικά, οκ, bad guess. :stuck_out_tongue:

Μετριο επεισοδιο, παλι, αλλα προς το τελος ηταν καπως αστειο :stuck_out_tongue: