South Park

:lol::lol::lol:

Ποσο επος ρε γαμωτο…ΑΥΤΕΣ ηταν σκηνες

Ωραία πράγματα βρίσκω νυχτιάτικα! Το πρώτο επεισόδιο του Σάουθ Παρκ το χετε δει?

Το πρώτο, πρώτο λέω, χροοοονια πριν την πρώτη season!!! Ούτε πέντε λεπτά, animation πρωτόγονο, αλλά η καφρίλα, κάποιες φωνές, κάποιοι χαρακτήρες και κάποιοι γνωστοί χαρακτήρες είναι ήδη εκεί απο την αρχή!

Oh my god, they killed Kenny… μόνο που ο Κέννυ είναι ο Καρτμαν!!! 8O

Αχχαχαχαχα demos και ετσι!!!

Σε λιγο ο Λουπιν θα βλεπει ΜΟΝΟ αυτα

Τα εχω δει και τα 2 μερη του Spirit of christmas,απο παλια…
Tα ειχανε φτιαξει στο πανεπιστημιο αυτα,το jesus vs snowman και μετα απο 3 χρονια,το 1995,το jesus vs santa…αν θυμασε σε ενα επεισοδειο της 6ης σεζον,που θελουν να βαλει μια μυτη σε εναν χιονανθρωπο που φτιαχνουν,ο Τουικ φρικαρει κ λεει πως φοβατε μην ζωντανεψει και τον σκοτωσει…και του απαντα μετα ο Σταν νομιζω’‘ποτε ξαναγινε αυτο παλι?..εκτος απο εκεινη τη μια φορα’’:lol::lol::lol:Θεικο…

Weeell,excuse my french mr Mak,but you can suck my fat hairy balls…!!

:stuck_out_tongue:

Actually, Im not French, Im British

Αρκετα καλη και αυτη η σεζον, καποια επεισοδια μετραγαν πολυ. Δεν συγκρινεται με καποιες παλαιοτερες, αλλα την προτιμω νομιζω απο την 12η. Κορυφαια επεισοδια τα

The Coon
Margaritaville
Fishsticks
Dead Celebrities
Fatbeard
W.T.F.
The F Word

Το Pee δεν μου αρεσε καθολου, δεν εβγαζε καθολου γελιο αν εξαιρεσεις τον Cartman και το κολλημα με minorities…

F word για μενα ισως το χειροτερο ever αλλα το συναγωνιζονται επαξια κατι επεισοδια απο πρωτη δευτερη σεζον που οι χαρακτηερες σχηματιζονταν κ μερικα επεισοδια ηταν πιο βαρετα απ τη βαρεμαρα την ιδια…

πχ εκεινο που ειχαν παει για κηνυγι με το θειο του σταν και τον αλλο με τα γυαλια(δεν θυμαμαι ονοματα)

BAN:p,η πρωτη σεζον δεν εχει βαρετα επεισοδια,ειναι ενα κ ενα ολα,το επεισοδιο με το κυνηγι με Τζιμπο και Νεντ και το Βιετναμ ειναι επος!!!8)

Εριξα να πω την αληθεια εσκεμμενα λιγο λαδι στη φωτια(προς Lupin:p), αλλα νταξει οντως το εννοω για μερικα επεισοδια εκει στην αρχη!..

τι ομορφες season παντως κι εκεινες…ηθελα να μαι στην θεση οσων περιμενα να μαθουν για τον πατερα του καρτμαν τοσες μερες και τους εριξαν το ασχετο επεισοδιο με terrance & philip:lol::lol::lol:

και η απολυτη καφροαποκαλυψη, η μαμα ειναι μπαμπας:!:

σαουθπαρκ λεμε!

Γιατι ρε παιδες πολυ καλο ειναι το The F Word…

Nαι ρε:p,πλακα σ κανω,και γω αρχικα ειδικα την πρωτη σεζον,μερικα επεισοδια τα βαριομουν αρκετα…μετα ομως που περασα στη σφαιρα του αρρωστου φανμπησμου,τα ειδα με αλλο ματι:p…καλα,να ημουν να εβλεπα τοτε λαιβ το σκηνικο αυτο με το διπλο επεισοδειο και απο το πουθενα να μου πετανε τους 2 κλανιαριδες καναδους,θα ειχα κανει μυνησεις…και οχι τπτ αλλο,το επεισοδιο με τερενς κ φιλιπ ειναι βαρετο γενικα,αλλα και μονο που σκεφτομε πως καναν τετοια καφριλα και το προβαλαν αντι του κανονικου,σκαω στα γελια…:lol:

Τα σπασε το επεισόδιο που ο Κάρτμαν έλεγε τα πρωινά νέα στο σχολείο :razz:

Hey, check out my blog, you south park fans… 8)

Για το 1ο ήμουν σίγουρος.

Kaλα χριστουγγενα

Άργησα λίγο, αλλά ανακάλυψα το μεγαλείο του Southpark :smiley: στις γιορτές έλιωσα τις δύο πρώτες σεζον (στο πρώτο επεισοδιο πραγματικά έλιωσα στο γέλιο, ο Cartman είναι Θεούλης :D) κ τώρα βλέπω την τρίτη. Μόλις είδα αυτό που κάνουν αναπαράσταση του εμφυλίου…ο Cartman δίνει ρέστα πάλι :bow2:

το καλυτερο επεισοδιοοο
-hey do you like fisht(d)icks?
-emm.yeah…
-do you like putting fisht(d)icks in your mouth…?
-emm yeah…?
-so are you a gayfish?
xaχχαχαχα λιωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

υπαρχει και το τρομερο σε ενα επισοδιο:οου μαι γκαντ γουι κιλντ κεννυ.γουι μπασταρντς:D

Αυτό το θέλω τώρα!


Now playing: Gamma Ray - Time To Live
via FoxyTunes

Που το πουλάνε τούτο?:|:|:|

Δυστυχώς από ότι έχω καταλάβει, δεν βγαίνει σε παραγωγή, απλά ο τυπάς που το έφτιαξε είχε χρόνο και διάθεση.:(:frowning:


Now playing: Gamma Ray - Chasing Shadows
via FoxyTunes