Spice and the rj band live in athens 8 maioy

στο myspace μου ηρθε μηνυμα οτι το συγκροτημα θα ερεθ στην αθηνα στις 8 μαιου!!!

Tώρα λιώνω το The Will!:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:Θα διασκεδάσουμε!:D(Αν έχω λεφτά βέβαια…)

Θα έχεις και θα πάμε να αναπληρώσουμε την απουσία από τους Kayser και για να κουνήσουμε το μαντήλι στο Amott, ειδικά αν ο δεύτερος δίσκος του Spice τα σπάσει.

Θα τα σπάσει,δεν μπορεί…Ελπίζω να έχει δίκιο ο Ζαχαρόπουλος του Hammer…

κ γω ειδα στο περιοδικο πολυ καλα λογια για το δισκο!!!αναμενουμε…

ετσιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

edit-> οχι ρε φιλεεεε

την ιδια μερα με god is an astronaut…

εαν ειναι δυνατον…

παρτε και αφισετο…

το χει βρει κανεις στο νετ το καινουριο…?

οποιος το χει βρει ας στειλει ενα πμ…

Tσέκαρε τα pm σου:wink:

Για ριχτε και απο δω ενα πμ.

εγω θελω grand magus.

ο χοντρος δεν μ αρεσει.

Hopeto κανε μια καλη κ για μενα με το λινκ…

Νομίζω όσοι ζήτησαν πήραν,ε?Αν κάποιος δεν πήρε ας μου πει.

Γαμώτεν!
Πρέπει να κανονίσω έξοδο εκείνη τη μέρα!

Οι Misty Valley τι λένε?Μπορεί κανείς να μου δώσει τα φώτα του?

Παίζουν κάτι σε παλιό hard rock. Ηλικίες 18-19. Ο Ζαχαρόπουλος πρέπει να έβαλε 7 στο demo τους στο τεύχος Απριλίου. Κάνουν ωραία live, να τους δεις αν έρθεις στο live.

http://www.myspace.com/mistyvalleyrocks (αν και χάνουν οι ηχογραφήσεις σε σχέση με αυτό που βγάζουν live)

Ελπίζω να σε κάλυψα για τα βασικά.

περιμενω πως κ πως το γενειοφορο αγορι!!!τρελα γουστα θα εχουμε!!!

Τhanks!Θα τους δω,δεν χάνω τα suppot στις συναυλίες,είναι κρίμα.

Σωστό σε βρίσκω. Δεν ξερείς ποτέ τι μπορεί να πετύχεις.
Τελικά θα δηλώσω κι εγώ παρούσα στον Spice και όχι God is an Astronaut. Αναμένουμε.

Μπορεί να δεις μπάντες σαν τους Dragonforce(Μaiden)που τόσα είχα ακούσει αλλά τελικά βγήκε μάπα το καρπούζι ή σαν τους Down & Out(Johnny Winter) που ήταν πραγματικά πολύ ωραία μπάντα.Είναι κάποιες που δεν αξίζουν να παίζουν σε κοινό 50 ατόμων,και έτσι κι αλλιώς και στηρίζεις την σκηνή και μπορεί να πετύχεις και κανένα διαμάντι.:wink: