South Park

H 3η και η 4η σεζόν είναι με διαφορά οι αγαπημένες μου με την 1η και τη 2η να ακολουθούν.
Η 11η παίζει να είναι η αγαπημένη μου από την 7η και μετά.

“Pee” είναι ο τίτλος του νέου επεισοδίου, και ασχολείται με νερά και τα παρόμοια όπως φαίνεται… Για να δούμε… :-k

](http://imagefra.me/view.php?img=/1/11/18/f_1up5i7ry7f5m_8429a5f.png&srv=img38)[/IMG]

oπως ελεγα και σε Μακ,να μια σκηνη 2 λεπτων,που παταει κατω και διαγραφει σεζον 10-12 με ευκολια…σε 2 μονο λεπτα…αααααχχχ…:frowning:

από ποιο episode αυτό;

I

Am

A

Little

Pig

E

@stelios succubus

Ειδα και το τελευταιο επεισοδιο της σαιζον.

Καααααααααααααααααααααλο ηταν, μου θυμησε εκεινο το επεισοδιο στην 3η (?) σαιζον που ειχε γεμισει με σκατα το σαουθπαρκ.Τωρα ηταν κατουρα :stuck_out_tongue:

Ειχε καποιες καλουτσικες στιγμες, αλλα κλασικα, μεχρι εκει.

Αλλη μια αδιαφορη χρονια τελικα

H season έκλεισε καλά. :lol: Άνετα στα τοπ της season το τελευταίο, όποτε το ΣΠ αποφασίζει να ασχοληθεί με καφροπεριεχόμενα το αποτέλεσμα είναι - στην χειρότερη περίπτωση - ένα καλό επεισόδιο.

Η όλη φάση με τις μπανάνες, τις μαιμούδες και τον Randy γάμησε. :stuck_out_tongue:

Χωρίς να έκοψα και φλέβες κιόλας, το διασκέδασα, it was ok. 8)

εδιτ: Κορυφαία επεισόδια της season 13 για μένα τα:

The Ring
The Coon
Fishsticks
Margaritaville
Whale Whores
Pee

αντε και τα Dead Celebrities και WTF.

Συνολικά (για μένα) μια συμπαθής χρονιά, καλύτερη απο την προηγούμενη, αλλά και πάλι υστερώντας σε σχέση με πολλές άλλες. Τα καλά της season πάντως ήταν μια χαρά. 8)

Πραγματικά ρε Alex, μάλλον άλλη σειρά βλέπουμε…

Ακόμα ένα λυπηρό επεισόδιο, επιτέλους τελείωσε το μαρτύριο που λέγεται 13η season!!

Ας ελπίσουμε πως θα είναι όντως η χειρότερη στην ιστορία της σειράς…

Δε τρελάθηκα ρε άνθρωπε αλλά το βρήκα διασκεδαστικό, τι να σου κάνω. Βρήκα “οκ” την 13 σήζον, αλλά όπως λέω, το “οκ” για μένα είναι ένα “6” ή “7” με άριστα το 10, εκεί που παλιότερες σήζονς έπιαναν άνετα 9ρια και 10αρια.

Πάντως το οτι υπάρχει μια κατιούσα πορεία στις δύο τελευταίες σήζονς υπάρχει, είναι γεγονός, ας ελπίσουμε πως η συνέχεια δε θα είναι ανάλογη.

Μετα απο μερικα μετρια επεισοδια, με το χειροτερο επεισοδιο εβερ με τους μηχανοβιους , κλεινει φοβερα η σεζον!

βασικα μονο μειονεκτημα του επεισοδιου που βρηκα ειναι οτι δεν ειχαν πολλα να βγαλουν απ την ιστορια, αλλα ειχε τα παντα…καρτμαν, καφριλα, ραντυ , πολυ ωραιο παραλληλισμο με το 2012 και την ταινια που χει βγει τωρα…

anyway , επειδη διαβαζω για την προηγουμενη season αρκετα αρνητικα πραγματικα απορω…

να θυμισω οτι στη season 12 βγηκε το overlogging, στο τοπ 5 καλυτερων επεισοδιων για μενα, major boobage, breast cancer show ever επικο επισης…pandemic οτι θες ειχε η 12 season με δυο τρια αδυναμα τελευταια επεισοδια…

Γενικα για τη 13, ξεκινησε πολυ καλα συνεχισε μετριοτατα και εκλεισε πολυ ομορφα…

Να δουμε τις επομενες!

