South Park

Είχα σταματήσει για λίγο να βλέπω South Park, όχι για τίποτα άλλο αλλά επειδή δεν πολυ-προλάβαινα και τώρα είδα του τελευταίου κύκλου μαζεμένα. Μια ερώτηση: Πως γίνεται να έχει γίνει τόσο καύλα η σειρά;

Θα τα ειχαν δωσει ολα στο South Park - Stick of Truth videogame και τωρα που τελειωσε γυρισαν πισω στο να γραφουν γαματα επεισοδια!

Τέλεια σεζόν φέτος και έχουμε και την εισαγωγή ενός καινούργιου στοιχείου για πρώτη φορά στο σάουθπαρκ: τη συνέχεια, με αλλεπάλληλες αναφορές σε προηγούμενα επεισόδια .

Hats off στο τελευταιο! Απο τις καλυτερες σεζον!

ε αυτη η σεζον ειναι τρελα…!!! #ihatecartmanbrah

Όλη η σεζόν πήγε τρένο. Λοιπόν… Είναι ένας μαύρος και μπαίνει σε ένα αστυνομικό τμήμα :stuck_out_tongue:

Βλέπω τώρα τα επεισόδια με game of thrones/consoles war και έχω δακρύσει, ανυπέρβλητα έπη.

OK, OK, WHAT KIND OF PIZZAS DO YOU WANT?

Πήγα να την πέσω μετά και τραγουδούσα μέσα μου wiener-wienerwieener-wienerwiener, δεν με έπαρινε ύπνος, σκάλωσα.

OOOOONE WIEEEEENER NEXT TO ANOOOOOTHER WIEEENEEEEEERR

(wiener-wieeeeener-wiener-wieeeeeeener-wiener-wieeeeeeeeeener)
Σοβαρά πάντως, πιστεύω ότι είναι η καλύτερη από τις τριλογίες που έφτιαξαν, όπως και η δυνατότερη διαφήμιση για βιντεοπαιχνίδι έβερ. Και μόνο την πρώτη σκηνή με την περιγραφή της μάχης σε Μπάτερς και Σκοτ να 'χε, αρκεί ο παραπάνω χαρακτηρισμός.

nice… just nice

Χρειάστηκε να περάσουν κάνα δύο μήνες για να ξεκολλήσει αυτό το τραγούδι από το μυαλό μου αλλά μόνο 1-2 ποστ για να επιστρέψει για τα καλά.

thanks guys!!

Όσοι θέλετε να πάτε το κάψιμο στο επόμενο επίπεδο (όχι εξίσου πχοιοτικό ωστόσο) υπάρχει κι αυτό https://www.youtube.com/watch?v=bow_70e0-Hc
Να διοργανωθεί wiener party ενδοφορουμικό σύντομα. Nohomo.

Το σύνδρομο τουρέτ. Πω πω πω πω :smiley:
ΠΟΣΟ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΙΚ ΚΑΡΤΜΑΝ ΠΟΣΟ

The boys express their utmost respect for Caitlyn Jenner in the ?South Park? Season Premiere? Weds @ 10p EST on Comedy Central!

Επιτέλους :smiley:

Αρκετά χωμένο σε αμερικανικά ρεφερενσηζ το καινούργιο επεισόδιο.

Και μόνο που εθιξαν το θέμα της caitlyn ήταν αρκετό.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Αρκετά καλό και το καινούριο, φαίνεται οτι θα συνδέονται τα επεισόδια της season όπως έγινε και με την προηγούμενη.

Το δεύτερο ήταν επεισοδιάρα βασικά. Και Trump μέσα

Το πρώτο αρκετά χλιαρό, το δεύτερο με τους καναδούς σαφώς ανώτερο. Ρε σεις, μου φαίνεται ότι έχουν αλλάξει πολύ τη φωνή (και) του καρτμαν…Δεν μπορώ να το συνηθίσω.