Spice and the rj band live in athens 8 maioy

Σωστά τα λες hopeto για τα support. Θυμάμαι την πρώτη φορά που είδα spice μαζί με Beggars , είχαν ανοίξει οι Engine που γενικά είχαν ψαρώσει πολύ κόσμο τότε.

Ξυλο.

Τους προλαβα κι εγω, αλλα με τον αλλονε. =/

Ημουν κι εγω εκει τοτε.Καλοι μου ειχαν φανει οι Engine.Ειχαν διασκευασει και το ‘’ Snowblind’’ αν θυμαμαι καλα.Βεβαι η εμφανιση των Beggars ηταν το κατι αλλο!

Τεράστιο live τότε!

To εισιτήριο, αλλά και η όλη διοργάνωση, μαζί με τη συμπάθεια προς το Σπάις δε μου αφήνει περιθώριο να βρίσκομαι αλλού εκείνη τη μέρα, αν και το ψηνα για God is an astronaut. :wink:

Είδε κανείς κανένα setlist?

Tην επομένη της συναυλίας Σάβατο 9/5 θα γίνει after-show πάρτυ με το Spice και τη μπάντα στο κλάμπ Outlaw.

θα πιει τα παντα ολα ο θεος!!!:D:D:D!!!

σημερα τσιμπησα το εισητηριο μου!!!ειμαστε ετοιμοι!!!

Πλησιάζουν οι μέρες!
Εν τω μεταξύ το εισητήριο είναι τόσο φτηνό, γιατί πιθανότατα ο μπεκρούλιακας, το μόνο που θα ζήτησε ως αμοιβή είναι τα ξύδια που θα πιεί:!:

η παρασκευη πλησιαζει απειλητικα!!!ετοιμοι να υποδεχτουμε τον παλικαρο!!!

ρε παιδια λετε να παιξει κ κανα beggars??angel of betrayal,lack of prozac!!!:smiley:

Για πειτε ποιοι θα μαστε αυριο???
Εγω παντως με το black ice μπλουζακι μου θα μαι, ας χαιρετησει οποιος με δει…

Δεν μου φαίνεται τέτοιος τύπος ο Spice.Εγώ το τσίμπησα πάντως το εισητηριάκι.

Πάντως έχει δύο support οπότε θα ξεκινήσει νωρίς η φάση( υποθέτω…) :stuck_out_tongue:

Οι πόρτες λέει ανοίγουν στις 20:00. Είναι τέξας, οπότε κατά τις 21:30-22:00 τo βλέπω να αρχίζει.
C ya there παίδες…

ετοιμοι ειμαστε!!!θα περασουμε γαμω πιστευω!!!καλη διασκεδαση σε ολους!!!

Madness and drugs tonite.

Ξεκινάω κι εγώ σιγά σιγά!!!

Έχω την εντύπωση ότι άρχισε 20.30-9 παρά. Δεν είδα ρολόι. Αλλά δεν άργησε να ξεκινήσει. Κανονικότατα. Πρώτοι βγήκαν οι misty valley οι οποίοι ζέσταναν το (λίγο) κοινό. Έπειτα οι universe217 παίξαν ένα -κλασικά- πολύ καλό live με περισσότερο κόσμο. Στον spice όλοι ήταν μια παρέα, σε όλους φάνηκε ν’ αρέσει το κλίμα και έτσι γινόταν ακόμα καλύτερη η κατάσταση. Ο Spice σίγουρα γούσταρε :Ρ Δυστυχώς χρειάστηκε να φύγω πριν το τέλος του live και δεν ξέρω πώς τελείωσε. Σίγουρα καλά, αφού υπήρχε δέσιμο και όρεξη. Σε γενικές γραμμές ένα αναμενόμενα καλό live.