οταν λεμε οτι μια σεζον ειναι καλη λεμε 9/12 επισοδια, οχι 3/12…

Earendil, λίγο πολύ τα επεισόδια που αναφέρεις είναι και δικά μου αγαπημένα απο τη 12 σήζον. (ναι, μου άρεσε το Pandemic, κυρίως λόγω της εμμονής του Randy με την κάμερα :P). Συμπαθές απο τη 12 ήταν και εκείνο με τους κινέζους. Το Breast Cancer Show Ever με σκηνές όπως ο Καρτμαν να τρώει το σώβρακο του και να χέζει στην έδρα είναι κλασικό. Όσο αφορά το Overlogging, με διαφορά το κορυφαίο της σήζον και ένα απο τα εξυπνότερα ΕΒΕΡ σπ επεισόδια.

Παρόλ’ αυτά, η 12 παραμένει και η σήζον με τα περισσότερα μέτρια επεισόδια, συγκριτικά με τις άλλες, γι’ αυτό για μένα είναι η χειρότερη.

Η 13 είναι ένα σκαλί παραπάνω, αλλά είναι γεγονός πως ο πρώτος κύκλος της ήταν καλύτερος απο τον δεύτερο.

We didn’t listen

Τι μ@λακια ηταν αυτη που παρακολουθουσα επι 20 λεπτα?..ευτυχως τελειωσε η σεζον…γτπ καβαλα,οπως και η προηγουμενες…και για αλλη μια φορα:ΠOΣΟ ΦΛΩΡΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ Ο CARTMAN γ@μω!!!

τωρα θα κατσω να φαω και θα χωσω κανα propert condom use,να νιωσω λιγο…

οκ,με πιο πολυ ηρεμια τωρα,η γνωμη μου ειναι πως το south park ειναι πλεον μια μλκια και μιση,με ηλιθια και ανευρα ‘‘αστεια’’,μια χαρα βολεμενο με την επιτυχια που απεκτησε τα προηγουμενα χρονια και πλεον,βγαζει political friendly επεισοδιακια(και μην μου πει κανεις οτι συγκρινετε η καφριλα και το ακραιο χιουμορ των παλιων σεζον,με αυτες τισ πιπες που κανουν τωρα)-παρωδιες-μλκιες,ισα ισα για να κραταει τα νουμερα του,για να πουλαει τα videogames-t shirts-αναμνηστικα-οτι π@π@ρια θες- και να κανει ετσι και το καναλι χαρουμενο,και τις τσεπες των συντελεστων τους γεματες…

Αντε και γκεστ απο Σεφερλη στη νεα σεζον…παιζει να εχει πιο πολυ πλακα…

Lupin, αυτή η εμμονή σου να παρακολουθείς τα νέα επεισόδια με το που βγαίνουν και αμέσως μετά να τα θάβεις παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον… :-k:p

Τώρα που τελείωσε και η 13, θα κάνω ένα ρηβιού των πρώτων 3 σήζονς που τις θυμάμαι λιγότερο…

ρε,οκ,το βλεπω γιατι ειναι ξερωγω south park,εχω συνηθισει τωσα χρονια να ξυπναω την επομενη και να το χωνω αμεσως…ασχετο αν το θαβω πια…ντακς,ειμαι μεγαλο φανμποη,δεν μου παει να το κοψω,οσο αθλιο και να ειναι τωρα…δες τις 3 πρωτες να γινεις ανθρωπας που δεν εισαι:p

παντως νομιζω το τελευταιο μαζι με το κουν ηταν τα 2 highlight της σεζον,τα αλλα ουτε λογος!

Χαχα, εκεί που έψαχνα κάτι παλιά μου σχέδια ξέθαψα αυτό το περσινό διαμαντάκι. :p:lol:

Οι τελευταίες σεζόν έχουν “πέσει” λίγο πιστεύω!! Δηλαδή δε βγάζουν το γέλιο που έβγαζαν οι προηγούμενες!!

από που τα βλέπετε; Τα βλέπω από εδώ http://www.southparkstudios.com

aarg:lol3::lol3:you guyz…:lol3:seriously:lol3:so funny:lol3: