Το Spotify στην Ελλάδα

Τι εννοεις?

Θα το κοιταξω ξανα οταν μπω στο αυτοκινητο θενκς! Το κινητο μου μαλακιζεται τωρα τελευταια (πατιουνται πραγματακια χωρις να τα πατησω ή πατιουνται καθυστερημενα), οποτε δεν αποκλειεται να πειραξα κατι… αλλα δεν μπαινω ΠΟΤΕ στην εφαρμογη στο κινητο, γιατι ακουω μονο στο αυτοκινητο απο εκει. Οποτε ειναι παντοτε στο autoplay. Τεσπα, ναι θα το τσεκαρω ξανα.

1 Like

Αααα, τότε μάλλον φταίει αυτό

Που ελέγχει από ποια συσκευή γίνεται η αναπαραγωγή. Μπορείς να ακούς από μία συσκευή και να ελέγχεις το Spotify από κάποια άλλη που είσαι συνδεδεμένος.

Πόσα χρόνια ελπίζεις να μην είναι μόνιμη η μαλάκια :stuck_out_tongue:

1 Like

Δεν πιανω το αστειο :sweat:

Αν αναφερεσαι για την μαλακια στον εγκεφαλο μου, πλεον δεν ελπιζω τιποτα, δεν περιμενω τιποτα, ειμαι ελευθερος!

Χμμμμ παιζει καπως να ενεργοποιηθηκε αυτο το γαμωκουμπακι που κυκλωσες. Θα το τσεκαρω.

1 Like

Χαίρομαι που ακόμα ακούς τα τραγούδια που προτεινα στο καλενταρι :kissing_heart:

2 Likes

Ξέρεις πόσο σε εκτιμάω αλλά

Και μου είχες απαντήσει κιόλας!

2 Likes

Πραγματικα δεν παλευεται το καινουργιο interface. Αν βρειτε τροπο να μην ακουγεται η γαμημενη μουσικη οπως μανεις scroll down σας παρακαλω να το μοιραστείτε. Αλλιως θα το σπασω…

1 Like

Εμένα δεν έχει αλλάξει ακόμα

Θα βαλω τα κλαματα

Για πες τι θα ψηφίσεις το '83 και ίσως κάτι κάνουμε :sunglasses:

2 Likes

6 Likes

2 Likes

Θενκς χαιλι απρεσιειτιντ

Αν πατήσεις το ηχείο? Συνήθως αυτό πιάνει στις άλλες πλατφόρμες και ο ήχος δεν παίζει

Ουτε εμενα εχει αλλαξει ακομη και ελπιζω να μην αλλαξει ποτε :fearful:

Βγαλε το auto update απο το play store για το spotify.

Το εχω κανει για ολες τις εφαρμογες, για χρονια. Αλλα για ποσο δεν θα παιρνω upds;

Δουλεψε, thanks. Ημουν στο οριο να κανω μεγαλη ζημια

1 Like

50€

1 Like

Γραψτα

2 Likes

Μπαίνω κάθε μέρα να ακούσω μουσική και τρέμω πως θα βρω το interface