Μαδερφακιν star wars

Α, εννοείς αυτό; :stuck_out_tongue:

Όχι τυχόν αυτο; :stuck_out_tongue:

Τα έχω όλα αλλά τα περισσότερα είναι σε ψηλά ράφια και δεν τόχω τώρα να σκαρφαλώνω :stuck_out_tongue: :upside_down_face:

1 Like

Παραλιγο, αλλα εννοουσα τις χαρτινες digipack πολυτελεις εκδοσεις βασικα, οχι σε jewel case.
Δεν ηξερα καν οτι υπαρχουν σε jewel case δηλαδη :sun_with_face: Το ιδιο πραγμα ειναι κατα τα αλλα, ναι.

1 Like

Αυτά ακριβώς ήταν. Τα έχω σε ένα σύνθετο των γονιών μου. Κλαίω για το εγκεφαλικο. Το έπαθα όταν η μητέρα μου πέταξε όλα τα ‘περιπετεια λοχαγός Μαρκ’ (καμία 300αρια) όταν πήγα πανεπιστήμιο

3 Likes

Α πολυ καλη ειδηση

Απο οτι λεγεται εκλεισε ο ρολος του Εζρα…εμφανισιακα φαινεται πολυ καλη επιλογη παντως…

2 Likes

ΚΑΥΛΑ για το Tales Of The Jedi, καλο και το Αντορ αλλα σορρυ, προτιμω χιλιες φορες ιστοριες με τους ηρωες των πρηκουελς

3 Likes

Αναμένουμε καμιά ανακοίνωση νέας σειράς από disney+ day;

Παρε Mandalorian Season 3 προς το παρον (!)

5 Likes

fuck yeahhhhhhhhhh

Και τα 3 trailer ηταν γαματα…αν και περιμενω με ανυπομονησια το Μαντο 3, αν επρεπε να διαλεξω ενα να εβλεπα αυτη την στιγμη θα ηταν το Tales of the jedi! Ασοκα,Ανακιν,Ντουκου και ο κακος χαμος!

2 Likes

Συμφωνω, και ισως να ειναι ενα αρχικο δειγμα το Tales Of The Jedi που εχει μονο 6 επεισοδια, για να δει η Lucasfilms αν ο κοσμος το γουσταρει οσο φαινεται να το γουσταρει, αφου πλεον το Clone Wars εχει μεγαλωσει ολοκληρες γενιες, ΚΑΙ το εχουν αγαπησει και οι μεγαλυτεροι σε ηλικια φανς.

Προσωπικα εχω ξενερωσει λιγο με το Mandalorian 3, γιατι δυστυχως ακολουθησαν την ασφαλη οδο του να επιστρεψουν τον Grogu στον Din Djarin κι ενω ηλπιζα οτι θα μεινει με τον Luke. Αλλα πιστευω οτι οταν αρχισουν να παιζονται τα επεισοδια θα γουσταρουμε ολοι παρα πολυ. Απο το τρεηλερακι βλεπουμε ΠΑΡΑ πολυ Mandalore, και φανταζομαι οτι ενα τεραστιο κομματι της σεζον θα διαδραματιζεται σε αυτον τον πλανητη.

Το Ahsoka ειναι η σειρα για την οποια ανυπομονω περισσοτερο απο ολες τις αλλες εδω και 2 χρονια οταν και ανακοινωσαν τις 10 νεες σειρες. Αλλα θαρρω οτι και το Skeleton Crew θα ειναι ευχαριστη εκπληξη. Και φυσικα εχουμε και το The Bad Batch με την 2η του σεζον τον Ιανουαριο. Θα γινει ενας κακος χαμος απο νεο υλικο Star Wars βασικα.

3 Likes

Εννοειται οτι το Ασοκα επισκιαζει τα παντα!Ανυπομονω να δω τους αγαπημενους Rebels σε Live action…

1 Like

θα βγει επος η σειρα…

2 Likes

εχουν βγει τα 2 πρωτα Andor…δεν τα ειδα ακομα…

Νομίζω βγήκαν 3 επεισόδια!

1 Like

3 βγήκαν. Ούτε εγώ αλλά σύμφωνα με τα δείγματα και όσα σχόλια διαβάζω, είναι το SW που περίμενα και ήθελα να δω. Ελπίζω βλέποντας τα να επιβεβαιωθώ

Εχω δει 2 απο τα 3.

Ειχα πολυ χαμηλες προσδοκιες, γιατι δεν την παλευω με Diego Luna.

Επεσα εξω, γιατι αυτη η σειρα ειναι κατι εντελως καινουριο για το συμπαν του Star Wars.

Αλλη ατμοσφαιρα, αλλη μουσικη επενδυση, αλλη σκηνοθεσια, ειναι ολα απλα φοβερα.

Το Star Wars χρειαζεται ΚΑΙ μια σειρα τετοιου τυπου, αν και προτιμω το Filoniverse γενικα.

3;;;; 2 δεν ειχαν πει; οκ κατσε να κατεβασω και το 3ο λοιπον να το εχω ετοιμο για αυριο…

Εβαλε η γυναίκα στην τιβι το κανάλι της disney αφου ειχε μια προσφορά για ενα μηνα κ αφου εχω άδεια έκατσα κ ειδα ομπι ουαν κ μπομπα φετ. μανταλοριαν ειχα δει 4 5 επεισόδια καιρο πριν κ το σταμάτησα κ νιωθω οτι μετα το μπομπα ειδα το τελος του. Ισχυει αυτο κ καλως ξενερωσα ή να κατσω να το δω απο την αρχη εχει ζουμι το θεμα;

και εγω ετσι την πατησα. ειδα ομπι ουαν μετα μπομπα φετ και ουσιαστικα εμαθα το τελος του μανταλιριαν. τρως τρελο σποιλερ δεν λεω αλλα και παλι το τελευταιο επεισοδειο της δευτερης σεζον του μανταλοριαν ειναι εντυπωσιακο ακομα και αν ξες το τελος…

1 Like