South Park

Shining FTW.

Mαρεσε πολυ το τελευταιο! Σαινινγκ !

νταξ ποσο επεισοδιαρες τα τελευταια;

Τα δύο τελευταία έσωσαν την κατάσταση, πραγματικά - Ειδικά το τελευταίο πάρα πολύ καλό! (και μεγαλύτερο σε διάρκεια από τα συνηθισμένα, αν δεν κάνω λάθος)

Επίσης χρειάζεται να πω εδώ πως “The Simpsons Already Did It”. Επεισόδιο-παρωδία της “Λάμψης” δηλαδή. :PPPP

η σειρα εχει παρει τα πανω της!!! πολυ καλο και το σημερινο!!! χαχαχαχαχα free pussy riot

ειδα χτες 8-9-10-11, στο raising the bar γελασα περισσοτερο, αρκετα καλο… το χαβαι τρωγοταν, τα αλλα δυο πολυ μετρια…

Τα 4-5 τελευταία επεισόδια απλά τα σπάνε.

Επίσης για μια ακόμα φορά δεν μπορώ παρά να κάνω συγκρίσεις περί ελευθερίας λόγου μεταξύ Us και σε εμάς. Αν το τελευταίο επεισόδιο με τον Jesus παιζόταν εδώ η χρυσή αυγή παίζει να είχε καθαρίσει και κανέναν με τον όχλο να ζητωκραυγάζει από πίσω.

Δεν είδα ακόμα το επεισόδιο, αλλά το σχόλιο σου είναι πολύ αληθινό, δυστυχώς.

Ελλάδα, η χώρα του φωτός. :frowning:

Βασικά ως τελευταίο εγώ εννοώ το 13 και το λέω επειδή το είδα λιγάκι καθυστερημένα και παίζει να έχει βγει καινούργιο :stuck_out_tongue:

ΓΙΑΤΙ ξεκίνησαν νέα σεζόν;

α-π-α-ρ-ά-δ-ε-κ-τ-ο επεισόδιο.

ειδα το καλοκαιρι το south park απο την αρχη 1η φορα και το παρατησα στην αρχη της 15ης σεζον γιατι δεν καταφερνε ουτε ενα χαμογελακι να μου προσφερει στο σημειο που εφτασε.
Το σημερινο το εκλεισα πανω στο 12ο λεπτο…
Οι φωνες γιατι τοσο αλλαγμενες? αφου με υπολογιστη καναν Pitch shift, τοσο πολυ αλλαξαν οι φωνες τους??
Καρτμαν τραγικος πλεον ισως θα επρεπε να κανουν κανα storyline για καναν ξεχασμενο χαρακτηρα (πχ tweek)

μια χαρά το επεισόδιο. Δυνατά για νέα εποχή.πιο 3d.

μετριο θα ελεγα ειχε καποιες καλες στιγμες που πεθανα οπως οταν o butters μιλαει μονος του στο government χαχααα

Εμενα μου αρεσε το επεισοδιο!
Κλασσικη κριτικη σε συγχρονα θεματα αλλα ωραιος καρτμαν.
Οσο για την εισαγωγη… δε μου αρεσει να πω την αληθεια… Ωραια η τεχνοτροπια κλπ. αλλα χανει τη καλτιλα τη παλια.

Συμπαθητικό επεισοδιάκι. Γενικά, δεν είναι και λίγο πράγμα να έχεις καταφέρει να μείνεις σε τόσο υψηλό επίπεδο, 17 σεζόν μετά. Έστω αν που και που έχει κανα μέτριο.

Όσον αφορά την τεχνοτροπία, είναι πολύ όμορφο που συνεχώς εξελίσσεται, από τα σχεδόν no budget σχέδια του ξεκινήματος, μέχρι στο σήμερα που προσπαθει΄να κρατήσει τον χαρακτήρα αλλά να ακολουθήσει και την τεχνολογία. Δείνει ένα ωραίο flow αν κάνεις ένα βήμα πίσω και το κοιτάξεις.

καλο το δευτερο!!!

μόνο για το intro το καλύτερο μέχρι στιγμής

http://www.free-tv-video-online.me/player/vidbux.php?id=v6ixu4olmtu6

Πολύ εύστοχη σάτιρα του Obamacare στο τελευταίο επεισόδιο, το καλύτερο εδώ και καιρό…

Δεν πρόλαβα ακόμα να δω το τελευταίο, αλλά η μόνη σάτιρα στο Obamacare που δέχομαι είναι από τον λατρεία γιουτζιν.

εχει βρει κανενας υποτιτλους?