South Park

πωπωωωω γαμησεε το τελευταιο…!!!

Αίσχος ήταν το τελευταίο. Που είναι το αστείο που μεταφέρουν απλά την επικαιρότητα στον κόσμο του South Park? Ας παρατήσουν την σάτιρα μήπως και βγάλουν τίποτα πραγματικά αστείο.

…όπως αυτό που μόλις βγήκε. Αυτό είναι South Park, παγκόσμιες καφρίλες του Cartman με soundtrack Van Halen :smiley:

Φοβερο το τελευταιο. Καλυτερο της σεζον σο φαρ, ευκολα.

O Cartman είναι θεούλης ρε.

Σας έχουν αφήσει μαλάκες τα 2 τελευταία επεισόδια…πείτε το…

ΑΥΤΟ ΤΟ SOUTHPARK ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ!!!
ΝΤΑΞΗ ΣΤΗ ΧΟΡΩΔΙΑ ΛΥΓΙΣΑ ΡΕ!!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ!!

Απλα συμπαθητικο.

γραφικός

Πού να 'βλεπα και Game of Thrones…

Έπος η τριλογία για Game Of Thrones, αλλά το τελευταίο (Hobbit) ήταν από τα καλύτερα επεισόδια που έχουν κάνει, γενικά. Σε μεγάλα κέφια η σειρά, παρόλο που ξεκίνησε μουδιασμένα η σεζόν.

Ωραία τα επεισόδια από game of thrones αλλά πλέον το βασικό μουσικό θέμα της σειράς έχει καταστραφεί για πάντα στην μνήμη μου.

https://www.youtube.com/watch?v=XifUlSyQ2CI

γραφοντας ιστορια στο χαλαρο https://www.youtube.com/watch?v=o-YfyCD9U_0

To χα σταματησει στη 12η σεζον και τα ξαναειδα ολα απο την αρχη μετα, γιατι μου φανηκε οτι ειχε πεσει παρα πολυ το χιουμορ μετα την 11η.
Να το πιασω απο κει που το σταματησα δηλαδη?Λενε οι επομενες?

Ναι, εγώ λέω να το πιάσεις ξανά. Και η περσινή σεζόν έχει καλά επεισόδια. Φρόντισε να δεις το επεισόδιο με το “1%”. Δεν έχει πιάσει η σειρά το επίπεδο των seasons 6-8 (που είναι οι αγαπημένες μου), αλλά έχει ανέβει πολύ σε σύγκριση με τον πάτο που είαχν πιάσει τότε που λες. Βασικά, μέχρι πριν 2-3 χρόνια πρέπει να είχαν ρίξει όλο το βάρος στο “Book Of Mormons” που το έγραφαν κάπου εκεί. Από όταν βγήκε το θεατρικό στο Broadway (και τα σάρωσε όλα), το Southpark ανεβαίνει αργά αλλά σταθερά.

Εγω που ειδα ολες τις σεζον μεσα σε κανα μηνα δεν παρατηρησα καποια μεγαλη πτωση οπως με family guy π.χ που απο σεζον 9 και μετα απλα δε βλεπεται. Οι σεζον απο 12 και κατω γαμανε, αν θυμαμαι καλα η 16 ειδικα ειναι χρυσαφι

+1
Επίσης απο τη 15η δες τα “HUMANCENTiPAD”, “City Sushi” και “You’re Getting Old”

Ποσο γαματο το καινουργιο?? Καιρο ειχα να γελασω τοσο
Η σεζον παει πολυ καλα ως τωρα!! :D:D

Το χθεσινό επεισόδιο είναι από τα καλύτερα που έχει βγάλει το SP. Γενικότερα η σεζόν πάει τρένο και παίζει να είναι με διαφορά ό,τι καλύτερο έχουν κάνει από την φανταστική 11η και μετά.

Πιθανόν, να παίζει ρόλο και αυτό που είπε ο Karvou πιο πάνω. Όπως και να έχει σε αυτή τη σεζόν βλέπουμε ξανά μεγαλεία.

To τελευταιο απλα δεν υπαρχει…
Απο τα καλυτερα των τελευταιων σεζον.