South Park

Χαχα! Now there’s a genuine south park fan!

Συμφωνω και εγω τι να πει το Family Guy τωρα…

[B][SIZE=“3”]SOUTH PARK ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ…[/SIZE].[/B]:vibrate:

Αργει ρε γαμωτο η 27η Απριλιου να δουμε καινουριο… Βλεπω σε φασεις καποια παλια και λιωνω βεβαια, οποτε καπως παλευεται η εξαρτηση.

[B]star

02:30 ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ (SOUTH PARK: BIGGER, LONGER AND UNCUT) [/B]

Το… Πάρκο της Τρέλας?? :lol: Πες μου οτι το έχουν μεταγλωτίσει κιόλας!

Στις 2.30 τη νύχτα, μη τυχόν και προσβληθεί κανένας βλέποντας το, χαχαχαχαχα. Ελληνική τηλεόραση ρε γαμώτο, πόσο μπροστά.

ικανούς τους έχω…:?

Πεμπτη πρωι θα εχουμε νεο επεισοδιο.

Επιτέλους, περιμένω εδώ και μήνες.

Άμα είναι στα επίπεδα Medicinal Fried Chicken ας πούμε τα επεισόδια ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ εγώ θα 'μαι ευχαριστημένος. Από 'κει και πέρα μακάρι να δούμε καμιά θεΐλα.

Ελπίζουμε σε ένδοξο τέλος!

Πώς θα ζήσω μετά χωρίς Κάρτμαν; :frowning:

Αν εχεις κανα δωματιο κενο σπιτι σου, μπορω να κανω την δουλεια του :stuck_out_tongue:

[B]HumancentiPad[/B]

KAI META TO XAOΣ!

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ Σ-Π-Ε-Ρ-Ν-Ε-Ι!

κατεβαινει το καινουριο κ αγωνιω…ολα καλα…θα ειναι καλο…θα ειναι οπως οι πρωτες σεζον…δεν θα το βλεπω απο συνηθεια…ο καρτμαν θα σταματησει να το παιζει φλωρος [-o<

τα σπαει. η νεα σεζον μπηκε με τα 100000000000000000

:lol::lol::lol::lol: ειχε σημειαρες μεσα!!!nice!:bounce:

Χαχαχααχαχ, εντάξει, ατελείωτη καφρίλα! :lol: Στο σημείο που αποκάλυπταν στον Kyle το επακόλουθο της συμφωνίας είχα ψοφήσει στο γέλιο.

South Park still has it. Καλά μπήκε η νέα season.

με το μμμμμουτς δεν γελασες;;;;

Και το μμμουτς, ναι, ειδικά στο τέλος. Και εκείνη η σκηνή που συνομιλούσαν οι geniuses και έβγαζαν αυτούς τους κύκλους και αυτά τα ψυχεδελικά, χαχα.

Μονο εγω (και προφανως ο λουπιν) το θεωρω παπαρια?

και να φανταστω θα με ΞΑΝΑπεις ανιδεο;

Είμαι σχεδόν βέβαιος πως ξεκίνησες με την προοπτική οτι θα δεις ένα κακό επεισόδιο. Ε, μετά απο αυτό τα πράγματα πήραν τον δρόμο τους.

Όχι οτι ήταν και καμιά επεισοδιάρα δλδ, αλλά το είχε το γέλιο του.

Κατεβάζω και βλέπω… Ελπίζω να συμφωνώ μαζί σας το βράδυ που θα το δω…

Νομιζεις!!

Καθε επεισοδιο πριν το βαλω ξεκιναω με την ελπιδα οτι θα ειναι η αρχη της επαναφορας.

Καθε φορα καταφερνουν να με απογοητευουν :smiley: