Spice and the rj band live in athens 8 maioy

spice θεε!!!euphoria,monster astronauts,lack of prozac,angel of betrayal κ τα παντα ολα!!!φοβεροι!!γαμω περασαμε!!

Πλάκα κάνεις…
Τα έπαιξε αυτά; 8O 8O

[SIZE=5]SPICE=ROCK.[/SIZE]

Kι όμως τα έπαιξε…κορυφαία η φάση που λέει Angel…Angel…Angel of…κι αρχίζουν να παίζουν το γνωστό των Slayer.[SIZE=5]:p[/SIZE]

Kι έπαιξε κι άλλα πολλά η φωνή και μας μάγεψε:)…και το μόνο που σκεφτόμουν αφού την απόλαυσα για παρά κάτι 2 ώρες…

[SIZE=4]AMOTT είσαι ζώον.[/SIZE]

τα επαιξε κ μουρλαθηκαμε εντελως!!!

Eπίσης κορυφαία στιγμή η υπερκομματάρα Pick a rose, που βέβαια όταν το έπαιξε, ο κόσμος είχε φάει τόση ροκιά στη μούρη που είχε μείνει κάγκελο. Γενικά φοβερή συναυλία. Ρε γμτ, στεναχώρια όμως που είμασταν βία 100 άτομα. Μπράβο στο παλικάρι που τους έφερε. Δυστυχώς έχασα Μisty Valley, αλλά απότι είδα και μετά ο τραγουδιστής τους το έχει (άρπαζε το μικρόφωνο σε κάποιες φάσεις και συμπλήρωνε το Spice). Universe σταθερή αξία.

οσοι ειμασταν,δεν πειραζει!!η μπαντα γαμω κ ο spice θεος!!καλος ηχος κ διαθεση απο την μπαντα!!!ολοι γουσταραν πιστευω!!!

Συγκινητικα καλος ρε γμτ.

Τα support δεν τα ειδα, εφτασα πολυ αργα. Ημανε λιγο λιωμα και δε τη μπαλευα.

Αυτο.

Και μπυρα Μπρεντα.

Kαι γαμώ!Οι Misty Valley ωραία μπάντα,οι Universe σε σημεία δημιουργούν φοβερή ατμόσφαιρα που θυμίζει τελετουργικό.Θεά η κοπέλα.Αξίζουν περαιτέρω ψάξιμο και έχουν και κάτι riffs για πολύ ξεβίδωμα.Για Spice τώρα,είναι η δεύτερη συναυλία μπάντας(μετά τους Blue Oyster Cult)που με έκανε να θέλω να λιώσω τα άλμπουμς της την επόμενη κιόλας μέρα ξανά και ξανά.Γαμώ τα live,στο Euphoria μου έφυγε το κλαπέτο:D και το μόνο που θα ήθελα θα ήταν να ακούσω το Don’t tell me:( που αποτελεί προσωπικό κόλλημα και γι’αυτό δεν παραπονούμαι.
Α,και τέλος ο Spice είναι ο πιο αντιήρωας ήρωας της μουσικής μας!

Ως ο πλεον ξεκαρφωτος στο live (καθως δεν ειχα ακουσει ουτε μια νοτα, ουτε απο Spice ουτε απο Spiritual Beggars) εχω να πω οτι ηταν και γαμω τις φασεις! Φοβερο λαιβακι, αυτα γουσταρω ρε! παρεϊστικη ατμοσφαιρα, χαμογελα μεχρι τ’ αυτια, αυθεντικη rock αλητεια και τρεις μπαντες που επαιξαν με πολυ ορεξη και παθος. Και οι πιτσιρικαδες οι Misty Valley που εχουν πολυ ωραια κομματια εναν τρελλαμενο frontman και οι Universe217 που μονο τελεια λαιβ ξερουν να κανουν και ο Spice που τα σπασε ολα!
Τα “Γεια μας” και τα “Skal” συμμαχισαν χθες βραδυ! Παντα τετοια!

Σε χάζευα από μακριά που κοπανιόσανε:p

Αυτό ξαναπέστο.

ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ SPICE ΘΕΕ!!!

Αυτό…

πραγματικά ο τραγουδιστής των Misty Valley μου έσπασε τα νεύρα…ποζεριά χωρίς λόγο και το γεγονός ότι πήρε το μικρόφωνο από τον Spice ήταν απαράδεκτο και ασέβεια προς εμάς και προς το συγκρότημα…οι Spice and the rj band ήταν άψογοι και σαν συγκρότημα αλλά και σαν άνθρωποι…κρίμα που κάποιοι δεν παίρνουν από τέτοιου είδους συμπεριφορές και κυρίως τα μικρότερα συγκροτήματα. Περιττό να πω ότι οι Universe 217 ήταν επαγγελματικότατο συγκρότημα με μια τεράστια φωνή στο μικρόφωνο!!

Όπως έμαθα το παληκάρι των Μίστυ Βάλευ είναι 19χρονών, οπότε λογικό να βράζει το αίμα του:wink: Κάργα οπαδιλίκι, τι περιμένεις ρε συ? Ούτως ή άλλως, η μπάντα έχει όνομα τραγουδιού από το Αnother Way του Shine, oπότε μάλλον να του το συγχωρέσουμε, ούτε ο θεός Spice έδειξε κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα…

ολα μια χαρα ρε παιδια!!εγω παντως δεν πηραχτηκα!!!ζεστο κλιμα κ τα παντα ολα!!!

Πόσο θεός είναι? 2 ώρες super με τη φωνάρα του!!!

Όχι και ποζεριά ο συγκεκριμένος, μην τρελαθούμε… Το παιδί το γουστάρει τρελά αυτό που κάνει και δεν περιμένει να κερδίσει δόξα από αυτό. Δεν ήξερα ότι βρισκόμασταν σε κάποια βασιλική αυλή και ότι έπρεπε να δείχνουμε κάποια συμπεριφορά. Το ότι δεν γούσταρες την φάτσα του δεν σημαίνει ότι είναι ασεβής ή κάτι τέτοιο, περνάει καλά. 19 ετών είναι, βράζει το αίμα του όπως είπε ο Red Rum κι έχω την εντύπωση ότι είχε ρωτήσει από πριν τον Spice αν μπορούσε να τραγουδήσει μαζί του…

Και μετά τα πιναν μαζί στο μπαρ…

λολ. Και στον ross the boss μια από τα ίδια ε.